0

@Gregsky10 Na pewno zna sytuację finansową bo mieli mieć już jakiś czas temu dostęp do księgowości, zresztą jak ty sobie to wyobrażasz że oni nie wiedzą w jakiej sytuacji jest klub i mimo to kandydują.

0

@Draks[FCB] No będzie miał piekielnie trudno, zawodnicy zarabiają potworne sumy i nikt w obecnej sytuacji im podobnych nie zaproponuje, Barcelona to świetne miejsce do życia więc na pewno nie będą stać w kolejce do odstrzału.
Można by ich finansowo przekonywać do odejścia tylko czy są na to fundusze.
No i nawet jeśli dogadasz się z takim Cou by odszedł to zarówno on będzie optował za małą kwotą a zwłaszcza potencjalny nabywca, bo każdy wie że klub chce się rozstawać z pewnymi zawodnikami i to naprawdę będą oferty bardzo niskie i zapewne pod sam koniec okienka by jeszcze bardziej osłabić w negocjacjach klub.

0

@FutbolToMagia Ronald Koeman. - Luis trenował normalnie, trenował dobrze. Ostatecznie zdecydował się odejść, ale powiedziałem mu wtedy: "Jeśli nie odejdziesz z jakiegoś powodu, będziesz po prostu jednym z wielu. Ale będziesz mógł mi udowodnić, że się mylę"
To są słowa przeciwko słowom a to ze ktoś coś dementuje niewiele znaczy bo nie znaczy to że tamten kłamał.
Pep też powiedział że nie chce Eto'o, Koeman powiedział to Puigowi ten wciąż w klubie.Gdyby Suarez się zaparł to wciąż był by w klubie.
Ty po prostu sobie ubzdurałeś jakieś wyrzucanie tu nic takiego nie miało miejsca bo zawodnika nie można wyrzucić, gdyby to było takie proste to świat piłki wywrócił by się do góry nogami, a trener może sobie ustalać skład pod swoją wizję bo to uwaga on za to odpowiada.

0

@arkasath A w Katalonii masz normalną sytuacje? Przecież tam są obostrzenia, nie wiem czy je zdjęli ale klub się o to zwracał by socio mogli głosować.

0

@Gregsky10 W jakim znaczeniu nie zna sytuacji?

0

@mokrychlopiec Álex Collado ...........

0

@FutbolToMagia
Zadzwonił do mnie i powiedział, że nie będzie na mnie liczył. Zaakceptowałem tę decyzję, ale powiedziałem, że miałem kontrakt i że to klub musiał to załatwić.

Widzisz nie walczył to znaczy że chciał odejść to podchodzi pod twoje fikołki logiczne z dementowaniem. To nie Holender go wypchnął tylko klub jeśli dla ciebie oznajmienie komuś że nie będziesz podstawowym graczem to wyrzucenie to nie mamy o czym dyskutować.

0

@FutbolToMagia
https://futbolnews.pl/newsroom/38160,ronald-koeman-o-odejsciu-suareza-to-nie-byla-moja-decyzja" target="_blank" rel="nofollow">https://futbolnews.pl/newsroom/38160,ronald-koeman-o-odejsciu-suareza-to-nie-byla-moja-decyzja
Nie wiedziałem że oznajmienie komuś że na niego nie liczy to wyrzucenie(Puig wciąż w klubie), a ja wyżej dałem ci wycinek z wywiadu Holendra więc nie wiem gdzie wymysł że to bzdurne plotki, co więcej jego słowa wyjaśniają jak to "nie liczenie" będzie wyglądało.

0

@FutbolToMagia Poproszę ten wywiad w którym Suarez wskazuje Holendra za odpowiedzialnego za jego odejście, bo zakładam że jesteś kolejnym który podpiera się to bzdurną plotką o piętnastosekundowej rozmowie w której Koeman wyjaśnił Urusa.
(Wersja Suareza)Oznajmienie że nie będzie na niego liczył nie jest równoznaczne z wyrzuceniem.

Ronald Koeman. - Luis trenował normalnie, trenował dobrze. Ostatecznie zdecydował się odejść, ale powiedziałem mu wtedy: "Jeśli nie odejdziesz z jakiegoś powodu, będziesz po prostu jednym z wielu. Ale będziesz mógł mi udowodnić, że się mylę"

0

@Kamiloza91 w kontekście tego że brakuje rezerwowych jeśli uda się spieniężyć Firpo Pjanica itd, a nawet jeśli nie to nie ma z bośniaka żadnego pożytku, w dalszej perspektywie zabraknie klasowych rezerwowych na kilku pozycjach a wszystkiego szkółką chyba nie zatkasz.

1

@jeyx77x Zobaczymy też jak na szybkość wpłynęła kontuzja.

0

@Kamiloza91 Pivot, i praktycznie kilku innych chyba że SR ma funkcję rezerwowego PO LO DP ŚP pełnić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DanielOOL Daleka droga przed nim zwłaszcza jeśli chodzi o bronienie.

0

@michal26 A czy zarzuciłem ci bronienie?
Zarzuciłem ci wyrozumiałość nazwaniem tego co naskrobał mocno kontrowersyjnymi.
No i osobiście to uważam że przeceniacie jego inteligencję bo odpalanie regularnie protokołu 1% nie można tylko podpiąć pod bycie niemądrym czy wywoływaniem taniej sensacji.

