Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Jakie są twoje kryteria?
0
@PieN @Johnnie_Walker Ciekawe czy w klubie pamiętają że od stycznia będzie dostępny Wague, kiedyś miał tu liczne grono sympatyków.
0
@Destroyer_of_Worlds Nie zastanawiam się czy któryś zawodnik ma klauzulę odnośnie nie grania w LM, oraz ilu ma bonusy za samo wyjście z grupy LM.
0
@Barca1992 Ciekawe jak u bosaka z wiedza o policji?
0
Trochę mnie to dziwi że nie wychodzą żadne plotki odnośnie LE a dokładniej braku gry w fazie pucharowej LM w kontraktach piłkarzy. Czyżby nikt się nie spodziewał że barca może tam nie grać, no i ilu zawodników ma również bonusy za samo wyjście z grupy.
0
@pres No i przyjdzie mecz psg zacznie bronić w 7 i będzie po zabawie.
0
@FC1899Barca No akurat to jkm nie wyszło bo zbigniew ziobro już wielokrotnie za bardzo kozaczy, to jeden z największych błędów jk że dał partii ze znikomym poparciem tak duża władzę.
0
@kempnou Czy ja wiem czy logiczne, w pierwszych konferencjach brzmiał trochę jak to że ta drużyna to ferrari i tylko RK zapomniał zrzucić pokrowiec przed jazdą, zwłaszcza piję do słów o Umtitim.
1
@gryfiT. Zależy jak będzie szło rywalom w pucharach, ale znów te 5 zmian to akurat barcy w tym momencie nie faworyzuje.
2
Słowa lapcia żeby nie łączyć klubu z tą sprawą nabierają jeszcze większego absurdu.
0
@macio_944 Na chwilę obecną to nie ma co się obawiać, zwłaszcza że można ich podzielić na dzieciaki które trochę wygrały w lotka i gości którym wejście na wyższy poziom nie pozwala zdrowie i nikt im szalonych pieniędzy nie da.
0
@Klaudix A to Dembele jak dośrodkowywał na Abde to rozumiem że stał cały czas w miejscu.
0
@kejdzi No tak zgrywanie z Messim to na pewno będzie decydujące przy planowaniu jego kariery.
0
@Colon Modrić dla mnie bez zastanowienia.
3
Najlepsze niektórym młodym jeszcze się chce.
0
@MaŁolat No to dawaj top 5 zawodnik świata który opuścił Bayern.... Czekam
No to nie było dawno i nie było między nimi przepaści, teraz możesz tak sobie pisać, jeden grał w L1 drugi był gwiazda Bundesligi kótry w wieku 17 lat był na L1 za dobry.
Dobra uściślę Neymara sr. bo inaczej się go do klubu sprowadzić nie dało.
I ten Lucas to właśnie jeden z najgorszych transferów.
4
W normalnym klubie kibicom serce bije szybciej jak piłkę dostają nastolatkowie, w Barcelonie czujesz ulgę jak piłka trafia do dzieciaka a nie do tych zblazowanych weteranów.
0
@Daro-GucioFcB Jednego przynajmniej tłumacza kontuzje i młody wiek, drugi to gwiazda najlepszej ligi w najlepszym wieku no tu trudno znak równości postawić.
13
Tak tak, w Barcelonie warto mieć skrzydłowych, takich prawdziwych.
0
@MaŁolat Dlaczego mam nie porównywać, nie patrz na teraz tylko patrz na sytuację jak podpisywali kontrakty.
O kurde nie domyślałem się że to jest powód, byłem święcie przekonany że to dla tego że umtiti jest czarny a SR ma kręcone włosy(jeszcze 4 miechy temu to w klubie nie rozważano jego sprzedaży).
Sam wyżej piszesz o pozbywaniu się i wypominasz oddawanie za bezcen, już sam się zakręciłeś.
No nie jestem do końca przekonany, każdy prezydent próbował by ratować się wielkim transferem a zarówno to jaki i douglasuy i matheusy to zasługa niejakiego neymara i tego ze nie można go było normalnie zakupić. A to jacy oni byli mało kogo interesowało w klubie.
0
Cavani mnie tak nie zdziwił ale Torres już trochę tak. Gość naprawdę musi tej Anglii nienawidzić.
0
@Emhyr A nie wiem jak to czytałem, zepsułem zabawę :(
0
@MaŁolat No mbappe dostał podobne pieniądze, ile dostał franek? Jeszcze więcej. Sancho trochę wiecej od dembele.
Jak myślisz ile zgarnie halland
Robiono to stopniowo, albo sami odchodzili i kupowano na ich miejsce zastępców, tylko problem jest taki ze niewiele z nich pożytku, bo jednych się już pozbyto a reszty nie da się pozbyć.
0
@betonito W przeciągu całej kariery częściej nie prezentował, choć jak już był w formie to był absolutną bestią. Jego problemem był fakt że nawet bez formy i rozkojarzony z jego talentem i tak mógł grać na wysokim poziomie.
1
@Mixtape No wyjmij z drużyny gościa od którego wszystko zależy od 5 lat i oczekuj że drużyna będzie wyglądać lepiej bez wzmocnień, takie coś to tylko w menagerach.
0
@Rastafarnianin Akurat cou był do przewidzenia jak ktoś przyglądał się jego karierze od początku, bo zwiedził parę klubów wszędzie było że to gość z niesamowitym talentem ale jego miejscem na ziemi był tylko Liverpool a i to się powoli zmieniało jak jurgen zaczął odbierać mu opiekę całej drużyny.
0
@Emhyr Przewrotka Rivaldo na pierwszym miejscu, gol z Chealskim R10 na drugim, najgorsze to wybór barto na prezydenta przeczucie wtedy miałem bo rosella nieznosiłem.
0
@clyde Dla mnie plot twist z końcówki to zalatuje wielką inspiracją z Calymore.
@Tomek54321 Daj kilka najlepszych twoim zdaniem to może ci coś podpowiem.
3
No sory lapcio ale trudno będzie nie wciągnąć Barcy w całą to sprawę, a wy tak naprawdę nic nie możecie z tym zrobić poza jakimiś miałkimi oświadczeniami i straszeniem procesami.
0
@mesulete No przyjdzie złapie za mordę i tyle go zobaczymy.