Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GeneralXavi Fajnie jest jeden problem , do tej pory on godził się na wchodzenie na murawę będąc niedoleczonym ale to się może zmienić, może też z agentami grać na zwłokę również na boisku i klub nic prócz kar finansowych mu nie zrobi, więc wcale go nie zajedziesz jak ci się to wydawało.
0
@Dr_Cabasisi To samo czytałem jak poł roku temu pisałem ze Messi nie będzie miał już takich szalonych liczb i jak na razie moja wyobraźnia daje radę.
0
@DonMajkeL No to właściwie dla kogo jest ten koncert bo nie dla ludzi pracujących przy granicy, pusty show dla kurskiego pis i betonowego elektoratu.
0
@karolek981 Nie ma ale może znajdzie, ja tylko podałem możliwość ale sam w to nie wierzę bo kluby bardzo rzadko się na to decydują. Jak na razie straszą bo tylko tyle niestety mogą.
0
@equwesta O kurde a to dowaliłeś zarówno z bajek i jak i plotek.
0
@SemiYT Dlaczego?
0
@kuz Prawda jest taka że jeszcze wszystko może się wydarzyć, oby udało się przejść dalej w LM to potem można skupić się tylko na LL czego nie można powiedzieć o top 4 bo tam będzie z tym trochę inaczej. A jak się nie uda to już się sytuacja komplikuje bo może być tak ze LE to jedyna droga do LM i jakoś trzeba to będzie rozgrywać a z tak młodym składem to może być niemożliwe.
0
@DonMajkeL No właśnie dla kogo w Mińsku Mazowieckim?
0
@Kapitan hawk A już 8.12 zaobserwujemy potok łez.
0
@Przemas8411 Przyśpieszyć można jednostronne rozwiązanie kontraktu.
0
@PauloPaz A kasy może na jednego wystarczy.
0
@Emhyr No z tym liderowaniem to było różnie bo raz drużyna była pod niego ustawiona, dwa Jurgen coraz bardziej odchodził od tego stylu.NIkt Barcelony pod cou nie będzie ustawiał ten zakup nie miał ani ra k ani nóg jak każdy zakup 10 skoro masz w skłądzie Messiego.
No jest problem ze stylem i adaptacją nie wiem z czego to wynika bo wiele transferów Barto nawet się broniło na papierze jak Firpo, Semedo Lenglet FdJ Arthur a efekty różne głównie słabe.
0
@ferdas_rawa
Dz. U. z 2008 r. Nr 136, poz. 857 ze zm.,
dalej: u.z.l.), „lekarz ma obowiązek wykonywać zawód, zgodnie ze wskazaniami aktualnej wiedzy medycznej, dostępnymi mu metodami i środkami zapobiegania, rozpoznawania i leczenia chorób, zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz z należytą starannością”. Obowiązek ten musi zostać skonfrontowany ze wskazaniami dla stosowania danego leku zawartymi w ChPL.
No jak dla mnie to się nie kwalifikuje.
A co do artykułu w nature to tylko napomnę że wlewy z witaminu C też zostały opisane w Science Translational Medicine a oprócz sprzedawcy butów nikt nimi raka nie leczy oprócz szarlatanów a kolejne badania sporo zmieniły, dlatego proponuję wstrzymać konie bo za dwa tygodnie może się okazać że tak leczy ale skutki uboczne dyskwalifikują taką kurację.
Polecam zapoznać się z jakąś ulotką do leku na parkinsona lista skutków ubocznych robi wrażenie.
Nie nie masz się kierować poglądami tylko specjalizacją, bo bodnar nie jest specjalistą tak jest lekarzem i ma tytuł naukowy ale są od niego dużo większe autorytety jeśli chodzi o covid. Zresztą postaram się znaleźć artykuł jak jeden z najlepszych kardiologów w Polsce wypowiada się a raczej kompromituje się z wiedzy o cukrzycy.
Mnie nie dziwi, tak amantadyna jest przebadana ale nie pod względem leczenia Covid, szczepionki są pod to stworzone.
0
@michal26 Wow to jesteś koksem że od podstawówki pamiętasz czy były paranoje.
0
@Firestone Ja bym jednak dodał ze to nawet nie materiał na ławkę, oby klub się rozwijał i miejsca dla takich puigów zabrakło bo jest za słaby na pierwszą 4-5 w pomocy a szkoda na niego minut bo młodzież czeka.
2
te komentarze są zabawne na tylu poziomach :_
https://ibb.co/rZC454r
0
@Vebrol A kiedy to te kluby były potęgami z przepłaconymi gwiazdami i oczekiwaniami na poziomie największych klubów to nie ma żadnej korelacji.
1
@Janiama No jakby pewien Holender grał choć w połowie tak dobrze jak go tu zapowiadali to było by kilka punktów więcej.
0
@Zoker Sorry ale sam właściwie nie wiem który z nich jest gorszy, CR to przynajmniej topowy zawodnik był i ego jest zrozumiałe.
0
@Herato Nawet jeśli to nie będą mieli kasy by go zwolnić.
0
@Herato Nie bo problemy były już wcześniej, transfer Neymara pozwolił na magię w księgowości, resztę już znasz.
0
@Dr_Cabasisi 34-latek z kontraktem na dwa lata, no ja za bardzo sobie nie wyobrażam żeby on w wieku 37 lat jeszcze grał. Zresztą mam nadzieję że za dwa lata to o jego powrocie będą mówić tylko zatwardziali fanboye.
0
@Vebrol Kadra Pepa a Xaviego to niebo i ziemia, a na powtórzenie sukcesów Live nie ma pieniędzy, może dasz jakiś przykład klubu z podobnymi problemami to wtedy odetchnę z ulgą.
0
@Sysia11 No jest słaby tak bardzo że trzeba będzie pewnie pożegnać kogoś kogo nie powinniśmy żegnać, rozumiesz już problem?
1
@Coutinho007 Sracz? A pamiętasz jak kpiłeś z Antka i pisałeś jakim to Depay nie będzie crackiem, dlatego nazywam cię marudą.
1
@Pawlak1992 Dość prosto jeśli skład mistrzów odchodzi albo się starzeje a twoje zakupy które powinny być obecnie liderami tej drużyny albo już wypchnięto , chce się wypchnąć , nie może się wypchnąć albo zawodzą na całej długości.
0
@Coutinho007 No ja dalej uważam że narzekacz.
No Barcelona zawsze była drużyną potrzebującą gazu a dwie dekady temu wygrywała z silniejszymi tylko jak tamci grali otwarty futbol i szedł atak za atak.
Tylko ponawiam pytanie co zmieniał mecz z Betisem przecież dwa poprzednie to też nie była dominacja i kontrola i super jakośc, choć niektórzy już elaboraty pisali jak to wspaniale jest.
Chyba że oczekiwałeś że wczoraj Barca to będzie drużyna trzy klasy lepsza niż 2 tygodnie temu no to w takim razie zmieniał wiele ale oczekiwania za duże, lekko powiedziawszy.
0
@Kamil01 Dest zarówno jakościowo jaki i mentalnie, niby mingueza to walczak, ale obrońca któremu odcina prąd to bomba z opóźnionym zapłonem.
0
@Coutinho007 A to do pokonania Bayernu potrzeba było pokonać Betis? Co to za jakieś zależności straszny narzekacz z ciecie się zrobił.
Mecz meczowi nie równy a to ze Bayern to najtrudniejszy przeciwnik nie zmieni wynik z Betisem.
0
@endriuuu2 A tego to nie wiem bo mam go w ignorowanych i nie żałuję :)