Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W oryginale „Mundo Deportivo” nie pisało nic o tym, że Huesca zdobyła punkty z Barceloną, tylko że zdołała osiągnąć „pozytywny rezultat”. Cokolwiek to znaczy, bo przecież jednak przegrała 0:1.
3
Co tak po prawdzie ten „news” ma wspólnego z Barceloną?
4
Powinniście stworzyć hasztag #Barcelonawie. Niezłe byłoby też #Barcelonauważa ;)
0
@ferdas_rawa Statystyka sama w sobie nie jest nawet śmieszna i daje do myślenia, bardziej bekowe jest to, że „Mundo Deportivo” nie raczyło nawet minimalnie się pochylić nad możliwymi przyczynami. Gdy zobaczyłem to na okładce, to myślałem, że w samym tekście będzie jakaś pogłębiona analiza, a tu takie suche liczby, podane do tego jako śmieszna propaganda.
0
@sevs Pewnie średnio muszą podnosić. Przypuszczam, że taki przeciętny Jordi jest całkiem usatysfakcjonowany takim „dziennikarstwem”. ;)
1
Nawet taka propaganda „Mundo Deportivo” nie wychodzi. Chyba każdy rozumny kibic futbolu wie, że większość meczów rozstrzyga się w drugiej połowie...
A te barany wrzuciły to jeszcze na okładkę. ;)
10
Nie no, teza z tytułu mnie poraziła swoją błyskotliwością, przecież na tym polega sport.
Aż się przypomina sławny tytuł prasowy: „Śląsk Wrocław byłby liderem, gdyby nie bezsensowne remisy i porażki”. :P
0
„Gdyby mecze trwały 45 minut, Barcelona byłaby liderem” – a po 30 minutach to już w ogóle pewnie miałaby 10 pkt przewagi. :P
Ale jedna rzecz faktycznie godna zauważenia – tylko połowę ze swoich goli Barça strzela po przerwie, a przecież wtedy decyduje się większość meczów, zwłaszcza gdy traci się tyle goli, co w tym sezonie. Takie Atlético strzela po przerwie prawie dwa razy więcej bramek niż przed.
0
„Nie ma ich wśród 40 najlepszych zespołów z pięciu najsilniejszych lig europejskich w tym zakresie”.
Barçy nie ma wśród 40 najskuteczniejszych ze 198 ekip? Ja pier...
3
@Pawel13sz Lepiej tego tematy nie rozwijać, ale mówię o cracku nieco tańszym. ;)
0
@MarcinB Prawda, ale z drugiej strony jeśli zdobywasz 6 pkt z Huescą, to taki Real też może zdobyć 6 pkt z Huescą. Jak zdobywasz 6 pkt z Realem, to Real zdobywa 0 pkt. Oczywiście to w oderwaniu od tego sezonu, tylko ogólnie.
3
Crack to panie może sprowadzisz, ale nie o tym cracku myślą akurat kibice...
0
@pienaar A przede wszystkim Monaco nie odrabiało 1:4 u siebie w dwumeczu...
0
Ha, szkoda, że ci dziennikarze od rozmówek nie mieli okazji, żeby zapytać Albę o jego złote porady. „Nurkuj!”. :P
10
Powtarzam się, ale nadal po przeczytaniu większości tekstów o meczach rezerw (zresztą naprawdę świetnych) „przeciętny czytelnik” nie ma pojęcia ani o sytuacji w tabeli, ani o tym, co to miejsce w tabeli daje. Wtedy byłoby już naprawdę świetnie.
0
Pozostaje już tylko liczyć, że chociaż z Realem też zdobędą cztery punkty, bo z Atlético już nie mogą...
1
Już myślałem, że to obrazek z Kopenhagi. :P
2
@Pawlak1992 „Mały pływak”.
1
@ACRAB95 Nie no, przepraszam, ale za Braithwaitem nie stały wielomilionowe prowizje dla jego ojca i Mino Raioli, więc tu jednak nie ma porównania. Obaj prawdopodobnie zarobili więcej niż samo odstępne dla Salzburga, więc łącznie najpewniej ponad 40 mln euro.
Nie mówiąc już o tym, że Braithwaite'a ściągnięto z desperacji, w wiadomych okolicznościach. A latem 2019 Håland nie był jeszcze choćby w połowie tym, kim jest dziś i równie dobrze mógłby być dziś na liście czołowych niewypałów Barçy ostatnich lat. Nie ma o czym mówić.
2
Niewątpliwie najbardziej owocny rok w jego karierze, jest co świętować!
0
@mint W takim razie na szczęście nie jestem. Zresztą on akurat czuje się chyba znienawidzony trż przez wielu miejscowych.
0
@pokemon227 Mam nadzieję, że wtedy jednak zdawał sobie z tego sprawę, bo jak nie, to faktycznie troszku by się skompromitował...
0
@Tridente2015 Tak mu pasowało do tezy. A że wyszło jak wyszło, cóż...
1
@Tridente2015 W punktach remis, w bramkach nie. Koeman wybrał sobie tę pierwszą opcję. ;)
2
@Tatazolwinia Piqué bardziej niż np. Puyol lubi też kierować swoją „agresję” w inną stronę, czyli... na sędziów. Puyol też nie był aniołkiem, jeśli o to chodzi, ale jak dla mnie przynajmniej dużo częściej miał te pretensje słuszne. Piqué to z drugiej strony jednak też nie Alba, bo tego to faktycznie chyba wszyscy sędziowie nie cierpią i trudno się temu dziwić. ;)
1
@MysticCat Bramki wyjazdowe też są brane pod uwagę w fazie grupowej, tylko w dalszej kolejności niż w fazie pucharowej.
W fazie grupowej są takie kolejno kryteria:
1) liczba punktów ogółem,
2) liczba punktów w meczach bezpośrednich,
3) różnica bramek w meczach bezpośrednich,
4) liczba bramek na wyjeździe w meczach bezpośrednich.
W fazie pucharowej LM odpada siłą rzeczy punkt 1, reszta jest taka sama. Ale już w Primera División na bramki wyjazdowe nie patrzy się w ogóle, więc może to Cię zmyliło.
2
Tutaj akurat pełna zgoda z Koemanem. Rozdmuchiwanie jakichś tam pokrzykiwań na siebie na boisku to już przesada, zawsze to było i zawsze będzie, tylko teraz po prostu lepiej to słychać, bo jest cicho.
Co innego, gdyby zaczęli się naparzac na boisku lub poza nim albo gryźli się tygodnie czy miesiące. Zresztą choćby Zubizarreta kręci w zasadzie bekę z tych pseudosensacyjek medialnych, a przecież z niejednego pieca jadł chleb i sam pewnie nakrzyczał się po obrońcach, ile fabryka dała...
0
@HypeR Nie, nie, kolega @maatiixx pisał o trzech przejściach:
1) Betis > Barcelona
2) Barcelona > klub C
3) klub C > klub D
i zastanawiał się, czy za trzeci z nich Betis dostanie 50%, czy za drugi. Chyba że się pomylił.
0
Dajcie znać, jak weźmie udział.
0
@maatiixx Ale tutaj Betis jest klubem A i Barça klubem B, więc A musiałby dostać w Twoim modelu kasę za transfer między klubami C i D. ;)