2

@FATIlity31 Mnie najbardziej ujął postulat o wymaganiu znajomości języka historii i kultury a w tym samym dokumencie napisano że "kultura chrześcijańska stanowi rdzeń funkcjonowania polski jako wspólnoty od początku powstania naszego państwa" co pokazuje że osoba która to pisała tej naszej historii i kultury w ogóle nie zna.

2

@Messibestplayerintheworld To że szatnia go chce nie znaczy że trzeba spełniać wszystkie jej zachcianki bo dotychczasowe są dla klubu dość bolesne. Wola szatni nie zawsze również jest jednoznaczna z dobrem klubu i wie to każdy kto trochę piłki oglądał.
Setien to o każdym zawodniku wypowiada się w superlatywach i znów obserwując co działo się z EV to zdanie Sentiena znaczy zapewne jeszcze mniej niż jego poprzednika, czyli w gruncie rzeczy nic.
Nie rozumiem skoro piłkarz chce swojego kolegę z powrotem nie przejmując się niczym a trener w luźnych wywiadach każdego piłkarza chwali to mam schować swoje zdanie bo oni czegoś chcą, piłkarze chcą różnych rzeczy ekstremalnym przykładem woli piłkarza która kończy się dla klubu tragicznie dosłownie i w przenośni jest Reyes.
Ale nie musisz szukać daleko rozumiem że w pełni popierasz decyzję Umtitiego by leczyć się zachowawczo i nie przeszkadza ci to że nie mamy piłkarza.

0

@PatrykBarca Nie śledzę ale sporo spotkań rozegrał jako pomocnik z tego co sprawdziłem, do tego w artykule na który się powołujesz jest napisane że najlepiej czuje się jako pomocnik. Co do Dembele mimo iż jestem jego fanem to się nie nastawiam, a Trincao może być jeszcze przehandlowany jak worek ziemniaków jak tylko pojawi się możliwość by kilka mln zarobić.

0

@Europejczyk1980 Zobaczymy po fakcie bo biją w Trzaskowskiego jak w bęben pisałem tu o tym że może być gorzej bo nastąpi jeszcze większa polaryzacja w polityce, i granice dobrego smaku znów zostaną przeorane.
Do tego zarówno pis jak i jego elektorat doskonale odnajdują się w sytuacji obleganej twierdzy a krytykowanie jest dużo łatwiejsze.Nie wiem jak ta partia będzie wyglądać po kaczyńskim, ale fundamenty mają lepsze niż wszystkie partie razem wzięte.

0

@jakub1906 Wierzę dlatego że wszystko zmierza ku temu że na te perełki i ich przepłacone kontrakty zabraknie kasy i trener w jakimś stopniu będzie musiał ratować się młodymi, jeśli znów utopią całą kasę w jednego grajka to tym bardziej bo mimo narracji LR to w Barcelonie jest dużo więcej dziur niz tylko lewe skrzydło.

@PatrykBarca co powoduje że piszesz że może grać tylko na lewym skrzydle? Nawet jeśli tak założymy to Messi ma 33 lat nie zagra wszystkich spotkań, do tego może zacznie być zmieniany w trakcie spotkań.

0

@Europejczyk1980 Zmarginalizowany? Na ile jedną dwie kadencję, potem powtórka, nie wiem co musiało by się stać by tak dobrze zarządzana i bogata partia miała się rozpaść, do tego partia która ma tak wielki elektorat wśród ludzi starszych których uwaga jest więcej niż młodych, do tego ta siła mediów a to nie tylko tvp o czym zapewne nie wiesz. No i bardzo przeceniasz siłę konfederacji chyba że janusz zostanie całkowicie odsunięty.

2

@PatrykBarca Nie ma miejsca? Na skrzydłach na przykład z racji tego że mamy już zaawansowanych wiekowo Suareza Messiego a oprócz tego Antka i Ansu spokojnie może łapać sobie minuty.
W pomocy też jakoś nie wyglądamy bajecznie ile było w tym sezonie spotkań gdy cała formacja nie notowała kluczowego podania, przecież to wstyd dla Barcelony, jak tylko trenerowi wystarczy odwagi to spokojnie może nałapać minut, chyba że znów będzie gra w pieluchę i ostatnie minuty będą marnowane.

0

@FranzMaurer Nie każdy, było sporo osób zwracających uwagę na chimeryczność Brazylijczyka i pewne jego cechy negatywne które uwypukliły się w Barcelonie, mnie ta opcja nie porywała bo tak naprawdę Cou grał świetnie tylko w Anglii o czym niektórzy mogli zapomnieć.Tak na papierze to wyglądało dobrze ale papier a rzeczywistość to dwie różne sprawy, ktoś chyba zapomniał o tym co mówił Jurgen Cou to nie Don Andres, do tego Brazylijczyk nie lubił pracować na innych i jest 10. Chyba każdy kibic Barcy wie że mamy lepszą wersję takiego piłkarza. Dembele ma jeden problem kontuzje. A antek to trudny przypadek ni to napastnik ni skrzydłowy tylko kolejna 10 ale promocyjna cena bo taką była odebrała co niektórym rozum.

