0

Zabrakło tylko: „Szkoda, że Bartomeu nie może już wystartować i muszę robić to ja”. :P

6

Grunt, że odszedł za darmo. :P

Aż się boję, jakie warunki zmiennych wynegocjował wspaniały zarząd Bartomeu. Celowałbym w Złotą Piłkę dla Rafinhi...

1

@Bruttal Przepraszam, ale mimo wszystko wygrał też lider i zdecydowany faworyt do tytułu. Co innego, gdyby wczoraj Atlético nie grało.

0

Rakitić'a, serio?! :P

0

@RomanHoffer Nie znam miasta, w którymś ktoś karałby za brak biletu w czasie kupowania biletu w automacie wewnątrz tramwaju. Choćby dlatego, że i tak blokują kasowniki, a godzinę zakupu biletu masz na wydruku.

0

@RomanHoffer Przecież coś może się zepsuć w czasie jazdy albo nawet głupiej łączności automatu z bankiem może nie być. Choć jak dla mnie w czasie, gdy nie da się kupić biletu u kierowcy w razie awarii, kontrolerzy powinni być trochę bardziej wyrozumiali. Ale mimo wszystko nadal zwykle jest jakaś inna droga zakupu biletu.

Wiesz, do taksówki nie wsiadasz bez pewności, że zapłacisz. W tramwaju to ryzyko jest trochę inne, ale mimo wszystko istnieje.

0

@RomanHoffer Miałeś też możliwość niewsiadania do tramwaju, więc nieraz ciężko się wybronić.

0

@T^L Albo bezpośrednio (czyli z rogu), albo po wrzutce (czyli po rożnym).

Sam ten news z „MD” jest błędnie przetłumaczony i jestem zdziwiony, że nikt dotąd tego nie zauważył.

0

PO rzucie rożnym. Z rożnego to chyba od kilkunastu lat nie strzeliła. ;)

0

Ciekawy rozstrzał zainteresowania – w dwóch gazetach ten mistrz w snowcrossie jako główny temat, w pozostałych... w ogóle nie ma go choćby na centymetrze okładki. ;)

3

@JarekS W kraju wszechobecnego cierpienia i prześladowania piłkarzy współżycie kibiców z klubem aż tak nie szokuje. :P

1

Swoją drogą to jest tego typu gość, że gdyby ktoś mu pokazał środkowy palec, to on też by to wytłumaczył – że tamtemu zdjęli pewnie z niego szynę...
Zresztą Laporta ma podobnie, to inna sprawa.

0

„Jednym z naszych głównych celów jest ponowne zapełnienie Camp Nou”.
Oczywiście, panie Font, to zależy od pana zwycięstwa. Na sto procent.

1

Przecież Palau Blaugrana miało zniknąć, a nowa hala miała powstać w miejscu Mini Estadi. Jakaś jeszcze inna koncepcja teraz?

0

@swayog Tak po prawdzie font to font, a czcionka to czcionka. ;)

0

@MysticCat Przynajmniej cokolwiek wstyd, że w taki sposób musiał zwinąć żagle.

0

@mat32 No, zawiało po prostu błyskotliwością, że hoho...
Nie wiem, co tu jest mądrego albo niemądrego, ale stwierdzenie, że nikt na PiS nie zagłosuje, chociaż tych przynajmniej 20% mają chyba od ponad 15 lat z rzędu. :P

0

@Pingwinek Niestety nie, bo nie pozwala na to ani statut klubu, ani prawo katalońskie.

0

Ojejku, żeby się nie popłakali...
I tam najbardziej płacze banda hipokrytów pokroju „Mundo Deportivo”.

1

@mat32 Przepraszam, ale padnę ze śmiechu, PiS ma jeszcze przez kilka lat gwarantowane 20–25% głosów, chyba że Naczelnik okazałby się nekrofilem. Chociaż może i przy tym. Po prostu znacząca część społeczeństwa obecny kierunek neosanacyjny i sam etatyzm z „odchyleniem nacjonalistyczno-kościelnym” zdecydowanie popiera, naprawdę tak trudno to zrozumieć?

Sam mam poglądy zasadniczo konserwatywne i aż mnie mierzi, że całą tę bandę Jarosława można w ogóle nazywać prawicą, konserwatystami i kim tam jeszcze. PiS to dla mnie obecnie obraza konserwatyzmu.

1

Po tego typu ganianiu skautów do mediów cena wzrasta jeszcze bardziej...

0

„Wszyscy chcą zabrać Messiego Barcelonie, ale on jest w klubie i będzie tu przez całe życie. [...] Nie sądzę, aby myślał o czymkolwiek innym, niż pozostanie w Barcelonie na całe życie”.

Czy do zaślepieńców i sekciarzy typu Freixy dotrze kiedyś, że Messi... sam chciał już odejść i nigdy nie deklarował, że chce być w Barcelonie przez całe życie?

0

@Norkusik Za to mają krótszą przerwę letnią. ;)
Nie da się zrobić fair wszystkiego dla wszystkich, masz ponad 50 różnej maści federacji z zupełnie różnymi uwarunkowaniami, a nawet rozpoczynające ligę wiosną. Tak już jest i inaczej nie będzie.
Natomiast jak dla mnie więcej niż 18 drużyn to za dużo w jakiejkolwiek lidze.

0

@Coutinho007 Jak nikt? Braithwaite nic nie zyskał? :P

1

@pbilu Ale Leganés nie mogło wtedy nikogo już kupić, więc co im było w tamtym momencie po tych pieniądzach? Nie dość, że w zgodzie z prawem stracili kluczowego zawodnika poza okienkiem, to jeszcze nie mogli go zastąpić.

1

@Norkusik A wiesz, dlaczego Bundesliga gra mniej spotkań? Bo tam jest cięższa zima niż w innych czołowych krajach. Gdyby nie to, pewnie dawno mieliby 20 ekip.

0

@Azi No to akurat zwykłe biadolenie nie jest. ;)

0

@Azi A to ja nie mówię, że Piqué nie ma racji. Tylko nie jest sprawa prawdy czy faktów.
A to, że sędziowie są ponad piłkarzami, jest oczywiste i to akurat jest bezsprzeczny fakt, bo to sędziowie mogą ich karać, a piłkarze mogą sobie co najwyżej pobiadolić.

Edit: „Dla mnie paranoją jest, że nie można powiedzieć "moim zdaniem sędzia się pomylił". To jest zwykła opinia i tyle”.
Jak to nie można? W 99% takich przypadków nikt w RFEF, kołch sędziowskich itd. nic z takimi opiniami nie robi.

0

@bady48 No mimo wszystko sędziowie są w tej jednej ekipie wyżej od piłkarzy, tylko wielu z nich nie chce się z tym pogodzić. ;)

0

@rutek71 To też nie ma przecież znaczenia. Tu chodzi o to, czy to kibicowanie powoduje stronniczość. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?