3

@MesQueUnClub_87 a nie wiem, jakoś mózg mi zlagowało w ogóle i połączyłem dwa Wasze komentarze :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

27

Historia prawdziwa


6

A ja wciąż czekam na tego człowieka



@Luciano99 a może to twój stary ma takie inicjały?

1

Ależ Santos dostał pytanie od polskich dziennikarzy xddd Patrząc po jego minach myślę, że przez tą godzinę zdążył ogarnąć w prowadzenie jakiego kraju się wpieprzył po same uszy xd

3

@macio_944 Byłem zachwycony. Pamiętam jaki super mecz zagrał w bodajże lidze mistrzów z Juventusem. Wychodził z pressingu jak totalny kozak i dzięki temu robiły się przestrzenie do gry. Ogólnie to mega działało przez pierwsze 2-3 miesiące, jak zawodnicy go pressowali. Potem trenerzy ogarnęli, że wystarczy go zostawić, nie podbiegać i wtedy nie wie co zrobić z piłką i podaje do tyłu.

0

@Colon cieszę się, że moje przemyślenia zmotywowały Cię do zadbania o swoje zdrowie

8

@Luciano99 Jesteś pewny, że twój stary powiedział Ci całą prawdę? Może część rzeczy musiał przemilczeć. Moim zdaniem kadrę objął Santos, żeby potencjał twojego starego nie został zmarnowany przez jakąś gwiazdeczkę Lewandowskiego. Wiadomo jak to jest, zwalnia po kolei wszystkich trenerów. Ale to będzie ostatni selekcjoner Lewandowskiego, bo ten potem zakończy karierę reprezentacyjną. Jestem pewny, że po Santosie, to twój stary obejmie tę rolę. Nie zdziwiłbym się, gdyby nawet podpisali już jakąś umowę z Kuleszą.

51

- Będzie tanio?
- Będzie tanio
- Będzie dobrze?
- Będzie tanio

44

Ciekawe jak to jest przestawić swoją głową, że jednego dnia masz Bernardo Silve i Bruno Fernandesa w pomocy, przychodzisz na kolejny trening, a tam Krychowiak i Bielik xd

11

Pamiętajcie aby zamawiać zestaw rodzinny


1

@BartqRKO tylko że @Peciak ma w bardzo dużej części rację. Ludzie robią z siebie ofiary, zamiast się wziąć w garść, a to tylko potęguje stan przygnębienia, smutku i powoduje negatywne skutki w przyszłości - co z kolei przyczynia się do pogłębiania tych negatywnych cech życia i samopoczucia. Nie chce mi się rozwijać, bo ten twój komentarz ma już 100 lajków, więc w sumie i tak narracja została już nadana.

1

@Uukasz_93 U nas też, ale to będzie wtedy nazywane odpowiedzialną grą i rozumieniem naszych możliwości. Trener z zagranicy, więc na pewno robi wszystko dobrze

4

Ale mam kuźwa bekę z polskiego dziennikarza. Najpierw 1000 nazwisk, wielcy eksperci z kim się kontaktuje PZPN. Ale jak Kulesza powiedział, że trener już wybrany i teraz papiery trzeba tylko podpisać itd. to cisza przez parę dni. Nikt nic nie wie, więc trzeba zatrzymać karuzelę 1000 nazwisk. Wypadałoby podać kogoś konkretnego, bo w końcu mamy tyle kontaktów. Jakiś mądry dziennikarzyna postanowił więc zarzucić fejk newsa, że to ma być Paulo Bento. Co te ciołki się odpaliły xddd Wszyscy oczywiście to wiedzieli, ale oni się wstrzymywali z informacją. Zaczęły się "profesjonalne" programy i artykuły o Paulo Bento. Jakim jest trenerem. Skomplikowane analizy jak będzie grała polska reprezentacja. Z kim (uwaga) Bento będzie się dogadywał w szatni, a z kim nie. No ogólnie plusy i minusy Bento rozłożone na czynniki pierwsze. Oczywiście niektórzy polscy dziennikarze już nawet osobiście kontaktowali się z Bento, ale no na razie nie mogą za dużo zdradzać. Aż tu nagle, agent Bento mówi, że Polska nie jest w planach trenera. I co? Znowu cisza przez parę dni.

