0

@barteq Dla mnie to przedziwna wypowiedź zwłaszcza gościa który reklamuje z żonką jak to dieta potrafi odmienić.
A w tych słowach tylko powtarza głupoty że Messi gra ale tak to siedzi na kanapie wpiernicza laysy i popija to pepsi.
Do tego jeszcze pisanie o genetyce w stosunku do zawodnika który był zmuszony brać hormon wzrostu jeszcze dopełnia tą dziwaczną wypowiedź. Jak nic Robertowi coś umknęło albo na siłę chciał wzbudzić kontrowersję.

0

@Danny Gaucho Czy ja wiem tak naprawdę ilość piłkarzy która powędrowała w takim kierunku zważywszy na długą historię tych dwóch klubów jest znikoma. I tak naprawdę głównie Robert jest tu największym wygranym.
https://www.transfermarkt.pl/bayern-monachium/transferstroeme/verein/27/plus/0?saisonIdVon=1901&saisonIdBis=2019&zuab=zu&verein_id=16

0

@barteq Może mówi tak po prostu dlatego że jego drodze piłkarskiej po prostu bliżej do tej Portugalczyka.

0

@masik86 Zgadzam się ale patrząc z jednej strony to jedyne wielkie transfery ostatnich lat które nie wyszły.
Tak wydano dużo i źle ale głównym winowajcą jest Neymar to on to domino pierwszy przewrócił, Dembele zapewne nigdy by do Barcelony nie trafił bo szukalibyśmy raczej kogoś na prawe skrzydło i ŚN kogoś jak Mbappe o zgrozo! A Cou wydawało się że ma prawie wszystko by grać w Barcelonie na wysokim poziomie(wedle wielu na dwóch pozycjach cóż za okazja nawet jak u tak drogiego gracza) brakowało mu tylko podejścia i wytrzymałości, można teraz tylko gdybać czy wyglądał by lepiej z Neymarem na skrzydle który pomagał w obronie i dużo pasywniejszym albą.
Bartomeu oprócz wielu wad nie ma też widocznie szczęścia.

0

@Outlook A to coś w rodzaju łotra czyli bez jedi?

1

Hej @ViscaBarca123 z racji tego że podsumowanie przypomniało mi ten oto twój komentarz https://www.fcbarca.com/87169-oficjalnie-jean-clair-todibo-pilkarzem-fc-barcelony,dyskusja-6930390.html#comment-6930390, czekam z niecierpliwością na podobne podsumowanie i może komentarz do niego z perspektywy czasu. Pozdrawiam.

1

@Avada Kedavra To fajnie was wyróżnili na portalu z takimi zasadami :)

1

@Chwytliwy To właściwie wszystkie transfery z BVB do FCB , nie pamiętam za bardzo jaki był ciężar gatunkowy tych nie wymienionych przez ciebie wcześniej zawodników.

36

Zalecam kurację "trzymaj się z dala od Neymara" na pewno pomoże.

0

@monsterrize Może niektórzy piłkarze tak skorzy do krytykowania spóźnialskiego nałogowego gracza się odezwą.

2

Henry to niezbyt mnie radująca kandydatura ale młody Cruijff wcale nie lepszy.

Kto tych ludzi wymyśla wiem że niektórzy na siłę chcą powtórzyć patent z nieopierzonym trenerem ale to ryzykowne działania.

0

@Odesseiron Jeśli dobrze pamiętam to pierwszy rok od dawna gdzie zanotowano wzrost liczby pijaków za kierownicą.

0

@mercurial2000 Apache OpenOffice

Mniej trosk.

1

@Kaisuj Tello obok Joaquina, też powinni się dobrze znać może nawet lepiej bo opuścił Barcę rok później.
Swoją drogą to dobra wiadomość dla Aleni że są w tym klubie byli zawodnicy Barcelony. A dobry kontakt z Joaquinem będzie na wagę złota.

0

@Avada Kedavra To ty zostałeś tym wybrańcem? Bo odpuściłem sobie ten wywiad ale taką gb wywołał że postanowiłem się doinformować.

0

@Maker0 A ktoś zakładał realnie że łatwo będzie zastąpić gościa który był w top 3 na świecie, Dembele to wielki talent ale zabrakło zdrowia, Coutinho niby ma wszystko oprócz wytrzymałości i podejścia ale tego mu w Barcy najbardziej zabrakło.

1

@masik86 Ale jaki sens jest ponownie wydawać na niego kwotę nawet większą niż otrzymana, bo to nie tylko 180 ale podatek od tego, premia o którą walczą i kieszonkowe dla kilku osób, zapłacimy tyle samo albo i więcej za zawodnika o trzy lata starszego i bez wątpienia gorszego od tego który odchodził, do tego zdrowie mu się całkowicie posypało.

