0

@Avernand 0 i 1 nawet szkoda komentować, może pora schować uprzednia w kieszeń i obejrzeć mecz zwłaszcza ocena Antka jest absurdalna.

3

@Pilka_jest_okragla Niech najpierw znajdzie kasę na wzmocnienia a nie wymyśla rozstania kosztujące ponad 20 baniek.

0

@Avernand To fajne jak parodysta wystawia patelnię i daje karnego.

0

@Bartek22 No gra na 9 to jest rasowym napastnikiem, a i Bartomeu powiedział że jest lepszy od Neymara więc oni cały czas to powtarzają, ich nie interesuje że zawodnik ma określony styl, taki Antek nigdy nie był widowiskowym skrzydłowym a tu wciąż płacz że nie mija obrońców na skrzydle jak tyczki.

0

@barcelonaLM No a Alaba jak to zobaczył to się tylko śmiał.

0

@Rourke No niestety trzeba też szukać ŚO bo karny był z połowy sytuacji.

0

Do tego smoka, mnie się podobają złote albo czarne.

0

@cat_r37 No też o nim myślałem właściwie to był w mojej trojce którą rozważałem , ale nie oglądałem pierwszych 20 minut a widząc tu wylew szamba na niego uznałem ze musiał coś bardzo zawalić na początku.

0

@udarpawarotam Drużyny w innym miejscu więc na pewno europrzekop od Live.

0

To kto MotM Busi czy de Jong?

0

@sintesox No to są różni piłkarze, żaden z nich nie jest nawet podobny w stylu do Neymara.

1

@neeed A PSG miało powody do jakieś szaleńczej walki?

0

@Hanok No na pewno nie w LM.

0

@BaroPodertos Powinniście tu jakiś zakątek na stronie zagospodarować na mini FAQ , jest sporo takich rzeczy które wciąż się powtarzają. Czy na przykład odpowiedź dlaczego Barcelona nie zastrzega numerów itd.

0

@cules100pro Pobożnym życzeniem a nie rozwiązaniem.

0

@Derean Może Depay już nie bierze pod uwagę Barcelony.

0

@Qexi To że gra na 9 nie znaczy że ma styl gry 9, ja nie zamierzam krytykować tylko że będzie wielki płacz jak gość sobie nie poradzi bo nigdy nie widział tego rodzaju autobusów we Francji. Cofać się nie cofnie bo tam będzie ścisk od zawodników Barcy a po drugie on nie powinien się cofać , otoczą go w 5 jak dla mnie to on do takiej piłki się nie nadaje, ale obym nie miał racji.

0

@katalonczyk987 No ok tylko z tego co tu piszą ludzie to Aguero nie gra zbyt dobrze do tego urazy.

1

@ObiektywnyKibic121 Barcelony należało się wtedy bać Psg nie miało obycia w LM, teraz to wgląda dużo gorzej dla Barcy, raz że dużo młodych dwa Barcelony się nikt nie boi a do tego PSG jest już w LM ograne.

0

@AdiBarca87 No spokojnie z tym Garcią.

0

@dafik85 Nie słuchaj ich.
Mówił o tym Mino że nie rozważali w ogóle wielkich klubów bo chcieli zrobić mniejszy krok w zanim wybiorą największe firmy bo, fajny rozwój gwarantowała BVB i zgodziła się na klauzulę czego wymagali.
A żaden wielki klub nie zgodził by się na tak niską klauzulę.

1

@kryhaa Alaba nie chce grać w obronie więc jeśli oni go tak rozpatrują bo będzie ciekawie.

0

@lukaszmatusiewicz Inna mentalność obu drużyn i aura, obie na niekorzyść Barcelony.

0

@kuz 3-0 by ogromnie podbudowało tych młodych chłopaków, ale ja w taki wynik nie wierzę PSG to inna ekipa niż 3 lata temu.

0

@Maciasek Tak rower był na dachu samochodu.

2

@Bagsik88 Tak coś czułem do czego to zmierza, ale nie mogłem oprzeć się pokusie czego jeszcze się dowiem.

1

@FutbolToMagia Kiedy cię obrażałem od kiedy to wypominanie kłamstw i nadużyć jest obrażaniem. No pewnie argumenty nie są merytoryczne a ty za to wciąż swoją listą ekspertów się nie dzielisz, czemu mnie to nie dziwi.

3

@FutbolToMagia No i znów wyszło szydło z worka, ataki na mnie ty się znasz ja nie.

Ale ja ci już wyjaśniłem nawet jeśli chcesz trenerów Barcelony ośmieszyć to trenerzy reprezentacji podsumowują twoje oko do Puiga, ruszyłeś wtedy z Bruno znów nie wyszło bo chłopak którego wyśmiewałeś miał 8 razy więcej występów niż Puig a przecież Puigowi było dużo łatwiej jako talentowi La Masii.
No i podsumowałeś reprezentacja się nie liczy, więc co się liczy jak nie opinie ludzi którzy obserwują go na bieżąco. Jeśli dla ciebie ważniejsza jest opinia Gattuso niż trenerów Barcelony czy Reprezentacji Hiszpanii to dalsza dyskusja mija się z celem.

Akurat masz wielkiego pecha bo ja nigdy nie atakowałem Semedo to ty pisaniem o nim że był wybitny wymuszasz na mnie to bym się do tego odnosił, wręcz przeciwnie Portugalczyka darzyłem sympatią ale na pewno nie był tak dobry jak ty tu go przedstawiasz.

No oburzasz się ocenianiem Semedo po meczy z Bayernem a to samo robisz z Coutinho, wstydu nie masz.

No sprawdziłem po powrocie z kontuzji 20 lis 2020 zagrał jeszcze 10 spotkań w każdym kolejnym jego rola malała w zespole Pedri w tym samym czasie zagrał 12 ale o wiele więcej minut spędził na murawie, i to Brazylijczyk znów wracał na skrzydło nie dzieciak, więc tak ten 17/18 latek wyjaśnił Coutinho.

A ty masz taką wiedzę(pierwsze zdania)? No teraz widzę zmieniłeś słowa ja wciąż czekam na tych fachowców/wielkich piłki którzy widzą w Puigu Iniestę.

Jak nie masz zamiaru ich podać to po prostu przyznaj się ze palnąłeś głupotę bo to brnięcie w zaparte od pewnego czasu idzie ci coraz gorzej.


0

@tomasz.s94 Nie bo Alaba nie chce grać na ŚO i ma za dużą pensję, Garcia to kot w worku, Umtiti ma iść na sprzedaż a Lenglet to wciąż dobry piłkarz co udowodnił i musi zostać bo o lepszego może być trudno.

2

@FutbolToMagia
I cały jego sezon w Bayernie chcesz podsumować meczem z Barceloną. Widzę że schodzimy z poziomem coraz niżej a sądziłem ze po "reprezentacja nie ma znaczenia" nie będziemy, a co ma wspólnego gra w Bayernie do tej w Barcelonie bo nie rozumiem i tu i tu grał słabo.

To że ktoś gdzieś gra świetnie nie znaczy że to samo pokaże w Barcelonie przykładów w ostatnich latach w bród.
No widziałem jak grał w pomocy 433 i wylądował na skrzydle, Koeman dał mu 10 ale Pedri go wyjaśnił.

Wszyscy to widzieli czyli kto, ci sami wymyśleni fachowcy którzy widzą w Puigu Iniestę, bo wciąż nie podałeś nazwisk kłamałeś o Gattuso którego podałeś jako przykład masz zerową wiarygodność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?