1

@macio_944 ogólnie za to zachowanie powinien mieć odebrane wszystkie złote piłki

9

@Kidd To jest przecież jakiś cud, że nie zginął w ten sposób albo co najmniej nie stracił przytomności przez rozbicie sobie głowy i wstrząs mózgu czy go nie sparaliżowało.

0

@require czarny to był akurat Voldemort ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Emhyr aaa ok. Musi się ogarnąć tylko w JEDNYM, bo inne rzeczy są rezultatem tego jednego. Więc w sumie nie ma co go nie lubić, bo nawet jak ma jakieś wady, to tak naprawdę liczy się tylko jedna. Zmieni tylko jedno i Vinicius będzie innym człowiekiem normalnie xd Nieźle to sobie Tomek wymyślił xd

1

@Comfortable_ a jak oceniasz jego grę w Paryżu? W FC Barcelonie spędził 4 lata, gdzie pierwszy sezon nie był zbyt udany

1

@Comfortable_ Suarez był niesamowity w Ajaxie, Liverpoolu i FC Barcelonie. To najlepszy napastnik 21 wieku. A skoro jest tu już trochę dinozaur Xavi, to również mógłby być Ronaldinho za Neymara albo nawet Henry, jeśli kolega chce zmieniać formację.

0

@Transu96 ale to nie jest dyskusja o złotych piłkach. Gdybym miał możliwość, to Messiego ustawiłbym tutaj 6 razy i dobrał 4 obrońców + bramkarza. Ale to chyba by popsuło zabawę. Umieszczanie w takim zestawieniu Neymara jest niepoważne.

1

@Transu96 Neymar za dobre 3 sezony? Za Busquetsa powinien być Modric

4

@Luciano99 Całkiem spoko, ale ograniczyłbym liczbę komentarzy. Bo komentarze: "Ciekawe czy Xavi ma plan B" , "to się skończy 0-0", a nawet "nie wygramy tego"* - nie są specjalnie czymś złym. Po prostu ktoś się pomylił. Ale zwykłe predykcje i wyrażanie własnej oceny.

*szczególnie że pierwszy gol padł w 60 minucie. Ile to ja już spotkań widziałem, że jakaś drużyna była znacznie lepsza, ale nie potrafiła wcisnąć piłki do bramki i nie wygrywała. Tu kolega był pesymistą i tyle.

2

@Kengo zamiast piłek, będziesz wyłapywał nowe ustawy do podpisywania? Nie przepuścisz ani jednej?

12

@Roobo Bartomeu prawdziwe TOP transfery xd

4

Wiedziałem, że będę dobrym trenerem, ale że tak świetnie będę sobie radził w tak trudnych warunkach, to się nie spodziewałem. Muszę bardziej w siebie wierzyć.

1

@tomek8756 Alemany wychowywany pewnie na Kapitania Bombie :D

2

Od zawsze było prawdą, że za darmo to uczciwa cena.

3

Notatnikowe 404 nabiera nowego znaczenia. 4+0+4 :)

0

@michal26 no ok, po prostu ciągle czytałem, że już przeszkoleni od dawna.

2

@Pawel13sz pomyślmy, że Dembele jeszcze kiedyś kapitanem będzie. xD

0

@Ptasior ale dlaczego? Co jest ciężkiego w przetransportowaniu czołgów? Zresztą po internecie latały zdjęcia jak całe wagony czołgów są transportowane koleją.

0

@michal26 a cały sprzęt już dotarł?

2

@La Pulgaa @BaroPodertos no to jest hiperbola głupot, które potrafi gadać porównując Real i Barcę :)

42

Tomasz Ćwiąkała: FC Barcelona gra dobrze w La Lidze, bo po prostu musi. Real Madryt jest natomiast tak wielkim klubem, że oni mogli sobie odpuścić te rozgrywki. Zresztą ja powtarzałem już to wiele razy, możecie to zobaczyć u mnie we wcześniejszych materiałach, że Real buduje formę przede wszystkim na Klubowe Mistrzostwa Świata. Jestem więc przekonany, że tam dopiero zobaczymy Galacticos. Jeśli popatrzymy również na to z drugiej strony, to ze wszystkich możliwych trofeów do zdobycia przez Real Madryt, to wygrana ligi krajowej jest najmniej prestiżowa. Jeśli FC Barcelona wygra te rozgrywki, to tak naprawdę powinni się cieszyć z tego, że Real odpuścił.

0

@michal26 nie słuchałem linku, bo kiedyś wrzuciłem go do jednego wora wszystkich głupich lewakow i mi szkoda sił.

0

Polecacie oglądać South Park z angielskimi napisami czy polskimi? Z jednej strony zastanawiam się jak trudny jest tam angielski, a z drugiej czy przy polskich napsisch żarty będą odpowiednio przetłumaczone albo czy w ogóle będą miały sens na polski.

PS. Jak ktoś ma jakieś dobre źródło odcinków, to może wysłać na priv :) rozumiem, że najlepiej zacząć od pierwszego sezonu?

1

Porównywanie Asensio do Messiego w sumie ma trochę sensu ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie no, nieaktualny żart, bo GOAT udowodnił, że nawet potrafi być GOATem w karnych

0

@mientusek1407 Ja to nie wiem. Straszna loteria moim zdaniem xd. Może być tak jak Ty piszesz, a może być zupełnie przeciwnie. Tak naprawdę nikt nie wie co się spodziewać po United i co się spodziewać po FC Barcelonie.

10

@escarabajo Messi mistrzem świata mundial 2022, ośmiokrotny zdobywca złotej piłki i najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej.

8

Chociaż wiadomo w co nie grać :D #czarnyHumor

https://scontent-lcy1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/329035212_896687504993925_3461306166385772115_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=OaY-2BxKiWMAX9EFMM0&_nc_ht=scontent-lcy1-1.xx&oh=03_AdSF7ATeJe1oEg0mFuyOEN3mYYiuVuCNuT4S7GCKCWGFvw&oe=6404696B


A tak na serio. Jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi sens takiej kategorii? Co to w ogóle ma być? Czy taka sama kategoria, ale osób białych nie byłaby nazwana rasizmem? Przecież gdyby w takiej kategorii okazało się, że postaci z gier są głównie koloru białego, to tacy piłkarze premie league musieliby klękać nie tylko na początku meczów, ale i przed każdym stałym fragmentem gry, łącznie z kibicami.

9

Kolejna adaptacja Netflixa xd


2

@TheNekro94 made my day xd

0

@BarcaInfo ja niestety wiem dlaczego. Mój komentarz to była próba wyładowania emocji i obrażenie tego śliskiego typa. Niestety chyba było zbyt mocno i Pan Wpwelement usunął mój komentarz.
Przeraża mnie to, że jeden zawistny typ może mieć aż tak duży wpływ na jedną z największych marek na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?