GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
49
FC Barcelonie jak zwykle wiatr w oczy. Akurat przed najtrudniejszymi i najbardziej kluczowymi dla tego sezonu 2 tygodniami.
3
@Comentateiro A mnie kultura alkoholizacji i generowania wszelkich dobrych wspomnień (Ty już nawet generujesz lepsze relacje ludzkie) wokół alkoholu przeraża. Wszystko jest dla ludzi, ale uważam, że za dużo alkoholu teraz wszędzie i tego jak tym ludzie się chwalą i odnoszą.
0
@michal26 a powinien powiedzieć, że nie jest gotowe?
0
@michal26 No dobra, ale przecież od zawsze była gadka, że NATO jest gotowe na wszystko.
1
@michal26 przeczytaj ze zrozumieniem :P Jeśli dostał pytanie czy w razie agresji Rosji, to czy NATO jest gotowe, to musiał tak odpowiedzieć. Jednak dodał, że trzeba wciąż się zbroić. Normalna polityczna wypowiedź.
0
@SitvMen ja lubię tosty. Takie z serem i pieczarkami to dla mnie top.
8
@Comentateiro Guardiola to jest chowany co najmniej raz w miesiącu od dobrych paru lat xd Ludzie oglądają latami futbol, a nie ogarniają, że drużyny mają wahania formy, nie da się ciągle wygrywać + trener nie jest za wszystko odpowiedzialny.
1
@pt9 a tak serio zajebisty piąteczek :)
0
@pt9 Gdy jeden wstawia streamrable ze swoją furą za 400k, a drugi jak fajnie sobie mieszka w lesie.
3
@Janas11224 Film ewidentnie wygenerowany przez AI, prawie się nabrałem, ale próbuj dalej
0
Kogo/co oglądacie obecnie regularnie na YT?
0
@Danny Gaucho myślałem o tym, ale ostatnio natrafiam na samych Ukraincow, którzy ani słowa po angielsku, ani po polsku.
3
@TheNekro94 myślę, że najpierw La Rambla musiałaby zweryfikować czy w ogóle stać mnie na taryfę.
1
Jutro rano muszę zamówić bolta lub ubera, ale chciałbym zajechać do McDrive, bo akurat oferta śniadaniowa w maku jest spoko. Oczywiście nie mam zamiaru jeść w samochodzie, ale zastanawiam się da radę coś takiego wyklikać w aplikacji? Nawet jak dodam przystanek pomiędzy, to jednak nie będzie to trwało 30 sekund, tylko minimum parę minut na zamówienie i potem odbiór.
Choć coś czuję, że będę musiał skorzystać z tradycyjnego taxi.
0
@michal26 najbardziej mnie zastanawia to zdjęcie. Jak do tego doszło. Nie wygląda na zoo. Ciekawe co było kilkanaście sekund później.
0
@kubix05 nawet podobny xd
1
Wie ktoś jak nabyć zakola? Chciałem sobie potem zrobić przeszczep i być zajebistym jak ter Stegen.
Oznaczam czołowego zakolaka @VegetaPolska, któremu ten uszczerbek udał się w wieku 22 lat. Powiedz mi kolego, jak tego dokonać.
10
Kolejni rozje*ani 1:0
22
Ale ja nienawidzę zimy. I nieważne czy to jest -20 za oknem czy -1. Po prostu nienawidzę tej pory roku i tego jak jest ułożona planeta względem słońca. Nic się nie chce, człowiek nie ma energii, siły. No jakaś masakra.
20
@TebasJavier przestań mi FC Barcelonę prześladować
11
@Kondziubarca mela na ryj się należy Tebasowi, co najmniej
0
@Janas11224 jaka miesięczna rata i ile wykup potem? Ja będę coś myślał za jakiś rok, ale bliżej mi do Forda obecnie. Choć nie powiem, przepiękna ta twoja Audica.
3
@Bezhistorii no tak, mnie też nie chodzi stricte o Asensio. Uważam po prostu, że żadnych rozmów nigdy nie będzie, jeśli miałyby to być rozmowy o kimś poważnym.
3
@Bezhistorii jak się ma mówić o Asensio, to lepiej niech temat tabu wciąż istnieje. W dodatku to chodzi też o to, że również czysto sportowo są to również dwaj najwięksi rywale, więc logiczne, że żadnemu nie opłaca się wzmacniać tego drugiego.N ie oszukujmy się, ale Atletico jak wygrywało ligę, to i tak zawsze było traktowane jako ten trzeci klub. Teraz to już w ogóle. Real gruzu nie będzie kupować, my też nie powinniśmy, a na sprzedaż kogoś dobrego nikt się nie zdecyduje.
0
A co jeśli informacje o ewentualnym powrocie Messiego, to po prostu kwestia tego, że w końcu Tebas mięknie?
9
@Nano22 weź też dla mnie czystą parę
1
@Kidd idealnie by było jakby wszystkich trzech xd
1
@Kidd To jak Bóg, 3 osoby w jednej. Mateusz, Jarek i Antoni.
3
Mateusz Morawiecki rządzi obecnie całą Europą, nikt nie jest w stanie mu podskoczyć. Słuchają się jak małe pieski. Jak się z tym czujecie jakiego potężnego premiera mamy?
4
Przygody Szymona Hołowni