0

Jeśli podział tortu w postaci praw telewizyjnych dalej będzie tak wyglądał to nawet jeśli PL nie jest jako cała liga wyżej od LL to niebawem tak będzie.

0

@sendesara Właśnie pokazuje że postawa na treningu nie jest wyznacznikiem tego jak pokażesz się w meczu, jest wielu piłkarzy w wielkich klubach którzy trening odrabiają niczym pańszczyznę ale jak przychodzi co do czego to grają. Idąc twoim tokiem to taki Di Maria Hazard powinni być wiecznymi rezerwowymi.
Dostawał szansę bo zainwestowano w niego dużo kasy. Taki Todibo widocznie leży na treningach.

To że grał w pre-sezonie nic nie znaczy, naprawdę mam ci zacząć wypisywać zawodników z pre-sezonów którzy potem ledwo liznęli murawę, a sporo ich EV uzbierał.

0

@sendesara I tą teorię idealnie obala piłkarz którego się pozbyliśmy, nazywał się Gomes i na treningach brylował, technicznie wspaniały piłkarz, ale podczas spotkań nie można było na niego liczyć.

Gdyby to było takie proste to Suarez czy Pique od września do października przyspawani byli by do ławki, bo początki sezonów notują słabiutkie, niestety albo stety trenerzy czasem wolą odczekać aż piłkarz wejdzie w sezon i nic nie zdają się super występy na treningach rezerwowych, bo na najważniejsze mecze chcesz mieć tych teoretycznie najlepszych, idealny przykład Sam w meczu z AM w zeszłym sezonie.

Jakiś dowód że był w planach trenera chyba że mam ci na słowo wierzyć, bo konstrukcja kontraktu nie jest równoznaczna z tym ze EV planował na niego stawiać.

0

@sendesara Zabawne że piszesz o Ruizie który jest przede wszystkim ŚN a pomijasz Pereza, ale wcale mnie to nie dziwi.

0

@sendesara Oczywiście ze chcę, gdyby całkowicie zdrowy był Dembele a na ławce siedział drugi francuski gwiazdor to dzieciak w tym roku zagrał by może w początkowych fazach PK. Dostał niepowtarzalną szansę w postaci wielu zbiegów okoliczności i mu się udało, co będzie dalej zobaczymy, przeżyłem już wiele mega talentów które przepadły w tym klubie więc podchodzę do tego spokojnie.

0

@sendesara Ale to porównanie z czapy, jakby nie było zdrowych pomocników to w pomocy grałby Alenia i Puig.

0

@itmustbejoke Ta słyszałem to codziennie po cztery razy jak to miał tu być od września.

0

@LuisSalvano Tak zwolnią się i przyjmując optymistycznie to by prawie wyrównało pensję Neya, tylko że trzeba mieć jeszcze kasę na premię a w obwodzie zawodnicy do przedłużenia umów a każdy co zrozumiałe chce więcej.

0

@monsterrize Z tymi pieniędzmi bym nie przesadzał, akurat w budżet płacowy to gość o krok od przepaści dlatego tak wiele czasu zabierały przedłużenia umów kluczowych zawodników, a najlepszym przykładem jest umowa Antka, jego pensja zacznie rosnąć po odejściu Bartka.

0

@LuisSalvano Ja nie piszę o kwocie transferu bo to można rozłożyć na lata piszę o budżecie płacowym a ten jest w tej chwili napięty jak struna a jego przekroczenie będzie miało katastrofalne skutki.

3

@LuisSalvano A ty masz zbyt mało by przyjrzeć się danym jakie podano odnośnie budżetu, nie ma tu pieniędzy by zaspokoić Neymara nawet jak sprzedamy Cou Debele i Rakitića. Bo wtedy dokonalibyśmy tylko jednego wzmocnienia co było by jeszcze większa głupotą niż zakup tego Brazylijskiego naśladowcy Judasza.

0

@Tatazolwinia Nazwiska były proporcjonalne do statusu klubu nawet trochę nad wyraz dal mnie, a Xavi początkowo miał rywalizować z Guardiolę doszedł jeszcze Cocu, nie uważam żeby Rakitić czy Vidal byli obecnie lepsi od Holendra. Dla mnie najważniejsze jest to że nie dość że rywalizował z legendą klubu i czy uznanym Cocu a to że nie miał wsparcia kibiców, przynajmniej większości, teraz to własnie kibice są najczęściej tym czynnikiem presji by dawać minuty młodym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?