0

@Barca_Big_Moment No jeśli fan piłki nożnej musi mieć coś wspólnego z fifą to powodzenia w twoim bajkowym świecie, własnie takie macie pojęcie o piłce na podstawie gry.

6

@MesQueUnClub_87 Tak jak talenty przepadają, tak niektórzy zawodnicy osiągają życiówkę po 30 więc kategoryczne pisanie że nic z niego nie będzie też jest tylko proroctwem, co nie znaczy że nie rozumiem o co ci chodzi.

0

@Barca_Big_Moment Napisałem coś o wygrywaniu? Umiesz czytać? Napisałem że nie wierzę by klub jak FC Barcelona w listopadzie był po za walką o najważniejsze trofea. Nawet nie mam pojęcia co to ten FUT więc nie trafiłeś.

0

@Barca_Big_Moment A co to za idiotyczny morał. Nie wierzę by w najbliższych 20 latach FC Barcelona w listopadzie nie biła się o wszystkie trofea.
Człowieku opamiętaj się i pomyśl co masz zamiar napisać.

0

@nadachu To że w pewnych momentach meczu oddajesz albo tracisz posiadanie nie musi mieć nić wspólnego ze strategią.

0

@nadachu Sorry ale posiadaniem piłki nie przegrywasz spotkań, jeśli umiesz grać w obronie. To że rywal ma piłkę nie znaczy że walnie ci nagle 5 bramek w 25 minut.

2

@cules100pro No jak bym był kibicem Realu to zapewne też takowy ból bym odczuwał.

3

@TylkoBarca7273 Ha ha ha chłopie weź się za handel z takimi sprzedażami to ty nowego Amazona otwieraj.

0

Komentarz usunięty

0

@Fabik87 Przecież to było wiadome, patrząc na jego pensję zwolnienie go kosztowało by fortunę na to bartek nie pozwoli. A że skład mocny na papierze jest duża szansa na mistrzostwo może do tego PK się uda i znów niektórzy odtrąbią spektakularny sukces.

0

Bojan chyba też nie możesz spotkań oglądać, bo mówisz o sytuacji z przed ponad półtorej miesiąca.

1

@Szenszej Jak nie janusz to drugie skrzydło, jedni głupsi od drugich.

2

@IronSanHybrid Ja nie będę głosował, bo mnie ten konkurs nie interesuje zresztą tak jak seniorów ale muszę przyznać że jak zobaczyłem jej teledysk to nie miałem po 5 sekundach pewności że to Polka, jak to się dzieje z większością Polskich artystów, gdzie ich teledyski są nijakie ten miał inny sznyt. A dziewczynie życzę jak najlepiej oby więcej młodych artystek, wreszcie może niektórzy dadzą odejść w niebyt divom które nie nagrały dobrej piosenki od dekady.

15

Nie pamiętam by kiedykolwiek było mi w taki sposób żal piłkarza, ale naprawdę żal mi Holendra wygląda w tej drużynie jak ciało obce i absolutnie nie jest to zarzut w stosunku do niego.

0

@Gaucho Wiesz on mógłby grac w Barcy za darmo, za darmo, mógłby.

1

@norbi77 Dokładnie jeszcze do tego na wiosnę przyjdą najważniejsze mecze w LM i trzeba będzie rozkładać siły., a jako że bronią tytułu to rywale jeszcze zawziętszej będą walczyć.

20

Jestem wielkim fanem Busquetsa ale na pewno nie gra 10 lat na wysokim poziomie, oczywiście w jego skali talentu.

0

@kenneth99 Bo jak zaczyna się mecz ekipy EV nawet pogoda się....

1

Wywiady EV zawsze były mdłe, ale jak zaczęły się kłopoty z regularnością to chłop opowiada takie brednie że głowa mała, jak dla mnie to on już jest spalony psychicznie. bartomeu tą mentalność szatni Barcelony trzeba wypalać gorącym żelazem.

