0

@Coutinho007 No tak ale wyobrażasz ich sobie grających czy nawet dzielących się minutami przez 4 miesiące. Tym bardziej że Messi czy Suarez będą coraz bardziej oszczędzani. Ja uważam że te dzieciaki nie dadzą rady. Gdyby tylko chodziło o jedno miejsce w ataku to Perez-Fati w stosunku 60-40 pewnie by jakoś to doczołgali, ale to dość ryzykowne i też niepotrzebna presja na nich. Osobiście atak MS AP z takim MC czy Liverpoolem nie nastrajał by mnie optymistycznie.

0

@IronSanHybrid Akurat wiele zwierząt łasi się na używki więc nie do końca trafne żale Pola.

0

@Coutinho007 Tak ale prawda jest taka że na prawej mamy dwóch przeciętniaków jak na Barcelonę, a na wielu pozycjach mamy głośne nazwiska i kompletnych nowicjuszy, co w pewnych sytuacjach jest nawet gorsze. Alba Pique to sztandarowe przykłady. Wypada teraz ktoś z przodu i musimy ratować się Perezem czy Fatim to nie jest normalna sytuacja w klubie który rok w rok walczy na co najmniej 3 frontach.

1

@Suzu Ale ja nigdzie nie napisałem że to jakiś crack to tylko rzemieślnik jak na Barcelonę ale ani meczy nie wygrywa ani nie zawala, problemem jest to że nie ma na rynku fajnych alternatyw na kieszeń Barcelony.
Emerson może wyjdzie może nie, niestety wejście do Barcyelony to nadal dla niektórych odbicie się od ściany o czym przekonuje się nowy obrońca na lewej stronie. Dlatego napisałem że wedle mnie lepiej go mieć niż nie mieć. Bo Roberto jest niewiele lepszy a Wague to kompletna zagadka. I jeśli na najważniejsze mecze nie będziemy mieli SR to będzie płacz jak na lewej stronie w zeszłym roku.

2

@kamilop Problemem nie jest kasa na transfery bo tu można dużo kombinować, problemem jest kasa na płace a tu pole manewru jest bardzo ograniczone co pokazuje pensja Antka. Neymar nawet bez tych sądowych premii zarabia więcej niż Cou Dembele i Rakitić razem, wiec albo Neymar albo wzmocnienia składu. Tak mamy dziurę na LS ale na kilku innych pozycjach nie jest dużo lepiej.

Nie ma możliwości by takie kwoty jakie podałeś za tych zawodników otrzymać.

2

@Suzu Ciężko mi traktować poważnie takie wypowiedzi, bezużyteczny? To kto zagrał 100 spotkań w czołowym zespole świata. To kim są PO innych drużyn, którzy nigdy na jego poziom nie wejdą.
Nie, nie jest Alvesem tak jak reszta PO na świecie, ale nie jest też bezużyteczny. Jeśli nie ma na rynku ciekawych alternatyw na twoją kieszeń to lepiej mieć solidnego PO. Solidnego LO musieliśmy puścić, i drogo nas to kosztowało.

0

@KapiFCB Osiem dnie przed transferem powiedział że zostaje.

1

@krzychu1526 Coś w tym jest, ale ja mam na przykład tak że piosenki które uważałem kiedyś za hity albo bardzo dobre nie wytrzymują próby czasu. Większość hitów postprodukcji timbalandów pitbuli one direction i tego typu twórców którzy ostatnimi laty zawładnęli mediami za 20 lat będą w najlepszym razie folklorem.

3

Nie jestem jakimś jego wielkim fanem, ale nie chcę powtórki z lewą stroną. Moje podejście jest proste lepiej mieć w kadrze Semedo niż nie mieć. Tym bardziej że na rynku posucha i na pewno w najbliższym czasie nie kupimy żadnego głośnego nazwiska na tą pozycję.

28

Nie ma to jak dostać ponad 200 mln na zawodnika top 3 a po 3 latach odkupić za podobną cenę już schorowanego siwego starca.

1

@Transu96 Silmarillion!

0

@HassanMubarak Nie zapomnij o Silmarillionie.

1

@VamosRakieta Mam ochotę cię udusić, zamiast spać siedzę i sprawdzam piosenki :)

0

@jeyx77x Rzeczywiście, Mascherano całkowicie wyleciał mi z głowy

0

@ForcaMilosz Pytam bo nie śledzę Juve ale mino na pewno. Uważam ze po początku zeszłego sezonu młody Holender miał prawo się obawiać jeśli zakładał stricte rywalizację z Pique.
Ale przecież to nie tak że nie mógł by grać razem z Pique, kiedyś w Barcy bronili Puyol-Marquez i nikomu to nie przeszkadzało że są prawonożni.

0

@sintesox Ja wyżej cenię walki w pierwszym Naruto według mnie choreografia była na dużo wyższym poziomie.

0

@Fohin A w Juve też tak jest że ww dwójka gra niezależnie od prezentowanej formy?

5

@Tomek54321 Jest, ale są od niego lepsi, a to że ma 21 lat nie powinno mieć znaczenia.

2

No i fajnie teraz kilka co najmniej spotkań z oncedegalą i będzie można wreszcie coś więcej powiedzieć o jego perspektywach bo ma chłopak zarówno armię fanów jak i kpiarzy.

0

@matheo Coś w tym jest jak skoków nie znoszę ale kilka Adama obejrzałem, do tego świetny gość prywatnie bo znajomy go znał.

0

@NeroTFP Polecam poszukać sobie co artyści robili jak kazano im występować z Playbacku. Świat nie jest tylko czarno biały.

1

@kerouac Myślę że discopolyzacja Polski to ciekawy temat do rozważań. Mnie to na przykład fascynuje jak historia zatacza koło z popularnością tego rodzaju muzyki. A to tylko taka metafora wszelakich zmian.

0

@Maniek9444 Najśmieszniejsze jest że żaden z nich nie był typowym ŚN i tak naprawdę dopiero po 30 przebił ich Kane który swoim wynikiem nie pokonał by ich wcześniejszych wyników. To samo Lewandowski w życiowej formie a jego wynik to drugi najgorszy w tym zestawieniu.

2

@kerouac Szczerze mam serdecznie dość trójki div(górniak steczkowskiej Kukulskiej) wciąż obecnych w mediach czy maryli. Dlatego cieszę się z młodego narybku, niezależnie czy ich muzyka do mnie trafia.

Węgiel ma też pewien problem o zgrozo czyha na nią młodsza rywalka z tym samym atutem wygraniem EJ zobaczymy która osiągnie więcej z tym ze świat show biznesu bywa okrutny za rok dwa może będą tylko albo aż celebrytkami.

Grzeszczak którą wspomniałeś uznał bym nawet za najciekawszą i artystkę ostatniej dekady.

0

@IronSanHybrid Za takie pieniądze to ona czy trójka naszych polskich div od 10 lat bez przebojów będą się na scenę wczołgiwać. Z tantiemów ciężko żyć jak nigdzie cię nie puszczają.

0

Co robi tu ten Mbappe, ludzie chyba dają mu +10 za wiek.

0

@michal26 To nie do końca tak że sami z siebie śpiewają z playbacku wystarczy poszukać jak wielu artystów robi sobie jaja z takich zapisów w umowie.

0

Niby tyle kabaretów ale mam jakiś dziwny sentyment do tych starych szopek noworocznych.

1

@IronSanHybrid Ale piszesz o niej i o to chodzi.

0

@DonMatteo901 Ale to nie zasługa genów diety czy ćwiczeń tylko dobrego chirurga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?