4

Z tego co pamiętam, a zwracałem na to wtedy uwagę to twoi rodzice nakręcali tą karuzelę .

3

No to trio było spektakularne, z naciskiem na słowo było, bo każdy z tych zawodników wygląda gorzej niż te 4 lata temu. Suareza to wręcz niemiło zestawiać z nim samym z przed 4 lat.

0

@Triv44 Mam nadzieję że gry nie ułatwią, bo to była naprawdę gra która nie prowadziła gracza za rączkę.

2

@jeyx77x No wybacz ale CV Bosaka to pusta kartka przy Dudzie i Kamyszu, wolę również gościa z mam talent niż kogoś z młodzieży wszechpolskiej. Tak wiem ten szalenie ambitny bosak nie skończył żadnego z 4 kierunków studiów bo miał inne priorytety. Właściwie to jego kandydatura to tak jakby Pis wystawił Biedronia.

1

@AV0CAD0 Cóż na pewno ma w sobie coś z celebryty, właściwie to przed prezydenturą to był bardziej znany jako osobowość telewizyjna która niby jest miliarderem, i to niby nie znalazło się w tym zdaniu przypadkiem.DT miał ostatnio wiele problemów skończyć mogło by się tragicznie ale został prezydentem. Jako przedsiębiorca za to wsławił się bezwzględnością i oszukiwaniem mniejszych od siebie.
Tak nie ma co ich porównywać tylko że patrząc na życiorysy to urzędujący prezydent o zgrozo deklasuje rywali, własciwie to tylko lider "ludowców" jeszcze jakoś wygląda.

0

@lukas10 No zobaczymy ja zbyt dużo tych wielkich talentów przeżyłem ale było by lepiej gdybyś to ty miał rację, ja do chłopaka podchodzę z wyjątkową rezerwą.

0

@Pawlak1992 Chyba tylko z takiej by jego nazwisko znalazło się w artykule.

0

@Mesi12 Jak dla mnie odkąd zaczął mówić wyłącznie narracją partii to już był to inny człowiek.

0

@Rastafarnianin Przede wszystkim inne realia i inne fundusze.

0

@NeroTFP To ten wypadek zakończył jej karierę czy to już było wcześniej?

0

@Mns21 Szkoda że nie podali tej kluczowej dopłaty bo każda kwota po 80 mln praktycznie wyklucza ten transfer.

0

@Pawlak1992 Bez porównania na korzyść Guardioli. Dużo lepsze formacje obrony i pomocy.

2

@michal26 Ale to nie był pierwszy przypadek tylko kolejne już podejście.
Ogólnie całe CV Bosaka to przeciwieństwo narracji jaką serwuje wszystkim Konfederacja a szczególnie Metzen bardzo często tu przez pewnego użytkownika cytowany, ten jego wywód może kojarzysz o ciężkiej pracy i jej potencjale o wartości pracy choć nie podobała mi się forma był celny i mija 2-3 miesiące i ten sam gość popiera bosaka, gość chowa dumę w kieszeń i odbywa się polityczna hucpa.

Niby żadna tylko że jedna wygrywa druga nie, obydwie mają swój żelazny elektorat tylko że sondaże pokazują że z Janusza się wyrasta. Pis niby jest dla wszystkich choć wiadomo kto jest ich siłą napędową ale tylko nią by nie wygrali. Natomiast trzonem o czym wielu ludzi nie wie partii janusza są ludzie młodzi ale poważną rysą na tym wszystkim są dane które przytoczyłem ci którzy mają własne firmy czy nimi zarządzają niezbyt popierają "genialne" pomysły konfederacji i tu pytanie dlaczego bardziej do ciebie bo ja znam odpowiedź.

I przede wszystkim nie zapędzał bym się z tymi wielbicielami konfederacji wszystkie poprzednie wybory po latach 90 miały wspólną cechę ok 10% społeczeństwa i jest to wartość stała to antysystemowcy tym razem załapała konfederacja bo ostatni beneficjent czyli kukiz zrobił szpagat z mostkiem.

