0

@zodiak_10 Puyol Braveheart

0

@MaŁolat Akurat danie takich pieniędzy demble to nic dziwnego jeśli przypomnisz sobie jak go pozyskiwano tak samo jak z Umtitim tu też popełniono kardynalny błąd za który trzeba było zapłacić podwójnie, trudne do zrozumienia dla mnie to podobna pensja Roberto .

Rewolucja idzie jak po grudzie ale idzie nie można sprzedać 10 zawodników, a jak chcesz ich wypchnąć jak wgryźli się w próg, wytłumacz bo rozwianie kontraktu to ostateczność której nikt nie chce bo rodzi później poważne problemy, a tym panom trybuny nie straszne a to największy właściwie straszak.

0

@MaŁolat No to sprzedaj ten szrot przecież to banalne aż się chłopaki zabijają by nie zarabiać o 40% więcej niż gdzie indziej. Z tego co widziałem to chcą rozbić płatność na kilka rat.
Jakoś się nie znalazło ani na Wijnaldum ani na Xaviego pamietasz szopkę z rejestracją zawodników, już całkowicie pomijam fakt że nie odróżniasz budżetu na transfery od budżetu na pensję a transfery między nimi nie są łatwe do przeprowadzenia.

2

@El dominatore Dest to gra i wygląda jak by był na haju.

1

@ranger3120 Jakbyś mi powiedział że ci przyjęli to bym nie uwierzył, tak odpowiem.

0

@MysticCat A no niestety nie jestem blisko ani laporty ani prezesa Nike, bo te dane są tajne, wiadomo tylko że jako sponsor na koszulce Nike płaci więcej, plotki mówiły że zarabiają ok 30 mln na koszulkach i generował to głównie Messi, tylko że to plotki, chovć na pewno prawdą jest że to on sprzedawał ich najwięcej.

Klub zależnie od kontraktu dostaje różne pieniądze od producenta ale zazwyczaj z koszulki klub wyciąga od 7 do 15 euro więc sobie zrób prostą matmę ile musisz sprzedać koszulek by opłacić rok kontraktu hallanda.

Mam gdzieś na pdf pewne podsumowanie finansowe jakie klub udostępnił więc w wolnym czasie zerknę czy jest tam coś na ten temat.

0

@Bartek22 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11046329#comment-11046347 wczoraj tego trochę było i to nie jest odosobniony przypadek.

0

@MaŁolat Woła 12 baniek kwotę nieosiągalną dla Barcelony, wiec dalsze rozwodzenie się nad tym uważam za zbędne, jeśli real stać to niech robią takie transfery ale ja nie jestem ich kibicem więc ich zakupy mnie mało obchodzą, ja pisałem to w kontekście tego że można było ten ruch sondować.

0

@DarkShen Baldursy nie było roku bym przynajmniej raz nie przeszedł a dawniej było i tak że kilka.
Sporo tez spędziłem grając w Warcrafta 3 i Diablo 2 i Fallauty, w Jade Empire też trochę pograłem.

0

@jq91 No tak bo to przecież łatwizna zasypać dziurę po piłkarzu od którego wszystko zależało od dobrych 5 lat.

0

@doc Oby nie zresztą, klubu chyba na niego nie stać.

0

@DarkShen Kilku mogę wymienić ale zawsze pierwsze to właśnie Imperator drugi to najbardziej przereklamowany młodzian Freddy Adu.

2

Pozdrawiam wszystkich święcie przekonanych w hallandów czy inne gwiazdy za grube miliony latem. Nie pod Nou Camp nie ma zakopanego złota konkwistadorów za to na pewno są katakumby a w nich tysiące szaf z których będą wypadać kolejne trupy po bartomeu.

0

@FC1899Barca No a ile meczy Dani wytrzyma bo z tego co widziałem to wszyscy się nastawiają że on ma być rezerwowym i wpływać na szatnię.

0

@Hubsao Tak na pewno i dla tego były tu takie cyrki z podpisami kontraktów i żulenie gdzie się da.

1

@MysticCat I miałby na to zmarnować sobie pięć lat, jeśli nawet jakimś cudem udało by się go podpisać, to za co wzmocnić kadrę?
Przecież Barcelona odrzuca cvc więc jakim cudem liczysz na kase od nich ?

O kurde mit o zwracaniu z koszulek dawno tej turbo bzdury nie słyszałem, polecam doczytać ile kasy ma klub z koszulki.

