1

@Arkon Najważniejsze, że doktor Karol Nawrocki został Prezydentem Polski, Panie Arkon.

4

@Faro Szkoda. Zobacz jak Lo Celso i Antony odżyli u Pellegriniego. Betis fajna drużyna, nie kalkulująca, bez większej presji.

2

@Faro No mógłby do jakiegoś średniaka w Hiszpanii pójść. Najlepiej Betis, tam już kilku odżyło. :P

4

@michaleu Rabiot końcówkę w Juve miał świetną, potem rok w Marsylii też spoko i teraz błyszczy w Milanie. Super się rozwinął. A i już z jego matką takich problemów nie ma. :P

1

@Pedri16Future Flashscore pokazuje 11. 7 w lidze, 3 w LM i 1 w PK.

17

Yamal: 10 goli, 11 asyst
Fermin: 8 goli, 10 asyst
Raphinha: 11 goli, 5 asyst
Ferran: 15 goli, 1 asysta
Rashford: 7 goli, 8 asyst
Lewandowski: 10 goli, 1 asysta

Jak na połowę sezonu to wszyscy mają super liczby.

13

Yamal 29 goli i 32 asysty dla Barcy w 1,5 sezonu. :P

5

Joan to jest taki kocur między słupkami. Genialny transfer.

6

Yamal double double w styczniu. A i tak nie jest w swojej najlepszej dyspozycji. Nadtalent.

1

Rabiot ale brama. Brawo Milan.

2

@takisobiektos Ale na szczęście jest Pan piłkarz Rabiot!

3

Dziadek Higgins z 3:5 robi 6:5 i wyrzuca obecnego Mistrza Świata z Mastersa. Klasa.

2

@Eklerek Polecam komentarze u Fornala na YT. Można się pośmiać, ale i trochę prawdy poczytać, że chłop stoi nad grobem z tym obżarstwem.

4

@gumaz Zwykły erosoman.

3

Haha, piękne.

@michaleu @BorzyKrzys @Eklerek @takisobiektos @CurryTheGoat30

8

@Frimpong Może i przegrali z Albacete, ale za to Vini dobrze pressował na treningu.

2

@blakkudium Raum kozak, a to boczny obrońca. Już od lat topka na tej pozycji w Bundeslidze. Widziałbym go w mocniejszym klubie niż Lipsk.

2

@norbi77 No czas pokazuje, że jeden z nielicznych umiał ten bajzel trzymać w ryzach. XD Ale pięknie się ogląda kolejnych trenerów, którzy nie ogarniają.

2

Jeszcze im wpakował ich wychowanek. Duma.

3

Brawo Albacete!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@blakkudium Kto by tam Bayern dzisiaj oglądał, dejta spokój.

3

@Szklaner To z odcineczka z krasnoludkami. Uwielbiam!

4

@kubix05 Wybitne dzieło, wybitna rola Pana Marka, ale zawsze przybija ten film.

1

@Szklaner Który to był odcinek? XD

2

@Filipem Tu się zgadzam.

4

@Filipem Nie no, Suarez zbyt normalny to nie był akurat. XD

3

@MesQueUnClub_87 On, Dziędziel i Rogalski zagrali wybitnie w Weselu. Do tego świetna rola choćby księdza. Genialny film, pokazujący polskość w 100%.

5

@MesQueUnClub_87 Nie widziałem jego słabej roli. Albo dobre, albo rewelacyjne.

Uwielbiam go w Weselu. Pijany notariusz to jest oscarowa kreacja. "Aaa, chcielibyście wiedzieć, choćby Wiesiek, wiecie o co kur** mnie poprosił? A chu*a Wam powiem!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?