1

@LuisSalvano Co im siedzi w głowach ? Zapewne możliwości w przyszłości, jak widać sama rozpoznawalność daje ogromną przewagę w wyborach, to nie są dziadki po 80 lat że teraz albo nigdy, Barcelona jest w trudnej sytuacji o czym pisałem ci wielokrotnie dużo wcześniej a plan Laporty to nic fantastycznego, więc trzeba ugrać sobie kapitał na przyszłość.

0

@kamilop Zaklepany? A to ciekawe.

0

@KacperVEB i dlatego złamali swoją zasadę i zaproponowali ogromne pieniądze, oraz miał mieć możliwość gry ze starszymi rocznikami co w Barcy jest rzadkością.

@Worny Nie do końca bo klub o niego walczył ^ ale pod względem sportowym nie był gwiazdą swojego rocznika w znaczeniu sportowym, pisał nawet o tym visca jak chcesz to mam gdzieś zachowany link.




15

A tak w ogóle to kto o tym decyduje? Bo to trochę ogłaszanie na wyrost zważywszy kto zarządza teraz klubem i jakie czystki mogą nastąpić w najbliższych miesiącach.
I nie krytykuję tej decyzji.

2

@Kgorecki2500 Zależy od podejścia, mnie na przykład to trochę swędzi bo w piłce na oficjalnych kanałach nie było do tej pory memowania z rywali, a to jest już powszechne z rywali np w esporcie. Więc zapewne dla młodszych kibiców to oburzenie jest dziwne, ja to w pełni rozumiem.

0

@ObiektywnyKibic121 Taki jest przepis(tak jak napisałem tak przyjął sędzia), tak jest problem z ręką tyle że ta była ponoć naturalnie ułożona. Ja tam nie będę się nad tym rozwodził za bardzo bo to trochę przypomina polskie prawo które można sobie interpretować do woli.

0

@symtoni_sym No ale z kim on się dogadał, czy po prostu to jego pierwszy wybór?

0

@ObiektywnyKibic121 Nie, jeżeli przyjmujesz piłkę na klatę i ona ucieka ci na rękę to nie jest to uznawane za zagranie ręką(podobnie jak odbicie się od innej części ciała*), i sędzia właśnie tak przyjął. Jest to trochę kontrowersyjne bo raz ktoś może zarzucić ze to nie do końca było przyjęcie no i *naturalność ułożenia ręki.

1

@Bykunn Prezydenta USA Trympa.

1

@JimMorrisonFCB Tak, ale nie ma dowodów że robił to co mówi biblia, właściwie to wiedza co robił jest znikoma, a w niektórych źródłach pojawia się jako brat kogoś ważniejszego. I właściwie o jego poczynaniach w latach 12-33 nie wiadomo nic . Czyli miał 3 lata kariery. Problematyczne jest też to że najbardziej wiarygodne źródło zostało spisane 40 po jego śmierci.

1

@Janiama No wczoraj od razu rzuciło mi się w oczy że przy świętowaniu cały czasu głowa uciekała mu na kamerę czego nie zauważyłem u innych graczy którzy byli zajęci sobą, tzn celebracją z resztą drużyny.

1

@Katalonbar To już lepiej Portugalczyka na wahadło wpuścić.

0

@Quavosk Akurat najśmieszniejsze jest to ze Busquets zaliczył najszybszy sprint z piłkarzy Barcy w LM w ostatnich latach.

1

@kuz Kings & Queens=If You Were a Woman (And I Was a Man)=You Give Love a Bad Name. Tak się zarabia na jednej nucie, oczywiście mogła by odmówić tego coverowania ale po co.

0

@zakazskretuwlewo Tak uważam, tej drużynie brakowało pewności siebie i doświadczenia w LM, tylko z kolejnymi spotkaniami możesz sobie to wyrobić.

0

@Ghotti Ja widzę, ale widzę też brak formy choć może ostatnie spotkanie to zwiastun wiosny.

1

@zakazskretuwlewo W końcu osiągnie sukces w LM to tylko kwestia czasu, chyba że znów zmieni klub.

1

@Ojciec5tkidzieci Ja bym z nim do samolotu nie wsiadł.

0

@Rourke A mnie przekonują, nikt by nie szukał w rezerwach jak gracze za 100+ i zarabiający fortunę grali by świetnie, co najwyżej PK.

4

@Timishiru1337 Naprawdę tak uważasz? Jak dla mnie to żadnemu poważnemu dyrektorowi sportowemu nie pocieknie pot z czoła bo targuje się z synem Cruyffa.

0

Xavi pewnie mógłby zejść z finansowego pułapu i trenować BB, ale czy jego ludzie na to pójdą, no i jeszcze daleki byłbym od gwarancji w piłce nożnej.Krok w tył w karierze trenerskiej. I nie, trzecia liga hiszpańska nie jest lepsza niż trenowanie Al Sadd.

1

@soczeq https://www.fcbarca.com/98891-tebas-bardziej-niz-sytuacja-finansowa-martwi-mnie-brak-stabilnosci-instytucjonalnej-barcelony.html

Czym tak właściwie jest limit płac? Jak wspomnieliśmy, są to wydatki na pensje piłkarzy, trenerów, trenerów przygotowania fizycznego, rezerw, szkółki i innych sekcji sportowych. W ich skład wchodzą wynagrodzenia stałe i zmienne, a także pieniądze za prawa do wizerunku, amortyzacja transferów, ubezpieczenie społeczne, odszkodowania za rozwiązanie umów, premie zbiorowe czy premie dla agentów. Limit jest określany na podstawie różnicy między przychodami klubu a jego wydatkami i długiem przewidywanym na dany sezon. Każdy klub sam ustala swój limit, bazując na normach dostarczanych przez LaLigę, która później zatwierdza kwotę. Jeśli ktoś wyznaczy limit niegwarantujący stabilności klubu, liga może go zmniejszyć.

1

@Keson Zależy jakie miałby kontroferty, zależy też od priorytetów, możliwości rozwoju. Jeśli wszystko zbierzesz do kupy to są atrakcyjniejsze kierunki niż Real Barcelona. Z drugiej strony indywidualnie bycie w wielkiej dwójce Hiszpańskiej to wielki splendor i możliwości kontraktowe, podwózka na twoich plecach na szczyt to też kusząca opcja.

0

@Tomek54321 No każdemu młodemu było by trudno grać gdyby transfery barto wypaliły czy nie było by przygód jak z Samem.

0

@cules100pro Na to było by odważne z takimi liczbami.

0

@Pilka_jest_okragla A co mu może Laporta wielkiego obiecać krótkoterminowo? Podpowiem nic, chyba że wpadamy w spiralę kolejnych kredytów. Jeśli jest ktoś kto przekona realnie Messiego to drużyna.

0

@Kettger Jest tu użytkownik, który co prawda nie udziela się jak dawniej ale kiedyś napisał że barto to będzie najlepszy prezydent w historii.

0

@xBoMBoWiECx Jeśli chcą przedłużyć umowy z Mbappe i Neyem to na pewno Antka nie skuszą pieniędzmi czyli wątpię by odszedł.

0

@Kz1234 No jak on chce odejść to niech odchodzi choć mnie się to nie podoba z innych powodów niż większości.

2

@Dembouz1899 No ja pamiętam zwalnianie Pepa po Wiśle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?