5

@Kleps0n @Kleps0n No oczywiście że bez podstaw czy też z jakimś rynsztokowym stylem takie wygibasy będą śmieszne. Ale jeśli ktoś nie ma problemów z ortografią i interpunkcją to czemu zamykać się w kilkudziesięciu zdaniach. Dla mnie to pozytywne zjawisko, widzę rzadko używane lub nieznane mi słowo to nie atakuję dyskutanta tylko sprawdzam i poznaję coś nowego.

2

Dwa lata do końca umowy więc jeśli nie chce przedłużyć kontraktu to trzeba coś z nim zrobić bo w przyszłym roku odejdzie za drobniaki albo co gorsza wyczeka te dwa lata i pójdzie za darmo. Nie jestem jakimś wielkim zwolennikiem jego sprzedaży przede wszystkim z powodu braku realnych alternatyw ale nie można pozwolić by klub stracił ponad 30 mln bo gdzieś tyle wart jest ten zawodnik.

3

@LuisSalvano Dlaczego wciąż uparcie podajesz tylko czystą teoretycznie kwotę, podatki to kto zapłaci? Bonus dla 10 doradców kto zapłaci? Bonus za podpis kto zapłaci? Ten transfer nie zamknie się w kwocie poniżej 190 mln i możesz zakłamywać rzeczywistość do woli. O kasie na pensję to już szkoda wspominać.

Ten transfer byłby ekstremalnie trudny do przeprowadzenia w normalnych warunkach w obecnej sytuacji tylko małe dzieci uwierzą w ten ruch.

4

Pamiętajcie by nie używać słowa aberracja bo wszelkie ubogacanie języka zamiast dwudziestu pięciu słów na krzyż stawia was w pozycji pseudointelektualisty.

4

@denis9401 Obaj to 10 i tyle z nich pożytku że szkoda gadać, bo w Barcelonie jest już dużo lepsza.
No tylko że a) w 442 b) już masz jednego niebiegającego zawodnika chcesz dołożyć kolejnego tym razem w pomocy 433 tu wypadało by zrobić aluzję do tego czy nie sugerujesz się popularną gra w piłkę kopaną.
Własnie skrzydło było jedynym miejscem gdzie Brazylijczyk mógł grać z jak najmniejszą szkodą dla zespołu, a grać musiał bo kosztował fortunę, co go niewątpliwie przerosło.

1

@Turio Chyba powinno choć patrząc na tendencje sprzedaży zawodników przez Barcelonę wątłe zdrowie Francuza i myślę że dodać należy jeszcze kurs jaki obrał przy leczeniu to będą to naprawdę drobniaki ale przynajmniej pensja odpadnie. Strasznie szkoda Sama.

12

Jak dla mnie to popadanie w skrajność, nic nie zdał po prostu się nie spalił i świetnie teraz niech łapie koleje minuty, bo na środku obrony jest dramat tj. dwóch zdrowych w tym jeden ma 33 lata.

0

Fajnie pisać o wychowankach w próżni , tylko że prawda jest taka że zostało mało spotkań i jakby to okrutnie nie brzmiało bezpieczniejszą opcją jest danie tych minut Ivanowi niż dzieciakom. Oczywiście że są trenerzy którzy myślą inaczej ale takie podejście Sentiena wcale mnie nie dziwi. EV do Barcelony przyszedł z łatką gościa który daje wiele szans i dba o młodzież, tyle że rzeczywistość i presja weryfikuje idee dość szybko.

0

@sokot Jeśli bierzesz tylko pod uwagę atak to tak, jeśli nie to Alves chyba najwyżej potem Xavi.

0

@socha Jak dla mnie Rafinha za czasów Celty czyli wiek podobny to był zarówno inny poziom indywidualny, inny wpływ na drużynę i ta drużyna dużo lepsza.

0

@kerouac Oczywiście ale nigdzie nie jest to praktykowane na taką skalę jak w Monachium.

0

@kerouac Tylko czy w mocniejszej lidze gdzie ktoś miałby podobny potencjał finansowy byli by wstanie budować przez lata swoją siłę na osłabianiu rywali.

0

@ChampionLW Albo chłopak nie jest gotowy fizycznie, tego wykluczyć nie można.

0

@D_Myrdal Syriusz wolski to chyba najgłośniejszy z ostatnich, Celiński,Krzaklewski
Specjalne miejsce powinno należeć się Zycie Gilowskiej, polecam poszukać sobie o tej pani.

1

@MESSIah16 Przecież większość Polskich pisowskich chrześcijan nie chciało chrześcijańskich uchodźców ratować więc odpowiedź jest jedna.
Mnie to absolutnie nie rusza wolę taka relokację niż wpuszczanie do Polski ciemną nocą kogo popadnie jak to robi PIS.
Nadmienię tylko że widziałem gdzieś jakiś sondaż i 70% polaków nie ma problemu z bycia sąsiadem osoby homoseksualnej za to tylko 15% akceptowało by za sąsiada Muzułmanina.

