2

@Kurkmen 13 razy to on się pewnie poślizgnął.

0

@Emhyr Niech się fati wykuruje bo 9 to jego miejsce.

1

@FioletoweOczy Malcom miał podobne staty do Mbappe pamiętam to jak dziś :)

0

@Emhyr Średnio ale na bez rybiu i rak ryba, tylko że Barcelona kolejny raz powiela swój błąd a to martwi, bo ludzie tam się podobno zmienili.

0

@normasubiektywna No raczej przez zawodnika(agentów), poważnie przecenił swoją markę.

0

No a ja myślę że najpierw skreślił tych którzy nie dostali nawet minuty czyli Umtitiego(oczywiście pomijam bramkarzy)

0

Ach LR włączyła tryb Managera i dodaje na liczydle ile na kim zarobi

0

@pt9 Sprzedali miastu działki za setki milionów a po dwóch latach miasto im te działki oddało, nic dziwnego że nie spadli do LE.

0

@ShawnC Pedri na pewno.

0

@Coutinho007 No to trzeba było im poradzić i kupić zawodnika na poziomie prime Daniego, top 2 w historii PO, łatwizna, wymieniać dalej bo przecież wymiana legend Barcelony które grały na poziomie nieosiągalnym dla wielu z obecnych gwiazd piłki to kaszka z mleczkiem..
Jak to było z tym Depayem i Antkiem.......

0

@kamil9040 To w takim razie skoro kluby powinny pozbywać się 30 latków(gdzie RL wszedł na swój najwyższy poziom po 30) to dlaczego inne dobre kluby maja ich kupować nie ma w tym podejściu krzty sensu.

1

@aleksandrowielki No jak Gaviego wymieniasz to się nie zgodzę akurat dla niego to okazja życia, w żadnym topowym klubie ani on ani nico by nie grali.

6

@ShawnC Masz rację ale inaczej się gra jak dostajesz żółtko w trzeciej minucie bo bramkarzowi odcięło prąd.

0

@horang Sławę i wejście a wyższy poziom medialności a sportowo to już zależy z jakiej perspektywy patrzysz.

0

@Emhyr Pamiętasz co ci ostatnio pisałem, dziś było świetnie widać że nic sam nie poradzi na błędy w obronie do tego partnerzy pięknie go na miny puszczali.

1

@daniel32778 No mnie to nie dziwi drugi nie tak dawno opuścił szpital.

0

@szymon351 łatwo powiedzieć i atakować Pique Busquetsa i Albę tylko że problem jest taki że goście którzy powinni być liderami Barcy albo już odeszli albo nie można się ich pozbyć, próby wymiany pokoleniowej przez Bartomeu zakończyły się katastrofą, popatrz sobie na te ruchy część się nawet broni na papierze ale na boisku była tragedia.

0

@MrPGG No walki nie zabrakło też Gaviemu właściwie to tylko walczył.

10

@michal26 Ha ha ha no na pewno ci dadzą za nich jakieś pieniądze.
Część wymienionych za 300!!!! Skąd ty chcesz przytulić tyle pieniędzy za 34 35 33 letnich zawodników, do tego już widzę jak MC i PSG biją się o SR i Umtitiego coś za dużo wypiłeś po porażce.

kolejki to będą ale po Pedriego Araujo i FDJ a nie po starych zblazowanych gwiazdorów.

0

@pax A może wyolbrzymiamy słowa, bo dla części ludzi słowa Koemana robiły z "cracków" kopaczy, jak to miało na przykład miejsce gdy Depay musiał tylko wyprostować nogę by zdobyć gola. I nikomu nie przeszkadzało że znalazł się w sytuacji 100% tylko to że przestrzelił tzw. patelnię bo Koeman wmówił mu że jest słaby. I to nie tak ze nie rozumiem zarzutów do budowania w ten sposób atmosfery jeśli tak to można nazwać.

0

@arkasath No piszę ot tym od dawna, obecnymi liderami kadry powinni być patrząc na transfery Umtiti Cou Antek Depay do tego wspierani przez zawodników 23-26 a też ich trochę jest ale większość transferów Barto które nawet broniły się na papierze to kompromitacja.

0

Liczę że Fifa jakiś ban na transfery 10 na najbliższą dekadę Barcelonie zafunduje, bo to przechodzi ludzkie pojęcie, cały dział skautingu powinien być na taczce wywieziony za opiniowanie tych transferów.

0

@Transu96 no a za co ZP dostał bo przecież nie za grę w PSG, a jak na razie to jest średnio a w mediach odgłos że słabo.

0

@Sau_Ron No ja bym raczej nie napisał że LR ceni doświadczenie, wręcz odwrotnie chciała by grać juvenilem i jest święcie przekonana ze na koniec sezonu w gablocie były by puchary, bo przecież: ulubione powiedzenie "Gorzej nie będzie", a jest k coraz gorzej.

0

@macio_944 Pomijam czy FDJ ma prawo tak myśleć patrząc na jego formę, jego agent za to powinien z ich perspektywy szukać im klubu nowego, podobnie z Arujo jeśli czuje się już na siłach na najlepsze obecnie kluby to jego agent również powinien się rozglądać, obecnie to jakby klub chciał kogoś sprzedać to kolejka się ustawia ale akurat po tych co muszą zostać.

0

@Hubsao A widzisz różnicę jak ich Xavi pompuje? Bo powinna być duża.

0

@sevs No niektórzy pisali że gorzej niż Antek czy Duńczyk zagrać się nie da, już tak nie piszą.

0

@barcelonaLM Przecież nikt się nie nastawiał na triumf w LM, chodziło by się z grupy wyczołgać przytulić 20 baniek i dostać manto, każdy związany z klubem mówiący co innego opowiadał bajki.

0

@zadafcb A to on nie jest po części odpowiedzialny za to co się teraz dzieje, bo dla mnie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?