4

@Rourke Przecież już raz go zdemaskowano za boty, wiec założenie że znów będą używane nie jest złym założeniem.

3

@NorbiTBOB Wiem że są tu nad nim zachwyty, powtarzane słowa Pepa, łatka wielkiego talentu LM itd. Dla mnie to wciąż kot w worku ciekawi mnie czy byłby tak wysoko gdyby np kosztował ok 10 mln.

0

@VenoM Nie bo z tego co widziałem wedle osób które oglądają BB to Moriba gra dobrze, więc należą mu się te szanse i to jest fajny sygnał dla reszty dzieciaków.
A to szukanie kolejnych nazwisk tylko pokazuje twoją desperację kogo kolejnego wywołasz by odwrócić kota ogonem?

0

@Kamiloza91 Hiszpańskie albo Włoskie potęgi ale w pierwszej kolejności Hiszpańskie.

1

@wroclawianin89 Daj mi trzy mecze jak stoi przed autobusem i jak wtedy wygląda to ci napiszę czy ma to wszystko.

0

@szkutnik91 Nie wspieram romero.

0

@MESSIah16 To ogólnie bardzo kontrowersyjna osoba zarówno jej podejście do cierpiących którymi rzekomo się opiekowała jak i dystrybucja datków budzą ogromne zastrzeżenia, zobaczymy co będziemy o niej czytać za 30 lat o ile w ogóle będzie na piedestałach.

0

@daniel32778 Legnlet idealnie pokazał że niezrozumiałe pompowanie a potem deszcz krytyki niedawnych pochlebców przy złej formie paraliżuje a to dużo bardziej doświadczony zawodnik i nikt go do najlepszych ŚO w historii nie porównywał. A ty dzieciaka co rozegrał 60 meczy na wysokim poziomie zestawiasz i wróżysz Alvesów :)

0

@VenoM Pokazał się dobrze, a nie prezentował formę, formy nie tracisz na trzy dni. Konrad ma bardzo słaby sezon, tak jak mam do wyboru to tak wolę odzyskać Antka niż odzyskać Konrada to dla mnie oczywiste bo Antek da Barcelonie dużo więcej niż Konrad, jakby dzieciak był w formie nie mam nic przeciwko temu by dostawał szansę dawanie minut mu w takiej dyspozycji to słaby sygnał dla gości którzy w BB robią różnicę.

2

Policja tyle lat się odbijała od dna wizerunkowego i do pewnego czasu ten pozytywny progres był powolny ale widoczny, ale duży romans z władzą i ostatnie wpadki znów strącą ich w niebyt.

0

@DonMatteo901 To trochę tragedia, ale strzał muśnięty czubkiem głowy a przyjęty na jaja to też różnica.

3

@daniel32778 Na miarę Alvesa mówisz. To wielką karierę mu wróżysz i chłopak będzie jednym z najlepszych PO w historii piłki, oby się sprawdziło, ale dla mnie to właśnie takie głosy gaszą tych chłopaków w połowie drogi.

0

@El dominatore No znam, w porządku jest, tylko że to opinia mojego kolegi który jest z nim jakoś tam spokrewniony więc może być stronnicza, no i mówił mi to lata temu bo o makłowiczu to nie rozmawiamy.

0

@VenoM No ja wiem, ty najwyraźniej nie wiesz skoro najpierw mimo iż piszemy o dzieciaku w słabiutkiej formie odwołujesz się do zawodników pierwszego składu ulubiona zagrywka kombinatorów, a jak ja na to odpowiadam to udajesz Greka.

0

@Przemek2323 No z Realem i AM bez gola i asysty. A z ta grą to sobie dajcie spokój od 4 lat wszystko od niego zależy na murawie więc jak drużyna ma wyglądać lepiej to przedziwna logika, żeby to ocenić to trzeba by im dać dużo czasu na nowe otwarcie.

0

@MaziFCB Dostawał ok 75 tys na tydzień niektóre podają 85 taka płaca w 2016 roku umiejscowiła by go na 10 miejscu w Arsenalu to już sporo pokazuje.Do tego trzeba by się przyjrzeć kiedy kluby zwiększyły wpływy z transmisji bo to też miało ogromny wpływ na pensje, jeśli to się nałożyło w czasie to naprawdę były niesamowite pieniądze.

2

@MESSIah16 Nie zdąży w trzy lata, musiał bym mieć je lepsze niż trzy ostatnie nie liczę oczywiście obecnego.

0

@VenoM No własnie , bo każdy trener mając do wyboru postawi na nich i ich będzie próbował odbudowywać niż odbudowywać konrada.

0

@VenoM Wiem a to coś zmienia, porównywanie Antka bez formy do konrada bez formy nawet nie jest śmieszne.

2

@socha @takisobiektos No o Umtitim było uzasadnione z Lengletem bym się na pewno nie zgodził.

0

@bari_94 A wiesz w jakiej formie był konrad że tak go tu wywołujesz?

0

@michal26 To nie do końca prawda, ja jak widzę postulaty o granie 8 zawodnikami BB to trochę mnie to śmieszy, fakt to takie romantyczne, tylko że Barcelony obecnie nie stać dosłownie i w przenośni by w przyszłym sezonie nie grać w LM. Więc walka o podium w lidze to obowiązek więc tak jest o co walczyć.

0

@Dalhi No skoro twierdzisz że jest to znaczy że nie masz pojęcia o czym piszesz.

2

@marcin000019 No i co ta żółta zmienia? Że taki żenujący jest ty to naprawdę udany jesteś.

1

@Kingzor No to twój problem że nie rozumiesz, może prześledź zwycięzców złotej gały i co się działo w tych latach ich zdobywania to zrozumiesz. Z jakiegoś powodu 5 z 6 zp zgarnął w czasie gdy miał potężną drużynę a większość jej składu wygrywała w reprezentacji wszystko.

0

@Messibestplayerintheworld Bramki ma 2 asysty 3. Skąd masz statystyki?

0

@dv7wisnia Oj ja bym go tak nie nazwał na pewno inni zawodnicy, Brazylijczyk też bardziej kompletny gracz.

1

@Gregsky10 Ja nie wierzę ja jestem przekonany że będą, z prostej przyczyny to oni decydują gdzie chcą grać a miejsce do kopania świetne a pieniędzmi lepszymi na pewno nikt ich nie skusi w obecnej sytuacji. To ludzi wierzący że Laporta ich wyczyści są śmieszniejsi.Rządzi kontrakt.

1

@mkord To i to jest zależne od drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?