1

Nie dość że mecz to jeszcze skończyły się te brednie o transferach. Żyć nie umierać.

0

@Elosek Piłkarze jak po wakacjach ale bez sezonu przygotowawczego, dla mnie nadal będzie miał taryfę ulgową.

0

@PatrykBarca Czy ja wiem o Keicie też bym nie powiedział że ma DNA Barcy a grał w tym szczytowym okresie tiki-taki a wielu zawodników mających to DNA grzało by ławę bo w rywalizacji z Xavim i Iniestą nie mieli by szans a taki Seidou łapał minutki i to wcale nie tak mało.

0

@IronSanHybrid Nie no zapomniałeś jeszcze o wojence z Unią i "w Europie zazdroszczą Polsce" albo nie będą nami inni rządzić.

2

@Bykunn Może po prostu miał tak powiedzieć bo taki dostał rozkaz i wykonał bez mrugnięcia, bo burza minie a konfiturki będą wspaniałe. Umówmy się na tą chwilę lgbt to temat zastępczy.

0

@Pitbullx98 Socjalem zobacz sobie wyniki wyborów i ile dostała konfa od przedsiębiorców i ekspertów oraz dyrektorów wyższego szczebla, oni też boją się stracić social?

0

@jeyx77x Marek Migalski w ostatniej angorze mówił że wedle badań trzaskowski ma dużo mniejsze szanse niż miałby hołownia czy kosiniak, choć źródeł tych badań nie podał.

0

@Rewolucja123 Rozumiem że do pensji dołożysz ze swoich?

0

@Unkas Gdybym miał się posiłkować tym co o tym dość słabo sprecyzowanym "DNA" mówił Xavi to skłaniał bym się do tego że jednak nie, nie każdy zawodnik ma te cechy które można by uznać za kluczowe by takie łatki przypinać, gdybyśmy szli tropem tego że gra w klubie daje komuś dna Barcy to można by dojść do wniosku że taki Douglas to ma potężne DNA Barcy, przypomnę że EV to ledwie 1300 minut to bardzo mało. Tak zawodnicy będą się rozwijać albo przynajmniej powinni się rozwijać i wskazanym było by to by ten rozwój był ukierunkowany pod grę Barcelony a o kibicach tego powiedzieć nie można ale nie ani na boisku ni po tym co jego drużyna pokazywała na na przestrzeni tych 3 lat nie podpisał bym się pod tym że EV ma DNA Barcelony.

2

@swiergol2 Tylko że realna wartość to było ok 100 mln Barca zapłaciła ponad 140 i tu jest ten problem, nikt nie da za niego nawet 60 a Barcelonie za taką kwotę sprzedawać się nie opłaca bo to dużo bardziej skomplikowane.
Udowodnił tylko problem że jedynie w jednym klubie, wobec Coutingo były spore oczekiwania przed Liverpoolem ale nie do końca je spełnił, po odejściu z wysp wygląda to dużo gorzej, nie sprawdziły się opowieści że EV go zepsuł, bo w sporo słabszej lidze Brazylijczyk nie błyszczy do tego 28 lat na karku to naprawdę niezbyt ciekawa opcja w tym przypadku by topić ponad 100 baniek w czasach pandemii.

Już ci już wyjaśniono Inter nie woła takich kwot tylko odsyła do klauzuli to ich prawo, tym bardziej że nie wygląda na to by chcieli się Argentyńczyka pozbywać a jeśli już to pewnie za dużo większą kwotę za 2-3 lata.
No ale to klauzula jest największą szansą dla Barcy bez klauzuli Inter mówi nie i koniec. A tak to można wywierać presję że na kilka dni przed nowym sezonem wpłacasz klauzulę a oni mają gigantyczny problem.

0

Cóż może ta wymiana nie była by taka zła, może nowe wymienione twarze nawet jeśli byłby z nich mały pożytek to dało by się ich sprzedać, bo w przypadku Brazylijczyka to na tą chwilę to będzie bardziej oddanie za pół darmo.

0

@tobiasson92 Tylko tu i tu miałeś muzyków którzy tworzyli swoje dzieła. Teraz masz wokalistów po obróbce z muzyką z banku i tekstem który do niej zamówiłeś.

0

@Mesi12 A po co się tu spierać czy to będzie 5 10 czy 15 lat ale w Polsce będą małżeństwa homoseksualne, i nie ważne jak by niektórzy zakłamywali rzeczywistość.

6

I i tym trzeba pamiętać przy każdym transferze, Barcelona to mimo wszystko nadal ściana od której odbije się wielu piłkarzy, dlatego tak ważny jest dobry skauting, a ten w mojej opinii radził sobie w ostatniej dekadzie dość słabo.

0

Oby tylko temu Fatiemu poszło bo 100 baniek w czasach pandemii to kolosalne pieniądze by były, ocenimy to za jakiś czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?