3

@maatiixx Od sprzedaży przez Barcelonę. Zresztą jak Betis miałby dostać od Barcelony 50% z kwoty transferu między jeszcze innymi klubami? ;)

0

@busquets5 Miał być nim Firpo i jednak ktoś go wymyślił, więc nie obudzili się z tym dzisiaj. A tego, że Firpo zaprezentuje się tak marnie, to nikt chyba się nie spodziewał.

3

Oho, letnie okienko rozpoczęte. Jak tak dalej pójdzie, już w marcu wróci „Kwestia godzin”. :P

0

@rosi257 Ale po prawdzie jak ktoś może nie być tego świadomy? Chyba że nigdy nie był na meczu na jakimś mniejszym stadionie.

0

@rayqi Pewnie musieli wymyślić jakiś dodatkowy czynnik, żeby jakoś to wytłumaczyć. ;)

0

Co to znaczy „informuje”? Albo powiedział to ktoś oficjalnie, albo nie. Jeśli nie, to informuje... Sky Sports, a nie City.

0

@FutbolToMagia Nie liczyłbym nawet tych pięciu milionów jako zysk...

0

@maroon Nie zdziwiłoby mnie, gdyby to był nawet... minus. Ale to nie pasowałoby do ich propagandy. Nie spodziewałem się aż takiego przywiązania „Sportu” do byłego zarządu...

0

@Crema Catalunya Gdy Suárez będzie odchodził z Atlético, zaraz sobie o Miami przypomną. ;)

0

@Peciak W praktyce to nadal tylko sześć milionów. I to niepewnych sześć.

0

Przepraszam, ale takie wygibasy są w ogóle legalne? „Zyski” godne reputacji tego nieszczęsnego zarządu.

0

@Volley No właśnie, a „Sport” pisze o 5 mln kwoty stałej, nie wiadomo skąd.

0

@smiatuniu To są takie same „odkrycia” gazet jak to, gdy po roku „sprowadzania” przez takie gazety kogoś do klubu przypominają sobie nagle, że ten ktoś nie ma paszportu Unii Europejskiej. ;)

0

@endriuuu2 A później Patronite na jego pensję.

0

@david89 Tym bardziej jestem ciekawy, bo wyszłoby na tym, że obie strony publicznie kłamały o zerze za sam transfer. Jakoś średnio w to wierzę.

7

Najbardziej wiarygodne źródło w dziejach kosmosu. Więcej „The Sun”, „Tuttosport” czy innej Veroniki Brunati poproszę...

0

Pięć milionów za Suáreza? Przecież poszedł do Atlético za darmo.
Aż jestem ciekawy szczegółów tych bajdurzeń „Sportu”.

0

@pluszek Tu jeszcze to „cierpienie” zrozumiem, ale faktycznie jest cała masa innych tekstów, gdzie ono po prostu budzi politowanie.

0

@kris_vip Przepraszam, ale naprawdę nie zauważyłeś, że to nie jest tekst Naczelnej, tylko tłumaczenie artykułu z „Mundo Deportivo”?

0

@RydwanFaraona Nie wydaje mi się, żebym koniecznie musiał mieć lepsze pomysły, bo ani nie jestem socio, ani mi za to nie płacą. Tym bardziej też nie podaję się za eksperta, bo nie muszę, żeby stwierdzić taką rzecz.

Szybką drogę przeszła niestety Barça od braku reklam na strojach do zapowiedzi sprzedaży nazw poszczególnych drużyn. Nie twierdzę nawet, czy to źle, czy dobrze, że taki pomysł pada. Po prostu nie spodziewałem się takiej deklaracji wprost.

0

Dobrze wiedzieć, jestem spokojniejszy. :P

A tak serio – po co wrzucać aż takie duperele?

1

@wojtek_debiec4 Byłoby pewnie lepiej: „po sponsorze na każdą sekcję”.

0

Mimo wszystko nie spodziewałem się po Laporcie tak odważnej deklaracji kupczenia szyldem Barcelony...

5

„Zaoferowano”, czyli kto zaoferował? Nic dziwnego, skoro to pewnie kolejny z tysięcy „newsów” wyssanych z palca, jakieś kwoty podsłyszane przez greenkeepera, który podszepnął to cieciowi w Ciutat Esportiva, ten swojej teściowej, a jej znajomy podrzucił to koledze pismaka...

6

Czy media wrócą jeszcze kiedyś do skupiania się na przekazywaniu faktów zamiast pseudodoniesień z tyłka wziętych?

2

@Jacob94 To ja też mam krótką pamięć, bo za cholerę nie pamiętam. Najwyżej się pokajam, jeśli przypomnisz, kiedy ostatnio wyszedł na wywiad pomeczowy. Najbardziej chyba chroniony pod tym względem piłkarz w dziejach.

0

@jamal00 Jednego trochę nie rozumiem – gdzie ten hipermegaultra pozew Messiego wobec „El Mundo”, w którym miał go wspierać klub?

0

@swiergol2 Widzisz je akurat tylko wtedy dlatego, że na co dzień o Bayernie nie pisze się tu nic, bo i po co? ;)

3

„[...] zainteresowaniem Messim ze strony PSG”.

O, to już tylko zainteresowanie, a nie prześladowanie Messiego? ;)

0

Zabrakło tylko: „Szkoda, że Bartomeu nie może już wystartować i muszę robić to ja”. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?