1

@Chwytliwy Wystarczy zapoznać się z sondażami i sam powinieneś wiedzieć dlaczego strona pełna ludzi młodych jest za konfederacją. Bo to jest ich realny target polityczny, przedsiębiorcy i kierownictwo wyższego szczebla to były wyniki ok 7% więc wynik dramatyczny dla partii która ma niby genialne pomysły na gospodarkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 Odsyłam do wyników wyborów przedsiębiorcy i dyrektorzy wyższego szczebla ok 7% poparcie dla partii Janusza, a to przecież oni inteligenci którym niepotrzebny zasiłek i 500 plus ma być jego targetem (OFICJALNIE). Za to najwięcej fanatyków w grupie do 24 lat(REALNY target).

Partia która na prawo i lewo pluje o potencjale i pracy na prezydenta wystawia lenia który nie potrafił nawet skończyć studiów u Rydzyka tak u Rydzyka który nigdy nie pracował toż to po prostu kabaret na kółkach.A jego głęboką wiarę doskonale podsumowuje ślub przed wyborami.

0

Komentarz usunięty

2

@SeeleyBooth No do końca czerwca muszą znaleźć 100 baniek do samego zamknięcia budżetu a co tu myśleć o wzmocnieniach.

0

@FC1899Barca Pomijając gole i asysty ten ranking to pokaz jakie końskie zdrowie ma ta pierwsza dwójka, a przecież początki Messiego nie wyglądały zbyt optymistycznie.

1

@mart To może być to

0

@martin3131 No przecież ta francuska gazeta podsumowała gości od przygotowania fizycznego w naszym klubie dosadnie.

1

Mnie osobiście zastanawiają te plotki o Arthurze, jeśli jest tam nawet ziarenko prawdy to musi być jakiś powód, nawet ten zarząd nie jest tak głupi. No chyba że tu nawet nie myślą o transferach a tylko kombinują jak tnąc koszty a to by znaczyło że jest bardzo źle.

1

@Ratamahatta Nie ma czegoś takiego jak gotowiec, udowodnił to Tata Martino. Ale faktem jest że miał czołowy skład w europie z zawodnikami albo młodymi albo dopiero przed swoim najlepszym wiekiem. Tylko puyol Sylvinho i Henry mieli po 30 lub więcej lat.

0

@draxidox Jak musisz mieć z tysiącami WAT to kup sobie farbowanego lisa z warsztatowych i po problemie.

0

@michal26 Typowe wciskanie kitu dzieciakom, właściwie nie ma partii w Polsce która nie była ciągnięta za uszy takimi pro-obywatelskimi działaniami, dlatego właśnie gość od agrouni w każdym właściwie wywiadzie musiał tłumaczyć się czy idzie w "politykę"
Robili tak od prawa do lewa, a spadkobiercy komunistów o których mi kiedyś pisałeś również i to dużo częściej czynami niż ludzie z kręgów tej radykalnonacjonalistyczneoutopijnej ferajny.

0

@BarcaInfo Kiedyś czytałem wywiad z byłą naczelną pewnego poczytnego tytułu który miał przesadną tendencję do nadużywania zwrotów typu "otoczenie" , "przyjaciel", "bliski" gwiazdy bla bla bla i pani otwarcie powiedziała że najczęściej to tych ludzi nie ma informacje są po prostu wymyślone.

0

@TheGoldenEleven Ze strony Barcelony, odejście Rakitića z jego punktu siedzenia też nie jest rozsądne, raz gdzie fajniej za takie pieniądze pokopać gałę, dwa przeczekać do grudnia i można już liczyć jeszcze większą kasę za podpis w nowej drużynie.

0

@kerouac War 3 Dota >Dota 2

0

@Janiama Nie wiem czy ci ludzie nie wolą mieć haków na rywali niż rywali za kratami.

0

Piękne czasy dla Polaków w LoL'u.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?