1

@Aureczek Nie bo ten transfer był pomyłką, na Barcelońska pomoc się nie nadaje, skrzydłowy z niego średni, do tego problemy z nastawieniem, ogólnie tyle razy już pisałem dlaczego nie, że mi się nie chce.
Nie wszyscy o niego prosili bo sporo było głosów że to nawet w najlepszym czasie swojej kariery chimeryczny zawodnik.

0

@10SzymonBarca10 Jak by nie patrzeć to jednak próg wejścia sporo wyższy niż w Chelsea.

0

@IronSanHybrid Nie wierzę gość ma taki PR na świecie, tak wielu dziennikarzy wciąż nakręca na niego ludzi.

8

@Bykunn Ja tam uważam ze w pisie to się go boją panicznie.

0

Jest pięć zmian które naprawdę niwelują ten teoretyczny kłopot.

0

@Naturopata 33 letnich Suareza Messiego, Fatiego i Trincao jako koty w worku, tak dzieciak jest zdolny ale ile było mega zdolnych zawodników w sekcjach młodzieżowych którzy przepadli spokojnie z tym Fatim, bo jego umiejętności nie powalają.

0

@IronSanHybrid Jemu to robił ksiądz proboszcz, bo sam ma dwie lewe ręce.

0

Bosak dowalił z tym zakazem wypowiadania się, jakby takie coś wprowadzili to ludzie w ogóle nie wiedzieli by że nawet maseczek w szpitalach nie mają.

1

@Jakchcesz Szans nie ma żadnych trzeci wynik byłby nie lada sukcesem, nadmienię że nie należy się sugerować LR bo wedle niej to Bosak ma jakieś 80% poparcie, tylko że w Polsce jest więcej ludzi +30 niż 18-30 ale już roczniki 25-30 są dużo krytyczniejsze wobec kolejnego tworu janusza polityki.

Nie wiesz czy program bosaka to gniot czy hit zerknij ile głosów zebrała ostatnio konfa wśród przedsiębiorców specjalistów i dyrektorów wyższego szczebla(podpowiem ok 7% a ich trudno zaatakować że żyją z 500+) wszak ci ludzie musza mieć coś w głowie skoro osiągnęli sukces.

Czy bosak to dobry kandydat, jeśli partia która uwielbia pisać elaboraty o tym jak ważna jest praca i że sami wytyczamy sobie granice a na prezydenta wystawiają gościa który nigdy nie pracował i nie potrafił nawet załatwić sobie dyplomu u rydzyka a próbował wielokrotnie też w innych miejscach to podsumował bym ją jako kandydaturę rodem z Monty Pythona.

0

@Chakalaka Czyli każdy nagi model za młodu pijak i ćpun oraz hipis to homoseksualista czy co?

3

@DonMatteo901 Twój idol.

0

@Chakalaka Co ma wspólnego bycie ćpunem i pijakiem do bycia homoseksualnym?

0

@Wojtas1080pl Widziałem jak ktoś pisał że to niby ma być forma przykładu.

0

@masa11 Jak oglądałem po Hiszpańsku mecz z jego udziałem to brzmiało to jak PUĆ.

2

@masq Wiesz zestaw sobie liczbę tych teoretycznych uchodźców którzy i tak w większości by uciekli na zachód do ilości osób jakie Pis wpuszcza do Polski, tylko że o uchodźcach jest szum a o liczbie imigrantów kilkukrotnie większej jest cisza.

0

@DanielOOL Ogólnie to w Barcelonie szkolą pod siebie, przecież to nie tak że rok w rok produkujemy zawodników do La ligi, na przestrzeni lat to fabryka tak robiła.
Zobacz sobie też jak kończą się te wypożyczenia, szału nie ma.

0

@monsterrize Moim zdaniem nie miał wybuchowej ale z racji tego że wiele spotkań to Barca w 442 miał dużo łatwiej i łatwiej było zatuszować że dwóch graczy nie bierze udziału w grze obronnej.

