Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Najważniejsze, że doktor Karol Nawrocki został Prezydentem Polski, Panie Arkon.
4
@Faro Szkoda. Zobacz jak Lo Celso i Antony odżyli u Pellegriniego. Betis fajna drużyna, nie kalkulująca, bez większej presji.
2
@Faro No mógłby do jakiegoś średniaka w Hiszpanii pójść. Najlepiej Betis, tam już kilku odżyło. :P
4
@michaleu Rabiot końcówkę w Juve miał świetną, potem rok w Marsylii też spoko i teraz błyszczy w Milanie. Super się rozwinął. A i już z jego matką takich problemów nie ma. :P
6
@Safrani No i wybitne polskie dzieła też będą miały nowe tytuły.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQAJHt-wW90OEb-n-MnV93W31f2yOWQ1Hj9dmzJmM6Jfw&s
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQQlhJ6yk28NGzFYXBm9vhLRF3ZNKxOd9ic11AccNdkcgodamNzvQNN74Q&s=10
1
@Pedri16Future Flashscore pokazuje 11. 7 w lidze, 3 w LM i 1 w PK.
17
Yamal: 10 goli, 11 asyst
Fermin: 8 goli, 10 asyst
Raphinha: 11 goli, 5 asyst
Ferran: 15 goli, 1 asysta
Rashford: 7 goli, 8 asyst
Lewandowski: 10 goli, 1 asysta
Jak na połowę sezonu to wszyscy mają super liczby.
13
Yamal 29 goli i 32 asysty dla Barcy w 1,5 sezonu. :P
5
Joan to jest taki kocur między słupkami. Genialny transfer.
6
Yamal double double w styczniu. A i tak nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. Nadtalent.
1
Rabiot ale brama. Brawo Milan.
2
@takisobiektos Ale na szczęście jest Pan piłkarz Rabiot!
3
Dziadek Higgins z 3:5 robi 6:5 i wyrzuca obecnego Mistrza Świata z Mastersa. Klasa.
2
@Eklerek Polecam komentarze u Fornala na YT. Można się pośmiać, ale i trochę prawdy poczytać, że chłop stoi nad grobem z tym obżarstwem.
4
@gumaz Zwykły erosoman.
3
Haha, piękne.
@michaleu @BorzyKrzys @Eklerek @takisobiektos @CurryTheGoat30
8
@Frimpong Może i przegrali z Albacete, ale za to Vini dobrze pressował na treningu.
2
@blakkudium Raum kozak, a to boczny obrońca. Już od lat topka na tej pozycji w Bundeslidze. Widziałbym go w mocniejszym klubie niż Lipsk.
2
@norbi77 No czas pokazuje, że jeden z nielicznych umiał ten bajzel trzymać w ryzach. XD Ale pięknie się ogląda kolejnych trenerów, którzy nie ogarniają.
2
Jeszcze im wpakował ich wychowanek. Duma.
3
Brawo Albacete!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@blakkudium Kto by tam Bayern dzisiaj oglądał, dejta spokój.
3
@Szklaner To z odcineczka z krasnoludkami. Uwielbiam!
4
@kubix05 Wybitne dzieło, wybitna rola Pana Marka, ale zawsze przybija ten film.
1
@Szklaner Który to był odcinek? XD
2
@Filipem Tu się zgadzam.
4
@Filipem Nie no, Suarez zbyt normalny to nie był akurat. XD
3
@MesQueUnClub_87 On, Dziędziel i Rogalski zagrali wybitnie w Weselu. Do tego świetna rola choćby księdza. Genialny film, pokazujący polskość w 100%.
5
@MesQueUnClub_87 Nie widziałem jego słabej roli. Albo dobre, albo rewelacyjne.
Uwielbiam go w Weselu. Pijany notariusz to jest oscarowa kreacja. "Aaa, chcielibyście wiedzieć, choćby Wiesiek, wiecie o co kur** mnie poprosił? A chu*a Wam powiem!"