GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"Z cyklu: nigdy nie zapomnimy, co te sukinsyny zrobiły w imię ”nauki”."
Dr Tomasz Maras
https://scontent-lhr8-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/326933963_633699848764115_9037209432653537123_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=WPqC2EA5EOoAX-2PVET&_nc_ht=scontent-lhr8-1.xx&oh=00_AfBYo0WJIKsbHE9Vm11B7ledlgLu37d4exJdG3L1J0rVpw&oe=63E014AE
1
@Mns21 no całkiem dobry był
0
@kkbarca Laporta nie zamówił dzisiaj jednak pizzy, więc jutro nie będzie kilogram cięższy, a więc później umrze na zawał serca.
1
@Lionel_Messi10 niepodrabialny Paris :D
2
@LS nie i uważam, że jest to często w ogóle niepotrzebne. Na przykład filmowa produkcja Hobbita miała zupełnie niepotrzebny wątek miłości między krasnoludem, a elficą. Tolkien by się nigdy na to nie zgodził.
2
@Derean "WYPOŻYCZENIE WOŹNEGO Z GETAFE Z OPCJĄ WYKUPU NA OSTATNIEJ PROSTEJ"
5
@kuz myślę, że stary @Luciano99 miał inne metody wychowawcze.
4
No dobra, to teraz Bernardo Silve bierzemy. Latem przychodzi jeszcze Cancelo, bo skończy mu się wypożyczenie i bankowo z Bernardo Silva się kumpluje. Do tego Messi wraca z Paryża. Ja pierdziele, ale to będzie chodziło.
3
@Kessie chłop sobie chociaż szuka sposobów na frajdę w życiu, a nie jak ta stara żaba ze skwaszoną miną
19
@Kamilos84 pytanie co to oznacza "włoski dziennikarz Paolo Ziliani". Bo to równie dobrze może być jakiś tamtejszy Mateusz Borek. No ale że nie znamy tamtego środowiska, to mocno brzmi.
8
A gdyby na tą drugą połowę sezonu Cristiano Ronaldo zechciał do nas przyjść i pełnić drugoplanową rolę, a ponadto zgodziłby się na jakąś niską pensję, to czy rozważyłbyś jego transfer i dlaczego wolałbyś powrót Luuk de Jonga?
1
@kiper09 sumie to poszła xd
2
#WolneSądy
2
@Faro no bo formacja jest najważniejsza. Ciul tam że z czteroma pomocnikami gramy znacznie lepiej i gra w ofensywie też wygląda dużo lepiej. Grajmy gorzej, byle na papierze był bardziej "ofensywny" skład i La Bamba była zadowolona.
21
A co myślicie o Maciej Janiak? Ograny w bardzo mocnej lidze niemieckiej, a przede wszystkim niesamowicie pewny siebie. Mając kogoś takiego w zespole, to złe wspomnienia z ligi mistrzów nie są ci straszne i na takie Man United w LE wychodzisz z podniesioną głową.
0
@Domin7777 tak, pała zgodziła się na jeden transfer
1
@Colon Mój pierwszy raz masz też na KP z nią
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@HighestInTheRoom No dobra, ale co Ty za argument podałeś. W ten sposób to można spłycać wszystko na zasadzie: "nie narzekaj, dzieci w Afryce z głodu umierają".
0
@HighestInTheRoom a po co zakładasz nową dyskusję, skoro tamta wciąż żywa. W dodatku w tamtej dyskusji masz podane wiele argumentów.
0
@Kidd O Buddyzmie. Ostatnio sobie oglądam materiały z Nie wiem, ale się dowiem. A bardziej YouTube mi je podpowiada, bo obejrzałem kilka i algorytmy podłapały. Całkiem spoko, no ale materiały krótkie, więc typowo powierzchowna wiedza.
1
@chavez O kurcze, dziękuję bardzo że pytasz. Ogólnie obie sytuacje w ogóle ze sobą niepowiązane. Wczoraj wieczorem sobie coś tam słuchałem z nudów na yt odnośnie nauk, które głosił Budda i tak mnie naszło pytanie, a sobie zadam na La Rambli może coś ciekawego ktoś napisze.
A dzisiaj, to cóż. No nie ukrywam, każdego dnia od poranka do południa jest ciężko :D, ale tylko w tym zimowym znaczeniu, bo od tej strony zdrowia psychicznego, to jest git. Dzięki
14
@Hubsao No ja mam taki organizm, że słońce jest dla mnie mega ważne. Bardzo to odczuwam na sobie, kiedy przez wiele dni nie widziałem słońca. Nawet jestem w stanie przeżyć tą temperaturę i śnieg, ale najgorsze to co @Ptasior napisał. Suplementuję D3, ale natura to natura :)
66
@FcPortoFan1999 Nie wiem, ale mam nadzieję, że chociaż nam współczuję trochę.
91
Życie zimą jest smutne i ciężkie, a dorzucając do tego fakt, że ogólnie życie w Polsce jest ciężkie, to my Polacy żyjący zimą w Polsce musimy mieć zajebiście silną psychę.
0
Uważacie, że życie jest ciężkie?
2
@FioletoweOczy pytanie tylko, czy Balde lubi grać w golfa.
14
Chcę napisać tutaj komentarz, zanim pojawi się on w gorących dyskusjach. Pozdrawiam mamę
0
@martin3131 porównywanie Xaviego i Enrique będzie miało jakikolwiek sens dopiero za parę lat. Xavi to na lata piłkarskie to dopiero 18 latek.
3
Widzieliście nową część GTA? Trailer robi wrażenie
https://fb.watch/ill9V5_PG0/