0

@Janiama Ja cały czas uważam że to właśnie część tego spektaklu, te komunistyczne persony mają tak negatywny odbiór w społeczeństwie że Duda zaraz ogłosi że nie może ich powołać skoro nie cieszą się zaufaniem suwerena.
Jedynym racjonalnym powodem próby umieszczenia ww osób w TK jest całkowite zohydznie TK Polakom i czekanie aż sami będą prosić o pozbycie się tej instytucji, tylko po co skoro pis i tak je kontroluje i będzie kontrolował przez najbliższe lata a znalezienie innych wiernych i miernych ale nie tak zohydzonych nie jest trudne.

Tak ale tylko w 5-6 przewaga była znacząca w pozostałych było już bliżej, do tego to nie tak że male miasteczka i wsie to jedyna lokomotywa PIS, Partia Kaczyńskiego coraz lepiej wygląda w okolicach podmiejskich wielkich metropolii a tam nie mieszkają tylko rolnicy bezrobotni kupieni przez pis i emeryci, tam mieszka bardzo dużo ludzi majętnych i dobrze wykształconych a uciekających z zamieszkaniem z miasta.

No na tą chwilę dla mnie tylko Kidawa Błońska jest racjonalnym kandydatem który prawdopodobnie może liczyć na mój głos. Mam nadzieję że nie zawali a w szczególności geniusze od wyborów nie przerżną jej kampanii.

Ja też jestem ciekawy, ale rewolucji się nie spodziewam Polacy śmiali się z Francuzów że pozwalają na imigrantów w swoim kraju. Ale to właśnie Francuzi zaczęli walczyć o swoje prawa gdy rząd wprowadzał niemiłe im ustawy, nie za bardzo wierzę że powtórzy się sytuacja z ACTA ale było by miło by głos ludu którym tak podpiera się pis wybił im z głowy te ich pomysły.
Prądu jestem bardzo ciekaw bo już od dawna w Polsce wszelkie opłaty za pobór prądu jeśli się je zsumuje są praktycznie najwyższe w UE.


4

"Miałem nie zgadzać się z decyzją lekarza? To niemożliwe." Luis bądź tym złym i powiedz to Samowi.

0

Ciekawe czy to prawda z tym Todibo, widział ktoś podobne rewelacje na jego temat.

0

@Janiama Nie wiem skąd twoje obliczenia Pis wygrał w 14 z 16 województw(najwyższy czas by niektórzy zrozumieli że Polska to nie tylko 4 największe miasta szczególnie PO) i w każdej grupie wiekowej, Andrzej Duda ma dużo mniejszy elektorat negatywny niż Pis.
Dwa to niezbyt ciekawy potencjał kontrkandydatów.
Trzy to Polacy uwielbiają wybory prezydenckie i frekwencja będzie ogromna a mnogość kandydatów zwiększa szansę na drugą turę to racja ale poważnie osłabi przyszłego rywala urzędującego prezydenta bo transfer głosów do kolejnej tury nie działa tak jak sobie odpadający w przedbiegach liczą.
Czy w drugiej turze ludzie zwrócą się przeciw Dudzie naprawdę wątpię. Tym bardziej że na pewno w najbliższym czasie zobaczymy spektakl z zamrażaniem niemiłych dla suwerena ustaw przez niezależnego :) Dudę.

1

@Barca1992 Dużo o Neymarze gadają bo o tym chcą pisać pisarczyki, dużo łatwiej ciągnąć ten temat niż przygotować się do jakiś poważnych analiz i na ich podstawie zadawać pytania.

0

@michal26 To zrozumiałe ale to nie lata 60 i każdą taką zależność media zaraz by wychwyciły, notabene Jaruzelska na szczęście do senatu się nie dostała.

5

@jedrek7000 Jego ekscelencja nienawidzi komuny a robi wszystko by naród przeżywał jego chwile młodości na żywo.

0

@jedrek7000 Ona nie ma tytułu profesora.

1

@BARCA_FOR_EVER Równie dobrze na górze mógłby być Wague a na dole Xavi Iniesta Messi. Totalny bezsens.

0

@michal26 Wiem że struktury to beton, ale jako że nie interesowałem się za bardzo stroną lewicową pytam bo na froncie byli głównie młodzi. W Debatach widziałem oprócz czarzastego młodych ludzi, dla mnie to ze ktoś ma poglądy lewicowe nie jest równoznaczne z byciem komuchem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?