49

FC Barcelonie jak zwykle wiatr w oczy. Akurat przed najtrudniejszymi i najbardziej kluczowymi dla tego sezonu 2 tygodniami.

3

@Comentateiro A mnie kultura alkoholizacji i generowania wszelkich dobrych wspomnień (Ty już nawet generujesz lepsze relacje ludzkie) wokół alkoholu przeraża. Wszystko jest dla ludzi, ale uważam, że za dużo alkoholu teraz wszędzie i tego jak tym ludzie się chwalą i odnoszą.

0

@michal26 a powinien powiedzieć, że nie jest gotowe?

0

@michal26 No dobra, ale przecież od zawsze była gadka, że NATO jest gotowe na wszystko.

1

@michal26 przeczytaj ze zrozumieniem :P Jeśli dostał pytanie czy w razie agresji Rosji, to czy NATO jest gotowe, to musiał tak odpowiedzieć. Jednak dodał, że trzeba wciąż się zbroić. Normalna polityczna wypowiedź.

0

@SitvMen ja lubię tosty. Takie z serem i pieczarkami to dla mnie top.

8

@Comentateiro Guardiola to jest chowany co najmniej raz w miesiącu od dobrych paru lat xd Ludzie oglądają latami futbol, a nie ogarniają, że drużyny mają wahania formy, nie da się ciągle wygrywać + trener nie jest za wszystko odpowiedzialny.

1

@pt9 a tak serio zajebisty piąteczek :)

0

@pt9 Gdy jeden wstawia streamrable ze swoją furą za 400k, a drugi jak fajnie sobie mieszka w lesie.

3

@Janas11224 Film ewidentnie wygenerowany przez AI, prawie się nabrałem, ale próbuj dalej

0

Kogo/co oglądacie obecnie regularnie na YT?

0

@Danny Gaucho myślałem o tym, ale ostatnio natrafiam na samych Ukraincow, którzy ani słowa po angielsku, ani po polsku.

3

@TheNekro94 myślę, że najpierw La Rambla musiałaby zweryfikować czy w ogóle stać mnie na taryfę.

1

Jutro rano muszę zamówić bolta lub ubera, ale chciałbym zajechać do McDrive, bo akurat oferta śniadaniowa w maku jest spoko. Oczywiście nie mam zamiaru jeść w samochodzie, ale zastanawiam się da radę coś takiego wyklikać w aplikacji? Nawet jak dodam przystanek pomiędzy, to jednak nie będzie to trwało 30 sekund, tylko minimum parę minut na zamówienie i potem odbiór.

Choć coś czuję, że będę musiał skorzystać z tradycyjnego taxi.

0

@michal26 najbardziej mnie zastanawia to zdjęcie. Jak do tego doszło. Nie wygląda na zoo. Ciekawe co było kilkanaście sekund później.

0

@kubix05 nawet podobny xd

1

Wie ktoś jak nabyć zakola? Chciałem sobie potem zrobić przeszczep i być zajebistym jak ter Stegen.

Oznaczam czołowego zakolaka @VegetaPolska, któremu ten uszczerbek udał się w wieku 22 lat. Powiedz mi kolego, jak tego dokonać.

10

Kolejni rozje*ani 1:0

22

Ale ja nienawidzę zimy. I nieważne czy to jest -20 za oknem czy -1. Po prostu nienawidzę tej pory roku i tego jak jest ułożona planeta względem słońca. Nic się nie chce, człowiek nie ma energii, siły. No jakaś masakra.

20

@TebasJavier przestań mi FC Barcelonę prześladować

11

@Kondziubarca mela na ryj się należy Tebasowi, co najmniej

0

@Janas11224 jaka miesięczna rata i ile wykup potem? Ja będę coś myślał za jakiś rok, ale bliżej mi do Forda obecnie. Choć nie powiem, przepiękna ta twoja Audica.

3

@Bezhistorii no tak, mnie też nie chodzi stricte o Asensio. Uważam po prostu, że żadnych rozmów nigdy nie będzie, jeśli miałyby to być rozmowy o kimś poważnym.

3

@Bezhistorii jak się ma mówić o Asensio, to lepiej niech temat tabu wciąż istnieje. W dodatku to chodzi też o to, że również czysto sportowo są to również dwaj najwięksi rywale, więc logiczne, że żadnemu nie opłaca się wzmacniać tego drugiego.N ie oszukujmy się, ale Atletico jak wygrywało ligę, to i tak zawsze było traktowane jako ten trzeci klub. Teraz to już w ogóle. Real gruzu nie będzie kupować, my też nie powinniśmy, a na sprzedaż kogoś dobrego nikt się nie zdecyduje.

0

A co jeśli informacje o ewentualnym powrocie Messiego, to po prostu kwestia tego, że w końcu Tebas mięknie?

9

@Nano22 weź też dla mnie czystą parę

1

@Kidd idealnie by było jakby wszystkich trzech xd

1

@Kidd To jak Bóg, 3 osoby w jednej. Mateusz, Jarek i Antoni.

3

Mateusz Morawiecki rządzi obecnie całą Europą, nikt nie jest w stanie mu podskoczyć. Słuchają się jak małe pieski. Jak się z tym czujecie jakiego potężnego premiera mamy?

4

Przygody Szymona Hołowni


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?