0

@michal26 I dlatego chowali Antka i krystyne przed wyborami? Mocno kontrowersyjne, jesteś bardzo wyrozumiały i nie, nie urośnie akurat temat pedofilii to temat pułapka po takich słowach nie da się zyskać poparcia chyba ze pedofili.

Zaraz się okaże że źle zrozumieliśmy jego słowa.

1

@LuisSalvano Aha czyli dla ciebie dowodem tego ze transfer był dogadany są słowa ludka Bartomeu(OFICJALNIE NEYMAR na 200% zostaje :) który wspomina że:
1. Brakło im 20 mln
2. Do tego oferowali zawodników bez ich zgody :)
3. Senior OBIECAŁ że dołoży
Rzeczywiście zamilkłem, to dopiero stek bzdur.
Trzymaj się tam ciepło bo jeszcze parę okienek przezimujesz z tym Neymarem

0

@Bartek22 Kiedyś pewien Brazol aktualnie rezydent Paryża bardzo o rodaka prosił, może wyciągnie go przy przedłużaniu umowy z PSG.

0

@LuisSalvano Chciałbym bardzo się ośmieszać ale daleko mi do ciebie, kto ci dał oficjalne wypowiedzi odnośnie Neymara to ty co chwila wymyślasz nowe pomysły na jego powrót i to tobie ciągle nie wychodzi, jak na razie to od 4 okienek jestem górą.
A to jak ty wymyśliłeś sobie webstera i pisałem że tylko jeden zawodnik przekroczył 30 mln a pozostali nie dobili do 15mln to dalej nawiajles swoje o 175 mln i nie interesowały cię wyjatki, a teraz mam ci zawodników wymieniać jest takich pełno Grosicki choćby będzie ci łatwiej po polsku, Khedira. Nie każdy ma ochotę na przepychanki w mediach zarówno jeśli chodzi o blokowanie odejścia jak i wymuszenie transferu.

0

@marcin62 Dokładnie skarb, nie wiem jakim cudem zarabia więcej od Alby.
@FDJ On nie wylądował na stałe na PO dlatego że PO to był dramat tylko dlatego że w pomocy nie dawał rady, on był lepszym PO niż pomocnikiem.

0

@itmustbejoke Po co?

0

@Messibestplayerintheworld No to było raczej jasne że to drużyna może go przekonać a nie prezydenci, bo na chwile obecną to nie mogą nic obiecać nie ważne że twierdzą inaczej.

0

@BARCA_FOR_EVER Ale co to za ratowanie, każdy puchar jest ważny nawet ten PK dużo fajniej wygląda jak nie ma po bokach LL i LM i trzeba go szanować, bo dopiero sezon bez pucharów jest tragiczny. Wiem że niektórzy dostaną tu białej gorączki ale to sezon przejściowy bo granie Matsem Messim i 9 dzieciakami to bajka dla 14 latków.

1

@LuisSalvano Ty do mnie o ruszaniu głową, trzeba było ruszać jak pisałeś te farmazony o 170 mln które Barcelona miała mieć na twojego brazolka kilka miesięcy temu.
Polecam zapoznać się z czymś takim jak kontrakt, to zawodnik decyduje, jeśli się uprze to nawet czterech Laportów nie da sobie rady.

3

@LuisSalvano Grizmann na pewno odejdzie w taki sam sposób jak Neymar na pewno miał wrócić, ale ty jesteś zabawny z tym na pewno.

1

@daniel32778 Jak tak dalej pójdzie to on w wieku Puiga będzie miał 100 spotkań ale w samej LL.

0

@Janas11224 Oczywiście że odstawał jak dookoła byli sami wybitni technicy, na tle obrońców w LL nie powiedział bym że odstawał technicznie od innych obrońców, co do Pepa i jego wizji obrońców to należało by wypomnieć ukraińca i pół miliarda na obronę w MC a efekty średnie. Dla mnie wrzucenie do jednego wora Puyola i mascherano to zawsze będzie umniejszanie Puyolowi, czy to pod względem jakości w obronie czy wpływu na drużynę jako lider.

0

@Culé a muerte Bądź na czasie i coś podpie... najlepiej od Garego.
"mess que un club"

0

@Janas11224 No cóż skoro mascherano(przychodził jako pomocnik!!!) był takim sukcesem to czemu gorączkowo szukaliśmy stopera, notabene młodziak z L1 dość szybko unaocznił różnice między rasowym obrońcom a kimś kto go udawał.
Fajnie porównanie z Puyolem ale miało by więcej sensu gdyby o Oscara zaczęły pytać wielkie kluby. Fajny na 4 stopera, no i nie za bardzo wiem jaki jest ten najwyższy poziom skoro taki wróżysz Miguezie a do jednego wora wrzucasz masche i Puyola co odbieram jako prowokację i umniejszanie Puyolowi.

0

@Gall No zobaczymy, bo te informacje to takie dziwaczne ogólniki, zobaczymy też co powie Laporta jak zobaczy ile pensji i jakie bonusy trzeba będzie płacić. A to Guardiola z kim rozmawiał że tak się zapytam o ile wiadomo ze pion przygotowuje transfery to nic nikomu nie mogą obiecać, a Laporta zrobi tam czystki, więc tak uważam że to nie jest tak że on na pewno wróci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?