0

@sebasek99 Jeśli chodzi o jeszcze większą polaryzację na scenie niż do tej pory to tak może być gorzej, z roku na roku przesuwana jest granica, dobrego smaku i przyzwoitości, jeśli wygra ww jegomość to tak własnie będzie.

0

@Mathew86 Na śląsku wystrzeliło bo w kopalniach podchodzili do wszystkiego z polskim mottem "jakoś to będzie". Ja nie mam zamiaru się licytować ile maseczki dają, uważam że nie jest to aż tak uciążliwe i tyle.

6

Właściwie dla Setiena to każdy zawodnik o jakiego go spytają jest świetny.

0

@tristan87 Uważasz ten nakaz za tak uciążliwy? Dla mnie taki nie jest co więcej jestem jak najbardziej za by go przedłużać jak najdłużej z racji tego co dzieje się na śląsku.

1

Może ale to nie takie proste dużo bardziej "defensywny" Mascherano do końca borykał się z problemami które wynikaly z tego że jednak był pomocnikiem nie obrońcą, przez tyle lat nie oduczył się "idę na raz" czy miał duże problemy z linią spalonego.

0

@JohnConstantine1899 Nikogo drogiego. Jeśli przyjdzie Martinez to albo będą wariacje np z suarezem na boku w niektórych spotkaniach albo zmiana ustawienia. Ciężko wyobrazić sobie by 240 mln siedziało na ławce mając z tyłu głowy pieniądze wydane na Dembele i Coutinho.

0

@tItOveN_Juventus Problemy z kontuzjami i problemy z zachowaniem to na pewno mocni kandydaci, ja dodam że według mnie bardzo potrzebują pieniędzy a Arthur oprócz Semedo to dość łatwy do opchnięcia osobnik za dobre pieniądze.

0

@mkord To samo możesz napisać o Albie akurat jego najlepszy czas to okres gdy zaczęło się pisać o jego nowej umowie i tym że to wszystko się przeciąga.

0

@NeroTFP @macio_944 Wątpię by za tą decyzją stał ktoś naprawdę wysoko, to akcja nadgorliwca który nie przewidział konsekwencji swoich działań, myślał że wygra życie a jest pewnie skończony.

0

@kkbarca Dwóch nie biegających piłkarzy w 2020 roku! Do tego obaj to 10 to nie rok 2006 gdy próbowano bawić się w kilka 10 na boisku jednocześnie, do tego ten wynalazek nie wyszedł.

1

@juliacicha Gdzie Zieliński? Wczoraj w fakcie było że Barca go kupuje :)

0

@michal26 Tak z ciekawości zapytam uważasz że dopuścili by nas do strefy Schengen nie zakładając że za kilka lat Polska wchodzi do Unii. Bo bez strefy Schengen twoje założenia to mrzonki.

0

@Salchent Jakby nie patrzeć będziesz miał Messiego i jeszcze Antka Luisa i Lautaro gdzieś muszą grać albo na skrzydle albo zmienią ustawienie, ciężko uwierzyć że na ławce będzie siedziało zdrowe 240 mln mając z tyłu głowy jak zwrócili się Dembele i Cou.

0

@th@les "Arab jest jednym z tych, którzy uważają, że za kasę da się wszystko kupic."
I wielu ludzi z świata piłki systematycznie go w tym przekonaniu umacnia.

1

@Valverde_In Najlepsze lata to ma już za sobą, i te najlepsze lata zmarnował mu własnie Neymar odchodząc, bo lepszego skrzydłowego w tamtej chwili od niego na rynku nie było bo był w top 3 zawodników na świecie.

0

Ivan Rakitić nie ruszy się z Nou Camp za żadne skarby, musiał by być wyjątkowo nierozgarniętym gościem by to zrobić, wszystkie karty są po jego stronie i są to mocne karty.

1

@VenoM Potrzebny i to na każdej pozycji.

0

@MESSIah16 Jeśli przy kimś kto podobno ma potencjał na najwyższym poziomie musisz ciągle pisać gdyby to gdyby tamto, to znaczy że ten potencjał był przeszacowany.

0

@DaPi To tu masz wykonanie oryginału jeśli chodzi o melodię.

1

@didzejos Już było w innej wersji i tam było że on na tego piotrowicza głosował.

0

@Janiama Ja tak nie uważam taki Bosak w drugiej turze nie miał by żadnych szans.
@LeoFan10 PSL od wielu lat to nie jest partia wiejska.

0

@NGTRX Miał kota na punkcie kopania gały, i bynajmniej media nie milczały o tym .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?