Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Lewe skrzydło jest paskudne ale nie mam cię gdzie upchnąć.
0
@itmustbejoke A to Aguero będzie za darmo grał? Akurat ci przychodzący za "darmo" życzą sobie wyższe kwoty.
0
@kaamil1910 Dobra daj mi trzy mecze jak gra z rywalem parkującym lotniskowiec na 20-30 metrze obejrzę i ci powiem co z tego będzie.
0
@kaamil1910 Na tą chwilę są poza jakimikolwiek Europejskimi pucharami więc jeśli tak zostanie to wszystko będzie wiadomo.
0
@FutbolToMagia Ile spotkań Bayernu obejrzałeś czy jesteś kolejnym którego zaślepiły gole i asysty w meczu z truchtającą Barceloną(zresztą nawiązanie do LM to wyjaśnia) zobacz sobie jaki miał wkład w tą wspinaczkę do finału, normalnego gościa podejrzewał bym o zakłopotanie ale ty masz wyjątkowo grubą skórę. A Coutinho nie spełnił pokładanych w nim nadziei i Bawarczycy go oddali lekką ręką.
No zaczął nieźle a potem wyglądał gorzej, dublowanie się z Messim też nie pomaga, ma też podobny problem jak twój Puig nie ma dla niego za bardzo pozycji w obecnych ustawieniach.
To że Don Andres tak powiedział świadczy tylko o jego klasie, to że poziom jaki reprezentował go nie zadowalał nie ma nic wspólnego z tym że był słaby na tle reszty pomocników, o czym tu ludzie wielokrotnie pisali.
Wciąż czekam na te nazwiska porównujące Puiga do Iniesty bo wymieniałeś Gattuso podawałeś link jako dowód z treści wynikało co innego, to kto wielki widzi w Puigu Iniestę?
0
@FutbolToMagia Znowu kręcisz nikt nie pisze że jest emerytem czy jest stary tylko że w jego wieku ma minut w dorosłej na wyższym poziomie piłce śmieszną ilość, porównywany Dembele już w swoim pierwszym sezonie miał więcej minut niż Puig całej kariery to samo Bruno z którego się naśmiewałeś.
2
@jondeca A wiesz co z Ansu? Bo z tego co na razie wyszło nie jest kolorowo.
0
@FutbolToMagia Coutinho odzyskiwał formę:) do tego Puig :) Iniesta był słabiutki w ostatnim okresie :) Halo czy to prima aprilis.
0
@MESSIah16 No ile młodych kobie wyjechało na zachód europy, przecież to musi się odbić na wskaźnikach, a z racji tego że kolejne będą wyjeżdżać to lepiej na pewno nie będzie.
1
@Klimach fan No a znasz ich historię że się tak oburzasz na to stwierdzenie.
Tylko jedno mistrzostwo przed szejkami za to sporo pucharów, jak dla mnie to pod względem trofeów to jakieś 5-6 miejsce przed erą szejków
Zobacz sobie na lata 2004-2011 szału tam nie było delikatnie mówiąc.
A to że grali tam świetni piłkarze nie przeczy temu że to sztuczny twór. MC ma prawie 150 lat ale tak to też sztuczny twór bo bez inwestycji petrodolarow dalej bił by się o LE, Chelsea i inne zabawki bogaczy to pokazują że z dużymi pieniędzmi można łatwo wbic się wysoko, na takie wyniki normalnie działający klub potrzebował by lat a i to nie jest gwarantowane.
0
@kartovel Segi Roberto zarabia takie pieniądze że niech gra a dwóch :)
0
@Przemek2323 Ostanio miała kiepski PR to zrzuciła atomówkę.
0
@MESSIah16 Nie analizujemy bo większość forum ma ok 20 lat ale posłuchaj tych dziadków w studiach tv tam co chwila kiedyś to było
Co do historii to ok tylko jeśli projekt MC skończy się za 5 lat no nikt z tych starszych kibiców nie będzie cicho w dyskusji zestawiającej kluby z Manchesteru.
No i nie wiadomo jak będzie wyglądała piłka za 60 lat, raz zainteresowanie młodych spada dwa wielka piłka może uciec w inne rejony świata.
0
@FutbolToMagia No to ten sam którego wkleiłem wyżej, dalej śmiej się z tych "średnich" drużyn a chłopak w reprezentacjach młodzieżowych ma 8x więcej występów niż mocarny ultra talent z Barcelony, to dopiero jest przykre
No to fajnie że tak uważasz tylko na jakich pozycjach jest lepsza? Bo wciąż w kadrze jest Messi Busquets Pique Alba Mats Umtiti zdrowy wszyscy 3 lata młodsi do tego Iniesta Suarez Rakitić Paulinho Mascherano eeeh twój Semedo, do tego EV był słaby jakim cudem on deptał LL.
To się wręcz smutne robi.
0
@mkord Plany właścicieli to często są jak bajki. No zobaczymy jak będzie z zapełnieniem stadionu w drugim sezonie po oddaniu obiektu. No tak najlepiej to wydać wszystko na stadion jak się właścicielowi znudzi to niech miasto to utrzymuje.
