Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RobsonPL No i podatki, to nie tak że jest 180 mln jest Neymar urzędy skarbowe nie śpią zwłaszcza jeśli chodzi o piłkarzy.
0
@donleo12 Czasy inne ale sytuacja podobna bo wtedy też było wiele przepłaconych nazwisk w Barcelonie które dawały z siebie 60-70 %. I z racji tego ile kosztowali była presja by się choć trochę spłacali.
@Tatazolwinia Wiesz czytając porównania młodych zawodników do Xaviego czy w ostatnim czasie porównania z Arthurem, mam wręcz wrażenie że mało kto tak naprawdę pochylił się nad jego karierą od początku dorosłej do roku 2006.
8
@Kapitan hawk Duet Toudi-Księciunio.
2
@donleo12 Proponuję przybliżyć sobie początki Xaviego. Tobie @CuleLbn też, tyle że z goła innego powodu.
0
@Yoshi94 Nawiązuję do nazwisk w tekście, a w nim próżno szukać nazwiska Brazylijczyka.
0
@Balus I szkoda bo kwota jaką sobie założyli jest całkowicie wzięta z kosmosu. Do tego ciągnie się za klubem historia rozdawnictwa a nie negocjatorów. Jak kupować to na całego jak sprzedawać to praktycznie rozdawać.
0
@michal26 To jak z ludźmi którzy od Rakitića wymagają wymagali gry a'la Xavi.
0
@Mathew86 To oni się pogodzili, bo stary był cięty na młodego.
0
@Przemek2323 Za każdym razem gdy wygrywaliśmy LM to drużyna była w gazie i zamiataliśmy rywali, wyrachowany futbol absolutnie nie pasuje do Barcelonie, bo robi z niej karykaturę.
0
@Hiacynk Ale to Ronaldo wygrał im trofea jeśli można tak to ująć, nie potrafiło tego dokonać ich złote pokolenie a CR z ekipą się doczołgali. Teraz robią mu przysługę myślę że Portugalczycy nie będą płakać.
0
@Volk Może rok przerwy.
0
@NGTRX PSG strasznie słabo jak na taki skład i różnicę potencjałów rywali z ligi to wygląda to mizernie.
0
@Konias4318 Jest w klubie dlatego że nie ma na rynku tanich ze wskazaniem na tanich alternatyw. Ot cały sekret lepiej mieć średniego Semedo niż go nie mieć.
0
@Coutinho007 Przeceniacie te pół roku Brazylijczyka jego liczby nie miażdżą Francuza, a i wrażenie ogólne też jest średnie, grał po prostu dobrze zaliczył może z 2-3 świetne mecze jak na kwotę status gwiazdy PL i doświadczenie nie ma za co absolutnie piać z zachwytu.
Francuz dorzucił bramkę Brazylijczyk nie.
0
@Azi Ja uważam że wręcz odwrotnie to Laporta z ekonomicznego punktu widzenia jest tym lepszym, to on z klubu tylko z tradycjami znów stworzył potwora, to w jakim miejscu przejął klub i jakim go zostawił nie pozostawia złudzeń przy porównaniu z Bartomeu.
0
@Adamski69 Kto gra smoka?
0
@Janiama Nie tak dawno pisałeś że można być ławkowiczem ale jak się jest w treningu to się gra, teraz w sumie chwalisz Rakitića że po wedle ciebie 3 miesiącach bez gry kopie prosto piłkę.
0
@Coutinho007 Tylko że w bezpośrednim starciu to połamany Francuz dawał więcej bo Coutinho akurat nie miał formy.
0
@Jordi10 Przecież Johan nie sympatyzował z obozem rosella a i tak Bartomeu wygrał w cuglach. Johan nic by nie zmienił.
0
@ViscaBarca123 Coutinho też grał wszystko jak kontuzjowany był Dembele, mimoz iż częściej było to spacerowanie po murawie. Tak właśnie to wygląda grają zawodnicy zasłużeni i drodzy nie zależnie od dyspozycji.
0
@szkutnik91 Oby zmądrzał jak najszybciej, bez tego powrót będzie tylko tymczasowy.
0
@Katalonbar Ja nie będę miał z tym problemu, Messi nigdy nie należał do moich ulubieńców za czasów Pepa to plasował się na szarym końcu z Pique nie wspomnę o wcześniejszych czasach, dla mnie to ze odejdzie nic nie zmieni, oglądałem Barcę przed nim, to raczej problem ludzi którzy kibicują Barcelonie przez Messiego.
0
@FafitFCB Po raz pierwszy w życiu Mike spotkał kogoś kto ma więcej testosteronu od niego.
0
@Kengo Ja nie miał bym problemu, dla mnie mimo długiego stażu piłka jest rozrywką, dlatego nie rozumiem dlaczego mam cierpieć oglądając "popisy" co niektórych zawodników jak i drużyny. Młodość nie gwarantuje sukcesów ale na pewno zaciąg dzieciaków nie spacerował by po boisku albo wciąż chował się za mityczną analizą przegranej. Nie wierzę w bajki jakie rozgłasza tu pewien rewolucyjny :) użytkownik o 11 wychowanków z LM bo to była by tragedia dla tego klubu. Ale spokojnie można wymienić kilka zmęczonych ogniw młodymi zawodnikami, ale do tego trzeba mieć mega kozaka na ławce.
0
@Danny Gaucho Ten dzieciak narysowany tak że dla mnie to Michael Jackson.
1
@IronSanHybrid To polecam Psycho Pass nie ma to nic wspólnego z tytułami które podałeś a z racji co dzieje się w Chinach można nazwać to anime wręcz przewidującym przyszłość która nadchodzi.
0
@Chwytliwy To co piszesz to prawda ale patrząc na to jak wyglądały nawet nie wiem czy można nazwać to próbami kupna zawodników na pozycję legendarnej już trójki w pomocy to należało by zapytać czy panowie za to odpowiedzialni w ogóle wiedzą co robią, z tym że Messi dał im trochę alibi i teraz przez to cierpimy. Szukanie kogoś kto ma choćby cząstkę Xaviego było psim obowiązkiem już w jego ostatnim roku w klubie. A geniusze bawili się z Denisem czy Gomesem.
0
@Chwytliwy No nie wiem na tą chwilę to w Barcelonie jest więcej pozycji wymagających wzmocnień niż tych nie wymagających. A z taką skutecznością sportową i finansową to ciężko choć połowę potrzeb zaspokoić.
0
@Rewolucja123 A kiedy to Messi brał aktywny udział w pressingu chyba 5 lat temu, Lenglet jak wyżej to słabszy sezon niż poprzedni ale bez przesady. Nie lepiej dalej bajać o graniu dzieciakami czy o tym jak to wague bez problemu posadzi Semedo na ławce.
Jak to pisałeś kiedyś? A tak odpalamy fifę i dostajemy +5 do czytania gry tak? To proponuję jeszcze żebyś odpalił Pesa i FM.
0
@ArterkHD Musiał by odejść sam na co się nie zanosi. patrząc po jego pensji to zwolnienie go kosztowało by fortunę a na to Bartek pieniędzy na pewno nie wyda.