0

@Coutinho007 No ja dalej uważam że narzekacz.
No Barcelona zawsze była drużyną potrzebującą gazu a dwie dekady temu wygrywała z silniejszymi tylko jak tamci grali otwarty futbol i szedł atak za atak.

Tylko ponawiam pytanie co zmieniał mecz z Betisem przecież dwa poprzednie to też nie była dominacja i kontrola i super jakośc, choć niektórzy już elaboraty pisali jak to wspaniale jest.
Chyba że oczekiwałeś że wczoraj Barca to będzie drużyna trzy klasy lepsza niż 2 tygodnie temu no to w takim razie zmieniał wiele ale oczekiwania za duże, lekko powiedziawszy.

0

@Kamil01 Dest zarówno jakościowo jaki i mentalnie, niby mingueza to walczak, ale obrońca któremu odcina prąd to bomba z opóźnionym zapłonem.

0

@Coutinho007 A to do pokonania Bayernu potrzeba było pokonać Betis? Co to za jakieś zależności straszny narzekacz z ciecie się zrobił.

Mecz meczowi nie równy a to ze Bayern to najtrudniejszy przeciwnik nie zmieni wynik z Betisem.

0

@endriuuu2 A tego to nie wiem bo mam go w ignorowanych i nie żałuję :)

0

@POLAK12345 No to jak odwołujemy się do wieku to co tu LR pocznie z CR.

1

@sokot Na żarty może i tak ale niektórzy realnie mu umniejszają a niektórzy traktują to jak pół żart, można kogoś nie lubić ale wyśmiewanie gościa który walnął 800 goli od słabiaków to naprawdę żałosne.

1

@Emhyr Oj wejdź sobie na artykuły o nowym prezydencie Batomeu, trafisz tam na takie kwiatki jak : to będzie najlepszy prezydent w historii i inne kwiatki tego rodzaju.

2

@Hawajczyk Mnie to raczej dziwi ze dopiero teraz doszedłeś do takich wniosków, nie pamiętam nikogo kto odbierał by tej lidze jej fizyczność czy intensywność, są tam też techniczni zawodnicy, ale to nie zmienia faktu że to liga drenowana z talentów, przez co trudno tam zbudować wielkie ekipy, naturalnie oczywiście.

2

@Mati_ @norbi77 @Mr8lack @avexavi No bo przypomniało mi się ze jak trzeba było nogę wyprostować i wsadzić piłę do siatki to nie potrafił bo to przez gadki Holendra :)

0

@ferdas_rawa Sam tu przyszedłem ho ho a co to twój portal?
Piekle się nawet nie zacząłem.

No choroba wirusowa ale to nie grypa, i czy bodnar miał prawo leczyć swoich pacjentów lekiem leczyć wbrew aktualnej wiedzy medycznej, ciekawe czy mówił o tym pacjentom.

Nie nie jest z pisu ale podnosisz tu jego wykształcenie które i tak nie czyni go ekspertem od covidu a krysia akurat ekspertem od prawa jest.

Czy to odpowiedź na trudne pytania to się dowiemy za rok dwa, to jedno z tych rzeczy które chcę przekazać, drugie to to że nie podoba mi się eksperymentowanie na ludziach.


5

Fati na środek ataku i do tego skrzydła.

1

Dobra to czym różni się Depay słyszący od RK że jest słabo od Depaya który słyszy że jest zarąbiście od Xaviego?

0

@barcelonaLM Zamiast tej wyliczanki która wedle mnie jest mało trafna, raczej skupił bym się że przez większość życia JK nie był zbyt religijny.

2

@MessiIniestaRonnie Tak Jarek to największy fan Puiga ;)

0

@clyde O właśnie dobiłaś do brzegu:
W tym kraju nie mam kurde na kogo głosować powodzenia.

1

@dawidor9 Złe jest to ze w każdej chwili cię sprzedadzą.

0

@ferdas_rawa Udowodnić, to ty mi chcesz wcisnąć jakieś bajki że gość znał przyszłość i faszerował lekami na coś innego ludzi i jego plik w ekselu równasz z koncernami i tysiącami naukowców którzy dołożyli się do szczepionki.

Pytanie dlaczego amantadynę jak on to sobie wylosował, z patentami też nie trafiłeś. Co do Nature fajnie poczekajmy, jak to się wszystko rozwinie i jakie będą skutki uboczne.

dr Bodnar z tego co wiem jest doktorem z doktoratem, a Pawłowicz jest doktorem prawa jeszcze wymienić kilku doktorów prawa z pis.

0

@zuang1995 Sądzę że to plebiscyt gdzie ludzie głosują subiektywnie, a kryteria są niesprecyzowane.

0

@Wizz777 Może mają sposób na zwiększenie budżetu płacowego bez sprzedaży.

1

@Barca1992 No w Chinach mówią że cyfrowy pieniądz służy do kontroli społeczeństwa, zarówno jeśli chodzi o banalnie łatwe zbieranie informacji a kończąc na łatwym odcięciu nielubianych od kasy więc podejrzewam że pisiorom tez to się marzy.
Różnica jest taka że Chińczycy zablokowali u nich inne wirtualne pieniądze, czy w Polsce to możliwe.

0

@escarabajo A jak przyjdzie i dupy z ławki nie podniesie to też będzie lepszy.

1

@Herbert Oj tak, bo tych głośniejszych nazwisk jest dość sporo, a pisarczykom fantazji nie brakuje.

0

@masq Jeśli komuś siadła narracja to tobie, bo nie masz żadnych dowodów na swój pierwszy "argument" z tej kiepskiej wyliczanki, sylwetka ha ha.....

0

@maroon Dlaczego bo to lek z jeszcze dłuższą lista powikłań niz szczepionki razem wzięte.

@ferdas_rawa Ok jeden gość podawał lek na inną chorobę i katalogował i ty stawiasz jego katalogowanie wyżej niż szczepionki w które wpompowano mld dolarów i pracowało nad nimi setki jak nie tysiące naukowców, dobrze rozumiem.

1

@macio_944 No na pewno wyskok ma dużo dużo lepszy niż Messi. Karne.

0

@MarFan Nie bo jest ich kilku którzy sobie bardzo słabo radzą
adzili w ostatnim czasie, jak podasz 5 odpowiedników lukaku czy Messich to wtedy można wyciągać wnioski.
Jović Werner André Silva, Havertz radzi sobie w nieźle a oczekiwania były ogromne, możesz jadona też dopisać. Wszyscy młodzi i piekielnie zdolni błyszczeli tylko na niemieckiej ziemi.


0

@ferdas_rawa A jakim sposobem doszedł? Jak doszedł i dlaczego podawał ludziom coś czego nie powinnien.

0

@patryk1995991 No w Barcy to nie zagrał ani jednego meczu na poziomie na DM.

0

@daniel32778 Zaryzykował bym z Chelsea Tuchel się o nim wypowiadał w samych superlatywach więc to nie było by dziwne.

0

@lucca87 No ok to dla mnie zrozumiałe ale zawsze próbujesz jesli grajek ma talent, ja nie śledzę za bardzo tej sytuacji ale nawet mnie powinno się obić o "uszy" ze próbują go przekonać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?