No i teraz już praktycznie oficjalnie Fernando Santos polskim selekcjonerem, więc można zacząć zabawę od nowa. My wszystko wiedzieliśmy, tylko nie mówiliśmy i zaczynamy profesjonalne ANALIZY xd

30

W ogóle ta wypowiedź pokazuje idealnie dlaczego później pojawiła się wokół niego taka niechęć i został ostatecznie zwolniony. Absolutnie nikt poważny nie miał do niego pretensji o wyniki czy styl gry, bo prawda jest taka, że chłop nie mógł zbytnio więcej. Wprowadził młodych zawodników do zespołu i starał się jak mógł wyjść jak najlepiej w sytuacji w której się odnalazł. Czy fatalna pozycja w tabeli czy często fatalna gra FC Barcelony go upokorzyła? Nie. Ja starałem się nawet go doceniać. Upokorzyły go jego konferencje pokroju "popatrzcie na nich, nie mam kim grać", zero poczucia i stylu, ogólnie bronienie tylko własnej osoby. Każdy wiedział, że ma ciężko. Ale jego rudowatość doprowadziła do tego, że się bardzo cieszyłem, że został zwolniony. Jak widziałem go podczas transmisji meczów, że gdzieś tam stoi przy linii bocznej, to aż mnie zwyczajnie skręcało. Jego wypowiedzi wzbudziły we mnie taką niechęć.

40

No widać, że prawdziwy Cule xd

7

Xavi: "nudna ta pierwsza połowa była dla kibica piłki nożnej. Dajmy im trochę więcej emocji. Alba i Garcia wchodzicie"

9

@Jakchcesz Ja zagrałem za 10 zł, ale że stawka większa to również bezpieczniej i zagrałem Barcelonę lub remis. Kurs 1.03
Do wyjęcia 9.06 zł

3

@Tomo1989 bo przy ewentualnych dwóch wygranych Arsenalu (mecz zaległy) tracą 8 punktów? Na tym etapie sezonu po zawodach? xD

7

@Luciano99 Patrząc po formacji którą wyszliśmy na boisku, niestety warto dodać że naszym trenerem jest nieślubny syn Czesława Michniewicza.

4

@tristan87 i tak zwany gambit sandomierski rozgrywany w partii :D

0

Oprócz Gambitu Królowej, to znacie może jakiś serial jeszcze, gdzie motywem przewodnim są szachy?

@ChessInfo

8

@GeraltzKatalonii pff, wszystko celowo zrobiłem. Z kim jak kim, ale z Realem miałem dodatkowe motywacje się postarać.

0

@Rust_Cohle napisał typ, co ma Nuneza wypisanego w profilu

6

Nunez za 2-3 sezony będzie grał w jakimś Stoke

1

@jacobFCB to jest poważna rozkmina życiowa, a nie jakieś tam pytanie

3

@cules100pro No ta wrzuta od razu na poczciwego obywatela La Rambli. Rozumiem jakby od kobiety, bo jak wiadomo, one nie srają, no ale z twojej strony słabo

47

Zauważyliście, że kupowanie jedzenia, to jest de facto inwestycja w gówno?

4

@ArterkHD Jakaś szmata go pozwała bez żadnych dowodów, a że #piekłoMężczyzn istnieje w najlepsze, to ten został aresztowany do czasu rozprawy w sądzie. Jak tym razem wyjątkowo okaże się, że pozew o gwałt był słuszny, to cofnę swoje słowa, ale tak szczerze, to nie sądzę, że będę musiał to robić ;)

5

@Kapitan hawk w ogóle to jest jakiś hit. Jakim trzeba być typem, aby wypowiedzieć takie słowa po odejściu z klubu, gdy się wygrało 3 razy ligę mistrzów z rzędu i 4 razy w ciągu 5 lat, a wszystko kręciło się wokół ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?