Swego czasu wielu tu twierdziło że to EV zepsuł Brazylijczyka, dalsze jego losy pokazały ze nie, Coutinho to nie tylko Liverpool ale tylko na wyspach grał naprawdę dobrze.

Czy Sentien to ofensywny trener w Barcelonie, ja jeszcze nie wiem na pewno wygląda to lepiej niż za poprzednika co nie oznacza że można takie łatki przypinać.
Czy by go postawił na nogi to twoje zdanie dla mnie dużo gorsza wersja Messiego na boisku była by samobójstwem.
Tak w tym jest lepszy, ale nie nazwał bym go przez to lepszym zawodnikiem, co z tego że minął zawodnika jak wszyscy na stadionie wiedzieli co zrobi z piłką. Nie zgadzam się że drybling to podstawa, to nie jest tak że coś jest dobre albo złe są jeszcze odcienie szarości.

0

@mat32 Nie ważne czy ma chłopaka, czy walczy o lepsze traktowanie brata albo robi to dla kasy. Ważne że dorośli ludzie mu ubliżali i mu grozili.

0

@mat32 Co jest wyolbrzymione? Czy to tolerancyjny kraj zależy gdzie, zobacz sobie co dzieje się na manifestacjach. Mnie na przykład uderzyło wczoraj to co widziałem w TV ludzie atakowali i grozili chłopaczkowi który miał tablice że pis powinien wstydzić się żalka.

5

@monsterrize "Co mu z psychiki i z podniesionej głowy, skoro biega bezproduktywnie jak pajac od defensywy po ofensywę ? "
Jeśli dobrze pamiętam to znakomita większość goli jakie strzelił Francuz to były gole dające prowadzenie lub ratujące wynik fajna bezproduktywność.

Nie jestem fanem tego tranferu ale zestawiając go z Brazylijczykiem to inny poziom. Coutinho w pomocy szczególnie w 433 z Messim to bajka dla dzieciaków.

0

@kamilop Coutinho jest praktycznie niesprzedawany(dla obecnej władzy) jeśli zainteresowany nie zaproponuje kwoty zbliżonej do 90 mln co na tą chwilę jest niemożliwe, na szczęście ma umowę do 2023 więc inny zarząd może zgodzi się na sprzedaż z niższe pieniądze.

Griezmann zacznijmy od tego że piłkarz musi się zgodzić na odejście o czym napisze szerzej przy Chorwacie. Z tego co widziałem to pensja Francuza ma z każdym kolejnym rokiem wzrastać, kopię piłkę w Barcelonie mało jest miejsc do tego lepszych, nie widzę żadnych przesłanek by Francuz miał się na sprzedaż zgodzić.

Umtiti to również trudny przypadek pierwszym problemem jest to co właściwie zawiera się w opisie jego rodaka, świetna pensja, wspaniałe otoczenie, do tego mając za rywali Pique i Clementa jak tylko będzie zdrowy będzie łapał minuty. Nikt za zawodnika z takimi problemami zdrowotnymi w ostatnim czasie nie zapłaci tez dużo tym bardziej że nie posłuchał klubu i leczył się zachowawczo i co okazało się błędem. Jego sprzedaż to była by pewnie większa ulga dla funduszu płac.

Rakitić niestety nie możemy oczekiwać że każdy zachowa się ładnie jak Puyol Xavi czy Iniesta. Z punktu widzenia Chorwata trzeba przeczekać jeszcze 6 miesięcy i cieszyć się z większej kasy przy podpisie w nowym klubie, bo tak to wygląda, więc uczciwie to ujmując Ivan byłby frajerem gdyby zgodził się na sprzedaż. Jak wyżej sprzedaż to raczej w większym stopniu ulga dla funduszu płac bo ile da się wyciągnąć za Chorwata, to nie są pieniądze za które poszalejesz.

