0

@JarekS Ale już za dwie kolejki jest zupełnie inaczej – Real gra o 21, Barça o 14. Tak to już bywa.

0

@infamusse Raczej chodzi o to, żeby Peña grał w rezerwach. Grał zresztą bodaj w ostatnim ich meczu.

0

Jest i perła Copacabany!

0

Jeszcze lepszy „news” niż ten o trenowaniu karnych. :P

11

Swoją drogą też mi coś tu nie pasuje z tym rzekomym utrzymywaniem rzekomej operacji w tajemnicy rzekomo na prośbę Fatiego. Jeśli miał wrócić w okolicach marca, a okazałoby się, że nie wróci, to przecież jakiś powód musiałby być i ktoś musiałby go podać. Przecież to nie jest choroba weneryczna...

0

@malkav Cavani to za „negrito” rzucone do kolegi na WhatsAppie dostał. ;)

2

Niech żyją pseudomedia hiszpańskie, które pogrążają się z dnia na dzień w swoich ploteczkach, aferkach, domysłach i bredniach wyssanych z palca. Za każdym razem, gdy wydaje się, że siegnęły dna, to dno okazuje się być jeszcze niżej...

A klub też nie pomaga, bo powinien jednak informować w takich sprawach cokolwiek więcej. Ogólnie informacje o stanie zdrowia zawodników Barça podawała jeszcze kilka lat temu znacznie obszerniej. Teraz sami robią niejako miejsce na takie plotki i ploteczki.

0

@Borneo Czy np. Atlético gra w innej lidze z innymi przeciwnikami? I jak chcesz zmierzyć „autonus”, jedno z najbardziej wyświechtanych, wypaczonych i nadużywanych pojęć współczesnej piłki?

6

@avanes Teatr to kultura wyższa, dla takich jak wicepremier Gliński, stadion to dla hołoty, którą wicepremier Gliński nie jest. I już masz odpowiedź. :P

0

A z jakiej racji takie decyzje podejmuje Komisja Zarządzająca, której mandat wygasł zresztą w zeszłym tygodniu i formalnie klub jest obecnie bez żadnych władz?

Nie krytykuję samej decyzji, pewnie jest słuszna, ale czy ona w ogóle jest legalna?

10

@patataj A tu to nawet nie mam aż takiego wrażenia przesytu. Co innego, gdyby gadali o tym przez dwa tygodnie z rzędu, jak potrafią w kompletnie błahych z perspektywy czasu „aferkach”. Kwestia gustu.

2

To Suárez dostał obywatelstwo włoskie mimo tego przewału z egzaminem językowym? Ale jaja. :P

10

@patataj Pytają go, to odpowiada.

24

W jaki sposób Messi mówi dość, skoro... nijak się nie wypowiedział? Kolejne doniesienia z podsłuchu w ścianie czy nowe fantazje pismaków?

0

I kartek, zwłaszcza za pyszczenie. :P

0

@Dasty A to też prawda. :P

0

Przepraszam, ale po co w ogóle tym się przejmuje i zajmuje? Nikt nie stoi mu z ranka pod domem z mikrofonem, więc niech nie czyta gazet i tyle.

0

@furiat25 No nie, podają przecież potencjalnych rywali. To akurat jest jakiś wartościowy „news”, w przeciwieństwie do pierdółek typu „piłkarze trenowali karne”. ;)

0

Grunt, że Alba znowu dostał kartkę za kłapanie dziobem. ;)
Swoją drogą to cud i anielska cierpliwość sędziego, że nie dostał jej ewidentnie podjarany de Jong.

1

Umtiti to jak dla mnie nie powinien być w tej sytuacji z Soldado osamotniony, a w zasadzie był. Dwóch przynajmniej jednak powinno zostać, zwłaszcza że umiejętności „sprinterskie” Francuza są powszechnie znane.

1

@Siergiej_Piputkin To akurat w masie innych klubów też się dzieje, to raczej wycieki z Nike.

1

@Midast No ale pozostałe komplety muszą się odróżniać, nie? ;)

0

@JarekS Wiadomo, jsk wszędzie, ale w większości takich przypadków Barçą mogła bez problemu grać w podstawowych strojach. To był świadomy wybór sztabu czy kogo tam wyżej.

0

@JarekS To po co grają tyle w tych różowych, nie pod sprzedaż?

0

@JarekS Ja się trochę dziwię, że te czarne trykoty dobrze się sprzedają, skoro Barça nosi je w tym sezonie najrzadziej ze wszystkich czterech. ;)

5

Mogła wypaść z teczki Tusquetsowi, jak robił „porządki” po Bartomeu. :P

1

@Symson Co prawda, to prawda. Miłego również!

0

Trzeba będzie coś płacić Betisowi czy nie? Ja się zupełnie zgubiłem, jest kilka sprzecznych wersji, jak z Monchu.

0

@Symson Nie wiem, dla mnie to nie jest w ogóle ciekawostka, to jest dość standardowe (mam nadzieję...), zwykły element tzw. rzemiosła piłkarskiego.
A selekcja jest potrzebna. Zalew informacji jest najwìększy w historii ludzkości i coraz bardziej rozmywa różnice między istotnym i błahym.

0

@matimocny1 Wiem, o kasę chodzi nieraz, ale czym np. taka koszulka się wyróżnia? Jak dla mnie praktycznie niczym. Już prędzej zrozumiem ten różowy cyrk z tego sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?