GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Luciano99 na razie nie mam, ale wysłałem wczoraj CV do twojej wulkanizacji i już powoli sobie życie układam w głowie.
0
Jakie auto polecasz do 50 tysięcy, a jakie do 100 tysięcy? Bardziej w kierunku sportowego, niż rodzinnego.
0
@Colon e tam, zdrowie najważniejsze
0
@Colon akurat mam otwarte whikey. Przetestuję. Choc patrząc po przepisie który wysłałeś, to będzie wiecie niż 45 stopni
0
Czuję się jakbym miał być pierwszy raz od wielu lat chory. Wczoraj się czułem słabo, dzisiaj gorzej niż wczoraj - do tego rzadkie kichanie, lekko zatkany nos i minimalne smyranie gardła. Mój organizm balansuje na cienkiej krawędzi. Macie jakieś sprawdzone sposoby na tego typu stany? Coś co wzmocni mój organizm
2
@Janiama Grudziądz?
7
@Luciano99 nie będziesz mówił Gitowi co ma robić
12
@Katalończyk 99 tak, wiele z tych ludzi to tak naprawdę ofiary, które dały się w to zbyt głęboko wciągnąć. Dlatego trzeba głośno piętnować tęczową ideologię. Szczególnie że tego typu osoby wzbudzają zainteresowanie u dzieci. One potem myślą, że zachowanie takich osób jest całkowicie normalne.
7
@require obawiam sie, że nie, bo na profilu ma podpiętą jakąś zrzutkę na zmianę płci.
/edit
ale złoto znalazłem:
"Ostatnio narosło trochę kontrowersji wokół jednego wydatku wokół pieniędzy z tej zrzutki, zatem wyjaśniam.Nigdy się nie kryłam z tym, że pieniądze ze zrzutki przeznaczam na życie. Jedzenie, leki, lekarze, to jest standard generalnie. Sięgam po te pieniądze tylko w ostateczności, ale będąc wykluczoną z rynku pracy ciężko jest zwyczajnie. No i tak się zdarzyło, że miałam telefon, z którego nie dało się normalnie korzystać. Kupuję przez niego np bilety komunikacji miejskiej, a na starym zajmowało to np pół trasy autobusem. Korzystanie ze starego telefonu zwyczajnie groziło mi dostaniem mandatu chociażby. Ogólnie też używam telefonu do wielu czynności. Moja działalność w internecie pomogła już paru osobom, pomaga dalej i to się prędko nie zmieni. Telefon jest tutaj narzędziem. No dobra i co kupiłam? Coś jak najtańszego, żeby tylko chodziło płynnie. Dosłownie. Zdarzały się też dni kiedy dosłownie nie miałam za co zjeść. Większość kasy ze zrzutki jest na oszczędnościowym. Mimo iż tonę w depresji i mam poczucie, że nigdy nie uda mi się na nic uzbierać, a inflacja nie pociesza, to generalnie tych pieniędzy nie ruszam.Co do pracy, to cały czas próbuję szukać, w piątek mam rozmowę, a kolejne miejsca do wysłania CV mam zapisane i będę wciąż próbować.Jako dodatkową informację dodam, że osoba, która wpłaciła mi 5000 zł, co jest o wiele większą kwotą, kilkukrotnie większą niż cena tego telefonu, powiedziała mi, że nie ma z tym najmniejszego problemu. Dosłownie jak dostanę pracę, to jestem w stanie pokryć to z pierwszej wypłaty.To tak w formie aktualizacji. Dziękuję bardzo za wszelkie wsparcie. Zbieram się do złożenia pozwu, którego wynikiem będzie uzyskanie moich dokumentów. To powinno ułatwić szukanie pracy."
xDDDDD Wykluczenie na rynku pracy, no na pewno :D
24
https://x.com/ToraSmokeyDora/status/1622581222789591046
Nie znam tego ziomka, ale jak kiedyś poznam, to ma u mnie piwo
6
@IronSanHybrid Podlaskie idealnie pasuje do podlaskiego xd
0
@ShawnC ten jeden to coś tam jeszcze bronią machał.
@Hubsao może, ale ogólnie strasznie dziwne to nagrania. Ten okop też jest dziwny.
0
@Hubsao dobrze rozumiem, że mieli czas (głównie ten jeden) wziąć ten granat i wyrzucić, ale postanowili się patrzeć/skulić? Chyba że to jakiś rodzaj granatu, że to niemożliwe lub nagranie w zwolniony tempie? Ja wiem, że ogromny szok mógł się pojawić i strach, ale niby to żołnierze.
3
@konrad1661 tylko niech Vegeta nie wypełnia, bo się jeszcze zakocha
1
@maroon takie gówno
1
@ptrx @BorzyKrzys o kurde, nie zauważyłem go. Nie no, Zenek to jednak mój ulubiony wykonawca.
1
Wolicie SB Maffije z TVN czy Zenka Martyniuka z TVP?
https://scontent.flcj1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/329699203_1300002537229470_3083057702471517585_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=RJU4Ju6zOrwAX_gY9Pg&_nc_ht=scontent.flcj1-1.fna&oh=00_AfAdXjcNhMKH0t0D00iahvb3dbNWNZXk5v4sNp7uBa_nKw&oe=63E73D72
Wybieranie jak między dżumą, a cholerą :)
6
@Comentateiro Jestem przeciwnikiem obecnego modelu demokracji, ale uzależnianie liczby głosów od posiadanej liczby dzieci, to najgorszy pomysł jaki powstał.
8
@shahman Koza i żółw w naturze
16
@Danny Gaucho w polskich szkołach to można co najwyżej znaleźć zmieszany mefedron z trutką na szczury. Widać różnicę w poziomie życia.
0
@Colon Facet potrafi xd
2
Gdybyś na bazie doświadczeń z dzisiaj miał cofnąć się do przeszłości i dać sobie jedną radę, to jaka to byłaby rada?
0
@gumaz zależy co rozumiesz przez rozgrzewkę. Najpierw 10 minut marszu pod lekką górkę.
ps. Ja całe życie jestem nauczony, że bieganie to rozgrzewka :D
0
Czy uważacie, że Stanowiski jest PiSowskim agentem czy jakimś innym niemoralnym osobnikiem sowicie opłacanym przez partię rządzącą (naszymi pieniędzmi)? Coraz częściej można się spotkać z taką opinią w internecie. Wątpliwe odcinki z Mazurkiem czy maile które wyciekły - dodają oliwy do ognia.
0
@gumaz wczoraj byłem pierwszy raz od dawna pobiegać na bieżni i trochę przesadziłem, więc boli mnie dzisiaj wszystko :D
1
@Rl9k1nG Też mam tak z Gironą
2
@Medium W kraju gdzie od lat istnieje nieoficjalny sojusz i współpraca PO-PIS, cel jest jeden: utrzymać się przy władzy i korycie, nie pozwolić nikomu sensownemu w ogóle zaistnieć na polskiej scenie politycznej.
58
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 ja myślę, że gościu Ci po prostu pokazał na czym polega dyplomacja w rzeczywistości.
1
@Kgorecki2500 tylko że nie ma takiej oceny na studiach jak 5-