Semedo to jedyny zawodnik który jest dość łatwo sprzedawany za konkretne pieniądze, plotki jednak sugerują że ma wysokie wymagania. Dlatego nie ma co się dziwić w takiej sytuacji że tyle było plotek o pozbyciu się Arthura.

No ok podałeś kilka ciekawych nazwisk co jeśli wszyscy okażą się niewypałami, przypominam że nie tak dawno było okienko w którym Barcelona kupiła kilku młodych zdolnych nie było szału. Taki Firpo to był bardzo ciekawy zawodnik ale Barca to ściana od której jak na razie się chłopaczek odbija.

3

@Bykunn Właściwie to ja czytałem w Angorze o prezydencie jakiegoś miasta w USA który zlikwidował wszystkie podatki jakie mógł i skończyło się to katastrofą, ostatnio trochę szukałem tej informacji ale z powodu ilości wydań które posiadam mam z tym problem. Jak znajdę to cię o taguję.

0

@mat32 Popatrz sobie na to jak zmieniało się podejście do wiary w Irlandii czy Hiszpanii, praktycznie jedno pokolenie i sytuacja jest zgoła odmienna, na nic nie zdały się przekonania starszych czy tradycja. Czy tego chcemy czy nie większość tego co dzieje się na zachodzi jest tylko kwestią czasu w Polsce.

0

@LuisSalvano Rodzina mojej rodziny miała mnóstwo interesów apteki hurtownie sklepy, jakieś 5 lat temu postawili wszystko na sale weselne i żyli jak królowie ale większość zarobku wkładali w nowe sale, teraz są bankrutami.

0

@tomono No pewnie, że się wyrasta gdyby tak nie było to rok w rok miałby tendencję wzrostową a tak nie jest.
Mnie zawsze zastanawia że ludzie wierzą że gość który od lat zawala w skali micro nagle okaże się herosem w skali macro.
Niektórzy piszą że trzeba go szanować bo nie zmienia poglądów, tylko że to również nie pozwala mu budować coraz większego zaplecza, to po prostu polityk nieudolny, Mesjasz małej grupki który wciąż powtarza że gdyby nie głupi ludzie i służby to on by tę Polskę zbawił.

0

@Homeopata8989 Osobiście to nie jestem jego fanem i nie uległem tej euforii wobec jego osoby ale to trochę niesprawiedliwe zestawiać 21 latka z 28 latkami i wyżej.
Jak na razie kilka klas wyżej niż rówieśnicy smaczku dodaje że jako jedyny z zawodników ww zdobył medal MŚ.

0

@priest9999 Ale Biedroń już przed Trzaskowskim miał wynik minimalnie lepszy od Ogórek. Właściwie nie przyglądałem się jego kampanii ale własnie jego wynik jakiś czas temu mnie uderzył i zastanawiałem się co on robi nie tak że osiąga wynik zbliżający się do progu błędu statystycznego.

0

@Remi1899 Na stałe nie wyląduje nigdy, ta sama sytuacja jak z Brazylijczykiem jest za drogi w utrzymaniu i zbyt wiele kosztował by nie grać, więc dopóki będzie w Barcelonie, a będzie długo bo jego pensja ma rosnąć to musisz się przyzwyczaić.

1

@DonMatteo901 Sprawdź sobie z kim na uczelni wykłada wilk i wcale mu przeszłość kolegi nie przeszkadza.

5

@Kleps0n @Kleps0n No oczywiście że bez podstaw czy też z jakimś rynsztokowym stylem takie wygibasy będą śmieszne. Ale jeśli ktoś nie ma problemów z ortografią i interpunkcją to czemu zamykać się w kilkudziesięciu zdaniach. Dla mnie to pozytywne zjawisko, widzę rzadko używane lub nieznane mi słowo to nie atakuję dyskutanta tylko sprawdzam i poznaję coś nowego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?