Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bagsik88 Jak najbardziej nigdy nie rozumiałem transferów Antka czy Cou tylko że gość się tak produkuje a nie tak dawno nie pozwalał Brazola krytykować.
@Coutinho007 No mogę ci wymienić mecze w których Dembele był decydujący uzbiera się kilka, ja po prostu nie za bardzo rozumiem tego przeżywania nie ma ludzi którzy wykorzystują 100% sytuacji a przeżywasz to tak jakby ci Antek z Dembele serię zwycięstw w LM przerwał, halo od 6 lat w LM są euro-przekopy, MSN dało nam tylko jedną LM w kolejnych też zawodzili, wymieniasz Neymara i dwumecz z PSG no fajnie zerknij też na inne spotkania też zawodził. Wciąż tylko widzę kosztował 100 mln no kosztował ale czy realnie byli tyle warci czy ktoś poważnie przepłacił i kupił w zasadzie zawodników poza Demble którzy realnie nie mają prawa w Barcelonie błyszczeć, zresztą poruszałem ten temat z tobą wielokrotnie.
0
@domin682 No tylko że to by było dla wielu kibiców nie do przyjęcia ze ich zawodnik wygrywa LM i mistrza kraju może dokłada MŚ a Messi nic i to i tak on zgarnia tą nagrodę(bo jest najbliżej piłkarza kompletnego), uważam że po 3-4 takich edycjach ta nagroda by upadła.
0
@FC1899Barca Jeśli on jest legendarny (pomijając punkt widzenia Afryki) to klub legendarnych napastników to będzie miał z dwie setki członków.
0
@Coutinho007 Zestaw sobie jeszcze Suareza, też będzie dramat i to od kilku edycji.
0
@Barcza223 Ostatnio było podawane że niczym się nie dzielili celowo i teraz też zapewne tak jest.
1
@clyde https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
0
@Dembouz1899 A wiesz co to amortyzacja transferów.
3
@Quavosk Nie za bardzo rozumiem nawiązanie do kobiet i prędkości, bardzo dobrze że kobiety jeżdżą bezpieczniej raz to przejaw zdrowego rozsądku patrząc na to co się dzieje na polskich drogach dwa bardzo często wożą dzieci.
2
Ja to pamiętam trochę inaczej zwłaszcza o graniu na defensywnym pomocniku, a na obronę trafił rzeczywiście z konieczności, bo Zubi nie potrafił kupić ŚO i parę pucharów z tego powodu przerznęliśmy.
0
@WildKidzML Nie to nie jest napastnik, to że grywa jako napastnik go nim nie czyni, tak samo nie czyni go skrzydłowym to że jest ustawiany na LS. To był błąd jak wiele innych Bartomeu który założył że Antek to fajny transfer bo może być ŚN a zagra i na LS i 10.
0
@kamil9040 Im bardziej będzie dominował tym uważniej będą się nad nim nachylać trenerzy, wtedy zobaczymy jaki to będzie poziom.
0
@tomek8756 Za bo i tak to kwestia czasu a w najbliższym czasie nikt im dzieci nie da, akurat adopcja to piekielnie trudny proces ale to chyba zrozumiałe.
No i czasami jak człowiek widzi co "normalsi" wyrabiają dzieciom to na prawdę trudno uwierzyć by pary homo miały by im zgotować gorszy los.
0
@lucas/catalan La Sirena69, .... Dlaczego tylko moja wybranka jest opisana jako Państwo.
3
@monsterrize Bo masz dwóch słabo broniących bocznych obrońców, Garcie który nie wiadomo jak się wpasuje do niego drugiego dzieciaka na ŚO chyba ewenement na tym poziomie.
Pomoc to jeden gość który wie co to bronienie, a w napadzie goście którzy nigdy Hiszpańskich autobusów nie widzieli, w tym jeden to kolejna hybryda 10 czyli znów bawimy się w przeszkadzanie Messiemu.
Zresztą wolałbym już dużo bardziej Fatiego z przodu i Pedriego w pomocy.
0
@Coutinho007 No nie wiesz, bo nie wiesz jakim typem zawodnika jest, skoro piszesz od dłuższego czasu takie komentarze.
0
@BarcaInfo To fajnie a czemu ten Haaland nie strzelał z PSG...a bo go nie ma.
1
@Barca1992 O kim jest artykuł, wy to lubicie zawsze gdzieś błądzić.
1
@marcin000019 No od kogo więcej wymagasz, ja od Messiego. Jak ktoś by mi napisał co jest pewniejsze bardzo dobra okazja Dembele czy karny to wybieram karnego.
0
@Avernand Dobra typie to nie pisz bzdur jak nie umiesz tego obronić.
0
Antek+Amortyzacja =koniec bajki.
2
@Murazor Dokładnie nie wiem dlaczego redakcja nie umieszcza pod artykułem takiej informacji, a potem jeden z drugim przekrzykują się ze 60 mln i pa pa, a rzeczywistość jest okrutna.
2
@monsterrize Mocarny? Pierwszy lepszy rywal i przekop w LM.
0
@Krychaaa10 No nie wiem, zresztą wiesz co by się stało gdyby było 2:1 no nie może byłby lotniskowiec w polu karnym i bilibyśmy głową w mur.
1
@Pablit Przecież on nigdy nie był goleadorem to ze gra jako napastnik nie zrobi z niego rasowego napastnika, do tego to prócz Messiego jedyny gracz robiący różnicę, oczywiście że ma wady ale i tu widać zmiany w podejściu.
0
@Pilka_jest_okragla Barcelony nie stać nawet na połowę kwoty jaką on chciał od Bayernu.
0
@marcin000019 Widziałem kilka twoich komentarzy obrażających i szydzących z Dembele i Antka wychwalałeś też gol Leo, a o karnym cisza dlaczego?
0
@FC1899Barca @eXi Nawet połowa kasy jaką oczekiwał od Bayernu to będzie nie realna opcja.
0
@Kamiloza91 No może nie być takie trudne jak dołożą spotkań w LM.
0
@Avernand No liczby nie zgadzają się tym co piszesz w pewnych kwestiach statystyki nie kłamią.
Wiesz że jesteś na forum trzy tygodnie łatwo zweryfikować twoją domniemaną sympatię do Dembele czy twoje nastawienie do Antka.
Soafascore ocenia Antka jako drugiego najlepszego zawodnika, niezły rozstrzał do twojej oceny.
0
@Avernand No a Suarez i Neymar byli by na miejscu Dembele? Takie rozważania nie mają sensu zwłaszcza zestawienie Urusa i Francuza całkowicie inny styl i dynamika, bo najpierw trzeba do sytuacji dojść chyba ze teleportujesz tam Suareza i dopiero wtedy zestawiasz.