7

Szkoda, że nie współpracowaliście tak ochoczo wcześniej, połowy tego smrodu pewnie by nie było...

1

@Chinaski W TVP byłoby bardziej: „Cały świat podziwia, jak koledzy asystują Leo Messiemu piętką”. :P

2

@mr_robot Nie, nie, on sam z siebie i to za darmo. ;)

28

Moje typy głównych tematów jutrzejszych okładek:

„Marca”: „Bartomeu zatrzymany!”
„AS”: „Bartomeu zatrzymany!”
„L'Esportiu”: „Bartomeu zatrzymany!”
„Sport”: „Jeszcze nie dziś, ale już jutro kolejny finał z Sevillą”
„Mundo Deportivo”: „Nowa ofensywa po Mbappé i Hålanda”

4

Niemożliwe, przecież nie było żadnej afery! Sam Bartomeu tak mówił, jak mógłbym mu nie ufać?!

0

@thiago1305 I kto to negocjował, tak komisja z Tusquetsem na czele, która działa dziś w zasadzie półlegalnie (lub nawet nielegalnie) i niekoniecznie może takie rzeczy robić?

0

@polcza Rozumiem, ale dlatego właśnie napisałem, że w faktycznych wyborach jest taka opcja. Być może twórcy ankiety bali się, że głosów na nikogo będzie „za dużo”. ;)

8

Tak szczerze to szkoda, że w ankiecie nie ma opcji „na żadnego”, bo akurat w samych wyborach taka możliwość istnieje.

1

@SkilledHydra16 Całej kariery tu w Barcelonie na pewno nie spędzi, co najwyżej może ją tu skończyć. :P

4

@Gregsky10 W sensie ta uparta walka o „równouprawnienie” w czymkolwiek z jednoczesnym stawianiem interesów kobiet wyżej niż ogółu? Mam wrażenie, że i tam, w Katalonii, większość ludzi (w tym potencjalnych wyborców) ma na to kompletnie wywalone.

0

@barteggg08 Po prawdzie to gdzieś z połowa głosujących już pewnie głosowała. :P

20

„U nas będzie pięć kobiet, które będą reprezentować socias”.

O, „współczesna demokracja zachodnia” w pełnej krasie. Jak dla mnie kobiety w zarządzie mają reprezentować wszystkich socios, takiej, śmakiej czy owakiej płci. Czy faceci w zarządzie reprezentują facetów czy wszystkich? Co to za plemienne podejście?

0

„Zawsze mieliśmy najniższe ceny i chcemy to utrzymać”.

Najniższe ceny czego? Chyba nie biletów, może wody z kranu...

2

@SeWo77 A w zasadzie –5...

3

@Bruttal Chyba trochę przesadzasz. A Gaudí, Sagrada Familia czy igrzyska olimpijskie? Już pomijam to, że 4/5 ludności Katalonii mieszka poza Barceloną.

4

Ale to jest paradoks i kuriozum – ogromna część wyborców już zagłosowała (!), a kampania oficjalnie zaczyna się dopiero... w ostatnim dniu głosowania korespondencyjnego, bo tak każe anachroniczny statut, który zresztą takiego głosowania nie przewiduje. ;)

Jak nie zarząd nie weźmie się za zmianę statutu, to ręce mi opadną.

15

„Nie będę rzucać nazwiskami piłkarzy, ponieważ to zwiększa ich cenę i zmniejsza wartość graczy, których mamy”.

Tu akurat moje pełne poparcie, bo to czasem zakrawa o sabotaż.

0

@FvZ89 Już nieraz deklarował, że nie ma zamiaru tego robić. W sensie wyciągania konsekwencji.

0

@JarekS Nie no, wyprzedził Lengleta, a ten kompletnie się tego nie spodziewał.

2

„Sport” to chyba kompletnie nie miał pomysłu ma okładkę, skoro ogłasza bezapelacyjne prowadzenie Messiego w wymyślonej przez siebie klasyfikacji strzelców roku i to jeszcze w lutym. :P

4

Nie no, ale z tym lamentem, że Laporta nie wspomniał o Xavim, to już ciężki odpał. :P

3

@DamianPSV Pewnie był najlepszy w historii, ale raczej w historii rządów Laporty. :P

1

@SzahMatt Bartomeu na gwałt szukał przychodów akurat wtedy, więc sprzedał go z pocałowaniem ręki. Po prostu była potrzebna kasa na już.

Ale później jeden z drugim pajac z byłego zarządu opowiada, że wszystko przez pandemię...

6

Tydzień bez smrodziku tygodniem straconym.

0

@adukla O, to na ten trop nie wpadłem, mając w pamięci dziesiątki wyliczanek pismaków typu „oni mieli 15 fauli, nasi 7, a kartek nasi dostali więcej”. ;)
Szkoda, że nieraz nie podają dosłownej treści pytania, bo to faktycznie może zmienić sens.

6

„Siedem fauli Elche i zero kartek” – co to w ogóle są za pytania? Gdyby któryś zasługiwał ewidentnie na kartkę albo ktoś faulował notorycznie, to pewnie by dostał tę kartkę. Przecież siedem fauli to jest całkiem mało.

0

„Zależymy od nas samych”.
No niestety nie i od początku sezonu nic się pod tym względem nie zmieniło. Takie typowe, z przeproszeniem, bezmyślne i populistyczne pitolenie.

1

@DaPi Real wygrał 60%, Athletic 43%.

5

Szkoda, że pismaki mają jaja w zadawaniu akurat takich pytań, a w wielu innych, znacznie bardziej palących kwestiach już nie. Zwłaszcza za rządów JMB.

1

A co z Fatim? Aż taka blokada informacyjna (chyba na polecenie Koemana, takie mam wrażenie) jest wręcz niepoważna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?