0
@FutbolToMagia EV miał przede wszystkim lepszą drużynę, zwłaszcza w pierwszym sezonie. Nikt nie robi z niego boga, to ty robisz z niego diabło-nieudacznika, normalni ludzie doceniają to co robi i że daje minuty młodym, ale zawsze znajda się hm powiedzmy marzyciele którzy upchnęli by jeszcze pięciu dzieciaków czy marudy jak ty bo niby Barca wygrywa ale nie jest dobrze bo piłkarz który trenerowi nie pasuje do koncepcji nie gra, coś co w twoim słowniku nazywa się niszczenie klubu :).
Ten Bruno?
Portugalia Portugalia U21 18 meczy
Portugalia Portugalia U20 5 meczy
Portugalia Portugalia U19 2 mecze
Portugalia Portugalia Igrzyska 3 mecze
Nie pisz że nikt o nim nie słyszał bo ludzie z branży słyszeli na pewno, a skoro o plątaniu mowa to już w pierwszym sezonie wyplątał 2000 minut czyli więcej niż puig w dorosłej piłce do tej pory, aż mi się szkoda cię zrobiło.
No ale dobra Don Andrés do którego go tu porównujesz miał
Prawie 6000 minut a w reprezentacjach młodzieżowych 25 spotkań.
No dla mnie to wyglądał dobrze w zeszłym sezonie na tle Rakitića i Vidala bez motywacji. U Koemana miał czystą kartę, więc to twoja opinia że zasłużył ja na przykład jestem większym fanem Pedriego i on mi się dużo bardziej podoba, i to on wygląda jakby z pierwszym składem trenował od dwóch lat a nie Puig, na pewno nie nazwał bym jego gry wzorowej raczej chaotyczną.
To fajnie że kibicujesz chłopakowi ale patrzysz na niego przez różowe okulary.
0
@Norkusik No pisałem to w innym poście że kowalowi chyba pomyliło się i zamiast mówić o początkach Laporty powiedział o początkach Pepa w pierwszym składzie.
1
@FutbolToMagia No mimo mojej całej niechęci do EV to tak jest dobrym trenerem( a widziałeś ostatni sezon Lucho czy Rijka z dużo lepszymi składami, nie ucz mnie o filozofii bo Bacy kibicuję grubo ponad 20 lat), Sentien próbował ale na Bayern już nie i to tak zostawię. Koeman na nikogo się nie obraził tylko postawił sprawę jasno na samym początku ma do tego prawo, a ty dalej tego zrozumieć nie możesz.
Atakujesz Koemana a o EV piszesz że był słaby, więc może warto wyciągnąć wnioski ze swoich opinii że jeden zbiera żniwo po drugim, no ale to by ci nie pasowało do narracji. No i wyciąganie Joaquinów jest śmieszne bo nie ma trenera który nie miał by konfliktów z zawodnikiem.
Ma 3 mecze w reprezentacjach młodzieżowych w wieku 21 lat, gościu jak na super talent to jest dramatyczna sytuacja.
No jeśli dla ciebie EV to słaby trener to Porto czy PSV Arsenal to słabe kluby, Milan nie grał w LM.
3 lata temu, nawet nie ma co komentować.
Oferta Arsenalu niekorzystna dla Barcelony, klub dostaje takich setki rocznie.
Zapytanie to walka, fajny masz słowniczek skoro w większości nawet ofert nie przedstawili.
A no i ciekawa sprawa odnośnie Porto wszystkie informacje odnośnie Puiga wychodzą od Hiszpańskich źródeł, wszystkie Portugalskie portale które podały źródła podają Hiszpańskie, to brzmi jakby w Porto o tym nie wiedzieli :)
Podałeś tylko Gattuso albo ślepy jestem, a w artykule który podajesz jako dowód do Iniesty porównuje go Daniele Massaro kurde ty to jesteś dobry , nawet twoje dowody do narracji nie pasują :(
0
@Comentateiro Ja bym się dużo bardziej uczepił braku karnego po faulu Mascherano na di Marii.
0
@MESSIah16 Ciekawe o co się modli, jak o zdrowie to ok, jak o to by wygrać to :)
0
@Norkusik Laporta jak zaczynał to Pique miał 16 lat :) i właśnie odchodził do MU.
0
@FutbolToMagia No ok już wszystko wiemy trzech trenerów Barcelony to nieudacznicy bo nie potrafią dostrzec tej masy talentu w ciele 15 latka.
Ale to samo trzeba by napisać o kilku trenerach młodzieżowych reprezentacji, na tamtym poziomie 1. jego talent powinien być jeszcze bardziej widoczny 2. jego mankamenty będą mniej widoczne.
Inne kluby też się o niego nie zabijają, ciekawe czemu, a tak zaraz mi napiszesz że nie pytają bo ogłosił że nie chce odejść i wszyscy to szanują i nie walczą o ten mega talent.