0

@kulek22 Zależy co rozumiesz przez wysoki poziom, ale nie żaden z tych głośnych nazwisk nie gra na miarę oczekiwań.

0

@MysticCat A ja wręcz przeciwnie, z znikąd się nie biorą te bankructwa wśród sportowców kilka lat po zakończeniu kariery.

2

@Songo91 Widziałeś ile woła pensji idealnie by się wpasował w dawną Barcę bartomeu.

0

@normasubiektywna No to błąd ale czy duży on wiele do pierwszej drużyny by nie wniósł a sam mówił że w BB jego okres się zakończył po czym zaczął odrzucać oferty bo klub nie grał w LM. To zwłaszcza jego wina i to jego kariera stanęła w trudnym położeniu, klub to bardziej odczuł wizerunkowo bo to nie zawodnik za 20 mln który nie gra.

0

@busquets5 https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege

Kessie na pewno ciekawy, Azpiliqueta też Gaya również na pewno z nimi gra w obronie wyglądała by lepiej ale mnie marzy się Rüdiger ale podobno woła tyle co zarabiał SR więc nie ma szans.

Wiem za to na pewno że nie chciał bym Dybali i żadnej nowej pół 10.

0

@michal26 Nie wiem dlaczego, pewnie dlatego ze tak dużo łatwiej te stołki przejąć, wystarczy dobra kampania a na to pis pieniążków nie pożałuje.

A jak starosta/burmistrz sam ma problemy prawne albo daleko mu do cnót niewieścich to też ma prawo takich ludzi mianować?

"wymogiem będzie ukończenie wyższych studiów prawniczych w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub zagranicznych studiów prawniczych uznanych w Rzeczypospolitej Polskiej;
oraz doświadczenie - co najmniej trzy lata wykonywania czynności wymagające wiedzy prawniczej bezpośrednio związane ze świadczeniem pomocy prawnej, stosowaniem lub tworzeniem prawa"

Ale są ograniczenia, czyli idealne pole dla miękiszonów pokroju ziobro za słabych na karierę prawniczą czy sędziowską, zaraz pewnie w zamościu otworzą katedrę prawa.

Krajowa Rada Sądownicza ma prowadzić Listę Kandydatów na Sędziów Pokoju :)

Kary: Do 10 tys. zł i 3 miesięcy więzienia, patrząc na ekspresowe tempo w jakim mają rozpatrywać te sprawy to powiedział bym że ich błędy mogą być dość dotkliwe.

Ogólnie polecam się przyjrzeć temu co proponują rządzący, bo to się raczej nie zazębia z tym co ty sobie wyobrażasz, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie po twoim komentarzu.


0

@barcelonaLM No to jak tak to są też dwie stronnicy kaczyńskiego i jego cisi przeciwnicy, albo stronnicy szydło i jej przeciwnicy, stronnicy brudzińskiego i jego przeciwnicy, mogę tak jeszcze kilka nazwisk wymienić to nie jest spójna partia są tam silne obozy i nawet zakon PC nie mówi jednym głosem.

Tak jest podział bo morawiecki próbuje wprowadzać swoich ludzi, ale nazywanie jego wielbicieli frakcją a co dopiero silną pokazuje tylko że ktoś nie ma w ogóle rozeznania politycznego, Morawieckiego broni tylko jk bez niego bangster leci szybciutko.

1

@Pablit to chyba jakaś ironia bo żaden z trzech pierwszych nie jest obecnie w klubie.

0

@michal26 wybory powszechne, niskie wymagania, fatwy łup polityczny. Zaiste świetny pomysł.

0

@masq To że ktoś gra na 9 nie czyni z niego napastnika, dla mnie to kolejna pół 10, w Barcelonie chyba mają ich fetysz bo rozglądają się za kolejnymi.

0

@Rewolucja123 Czyli wszystko musi wyjść organizacyjnie i sportowo wewnątrz klubu a i kilku rywali musi zrobić trzy kroki w tył, nierealne by w najbliższych 5 latach walczyć o tryumf w LM.

0

@maroon Bo jest pajacem niezależnie o jakim klubie by to mówił nawet o tym żałosnym PSG bo skoro nie siedzą* to oficjalnie są niewinni.

0

@barcelonaLM Co za brednie, przecież tam od samego początku walczą różne frakcje i wcale nie dwie ale jest ich z pięć, a z janusza taki wizjoner że wciąż powtarza te same błędy i brednie a to niby taki inteligentny gość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?