GeneralXavi
Dołączył/a: sierpień 2020
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Michu94 Lapcio pewnie sam mu podsyła informacje.
12
@Janiama myślę, że nie chodzi o to, że zrezygnowałeś z prowadzenia typowania, a o to, że się zesrałeś, że nikt Cię nie nominował.
12
@-barca4ever- Tak, miałeś spłacać kredyt do siedemdziesiątki, a będziesz spłacał do końca życia.
A tak serio, to dlaczego nie spytasz o to banku?
18
@Rust_Cohle hahaha, @Janiama zrobiłeś mi piątek, dzięki xd
1
@michal26 kilka tysięcy to chyba w jeden dzień jak dostaną tyle sprzętu od wszystkich krajów ile się mówi :P
12
@Medium bo w Polsce działa prawo ekonomiczne: Polak jebany będzie
4
Niezbyt łatwa część sezonu, więc warto mieć możliwie łatwego rywala i liczyłem właśnie na to, że wylosujemy Real. Tylko, że miałem na myśli ten z Madrytu, a nie San Sebastian.
0
Jedna z lepszych scen polskich komedii :), zgadzacie się? :D
21
@Luciano99 Tej twojej Jowicie to zauważyłem, że nigdy nic nie pasuje. Widać już po samym zdjęciu, że syn @Comentateiro to naprawdę sympatyczny człowiek. A dzieci pewnie się nie bały, wręcz przeciwnie i Jowita była zazdrosna, że ona nie ma takich relacji z dziećmi.
4
@Encore i tak i nie.
1
@wasacz najgłupszy "sport" na świecie
4
Dumni jesteście jaką ekipę zmontowałem?
0
@fcbarcelona1899oskar 2:20 dla FC Barcelony
4
spokojnie, Javier Tebas jutro złoży apelację.
2
Śmiać mi się chciało jak czytałem, że Messi wygrał już kolejną złotą piłkę. Pierwszy lepszy pojedynek prawdziwego GOATa z pseudoGOATem i od razu widać tą różnicę na boisku plus to kto ile daje zespołowi. No ogólnie wszystko zostaje po staremu. Messi ze złotą piłką.
1
@michal26 Chiny to mega dużo straciły na obecnej recesji światowej + wojnie, mega w dół teraz lecą. USA co prawda kryzysu gospodarczego też swoje oberwało, ale całościowo zyskali
0
@michal26 Haha, zawsze mnie to rozpieprza. Nieważne czy demokraci czy republikanie rządzą w USA, to wystarczy że się odezwą i wszystkich króciutko trzymają xd
1
@michal26 "szantażuje USA, że da Leopardy jak ci dadzą Abramsy" wytłumaczysz? :P
1
koniec wielkiego United :))
7
Wczoraj za Depaya miało być 7 milionów
Dzisiaj są 3 miliony
Jutro będzie 0
A ostatecznie pokryjemy jeszcze część półrocznej nowej pensji Depaya
1
@Rastafarnianin Oj tam, nabrałeś się, nic się nie stało*. Ważne to, żeby nie być PoPiSowcem.
*Ponadto nigdy nie wiadomo jak potoczyłaby się jego "kariera polityczna", gdyby wszedł do drugiej tury.
43
Haha, Tomasz Ćwiąkała to jest jednak typ. Słuchałem sobie jego odcinka o wygranym klasyku FC Barcelony. No i jaka niesamowita zmiana narracji. FC Barcelona ma super skład, każdy mega mocny, Xaviego taktyka bez żadnych wad, niesamowita kompozycja i balans. A Real? Wszystkie te epitety i oceny, które FC Barcelona miała 2 tygodnie temu XDDDD Czyli no mega dużo kłopotów, problemów i pełno roboty :D No i oczywiście Tomek dodawał, że on nie jest mądry po fakcie, tylko on już wcześniej to wszystko mówił :D
2
@Transu96 Ogólnie Ultimate Team to idealny przykład dlaczego gospodarka centralnie sterowana jest zła :)
1
@Medium Under 4.5 po kursie 1.1 na podbicie kursu ako :D
1
@Cotutajsiedzieje 4-1 w 37 minucie xd
5
Skyr Waniliowy? TOP
25
@Deeespacito Lepiej 7 milionów, niż zero ;)
5
Wybór trenera polskiej reprezentacji, to jedyny moment, kiedy ta reprezentacja daje jakieś emocje xd
0
@osa91 dobra, takie gadanie słychać było już po pierwszych sankcjach. Jednak brak argumentów. Rosja jak była biedna, tak będzie nadal biedna, ale jej gospodarka nie upadnie.
0
@osa91 dlaczego gospodarka Rosji miałaby upasc i w jaki sposób?