0
@mcsarna No na pewno jest w tym coś tylko że 2003 roku to inne realia i kowal chyba nie doprecyzował czy chodzi mu o kadencję Laporty czy Pepa, bo w 2003 roku gdy Laporta obejmował urząd Busquets miał 15 lat :) A Iniesta 19.
Akurat obie początkowe kadencje to kadrowo nie było przepaści ale obecną Barcę za uszy ciągnie Messi.
A i tak wolał bym tą kadrę z 2003 roku.
Co do nawiązania do Pique czyli startu Pepa to obecna kadra nie ma nawet podjazdu do tamtej, tam realnie było 6-8 zawodników top.
W obronie był już Puyol i Marquez do tego Millito Sylvinho solidny Abidal i kupiono Pique a zwłaszcza Alvesa!!!! , stara Barca wygrywa i to bezsprzecznie.
Pomoc Xavi Iniesta Toure Keita młody Busquets, no tu tym bardziej.
Atak Eto Henry Messi to samo co wyżej.
No i ja bym nie zestawiał legend z klubu i dyscypliny do młodziaków z obecnej kadry zwłaszcza Puiga 21 lat i 1200 minut w poważnej piłce, życzę dzieciakom wszystkiego najlepszego ale ciężko będzie osiągnąć poziom legend klubu.
0
@Mow_mi_Douglas No ja się nie do końca zgadzam, nie trzeba mieć wehikułu czasu wystarczy poszukać wypowiedzi Xaviego i Puyola oni wygłaszali peany pochwalne pod adresem innego pana i to on wedle nich dał im impuls do wejścia na najwyższy poziom, nazywał się Luis Aragones
Jak dla mnie Guardiola dostał ukształtowanych wielkich piłkarzy on przede wszystkim odbudował ich mentalnie i pozbył się zgniłych jabłek. Na pewno miał też szczęście bo trafił na niezwykłą grupę piłkarzy pod względem profesjonalizmu, myślę że niepotrzebnie ludzie tak boją się pisać o szczęściu ono w sporcie jest ważne.
Odnośnie Laporty to akurat jemu udała się szkółka i zbierał za nią pochwały a nie miał z tym nic wspólnego po SR 10 lat nie było do Ansu poważnego awansu z BB do pierwszego składu.
0
@Kengo Szkółka bo to wymusi brak kasy, ale na pewno nie będziemy grać 7-8 zawodnikami z LM +Messi Marc+1-2(o co dopomina się wielu ) bo to nie możliwe i byłby problem z kwalifikacją do LM z jakiś powodów te wielkie talenty maja problem z opuszczeniem 3 ligi o tym zapominać nie można i trzeba stopniować te awanse. A LM to już w ogóle były by spektakle powinien pamiętać to każdy kto obserwował początki sztucznych tworów z paryża i manchesteru napakowane petrodolarami.
1
@IronSanHybrid Cnotą twoją cierpliwość.
0
@KacperVEB Za udowodnione złe zarządzanie tak.
0
@Wossi61FCB I Mbappe i KDB I Pep i Cruijff.
4
@FutbolToMagia A no i wyszło szydło z worka, bo nie gra twój ulubiony zawodnik.
No to chyba nie widziałeś niszczenia skoro tak oceniasz pracę Koemana.
No i żeby pisać o kimś że niszczy klub bo nie daje pograć jednemu zawodnikowi to naprawdę ciekawe, wynikało by z tego że chłopak ma wielki wpływ na grę albo to jakiś niesamowity talent, dlaczego nie biją się o niego największe kluby dlaczego praktycznie nie zaistniał nigdy w reprezentacji.
Od trzech lat udowadnia, ale co?
18/19 157 minut w dwóch spotkaniach LL i 35 minut w CdR i w pucharze to dramat.
-rok bo to żaden wkład, dobry sezon w BB
19/20 500 minut w 11 spotkaniach LL i 71 minut w CdR i znów dramat.
-Nawet w Barcelonie B jakoś nie dominował
20/21 184 minuty w 8 spotkaniach LL 160 w CdR LMi SC 150 min
Tak wyglądał fajnie w 2 czy 3 spotkaniach na tle Rakitića czy Vidala, przy Pedrim wygląda jak junior.
Kurdę gość który go niszczy ale ostrzegał że nie będzie na niego stawiał dał mu tyle samo minut co Sentien .
Chłopak ma w wieku 21 lat 1200 minut gry to jest dramat w obecnych czasach, to nie on jest uparty, ja bym to nazwał konsekwencją sam Puiga ostrzegał a i tak dał mu minuty.
Sam byłem fanem jak każdego młodego ale fakty są dla niego brutalne zwłaszcza te reprezentacyjne, tam jego wady są dużo mniej widoczne.
Klub niszczy przez Puiga(oznajmił że nie będzie liczył) Suareza wyrzucił (oznajmił że nie będzie liczył) to samo postępowanie a takie różne konsekwencje ten Holender to Diabeł wcielony pewnie Pedri Ilaix Arujo Migueza go nienawidzą.
0
@Gregsky10 Za dług barto nie ale możesz być za złe zarządzanie a o to nie trudno gdy klub stoi nad przepaścią.