Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Były Szwagier Laporty formalnie nie ma żadnej funkcji w zarządzie (a wiadomo, że jest właściwie prawą ręką Big Bossa), to i Thiago nie musi mieć formalnie żadnej funkcji w sztabie. :)
0
@slayer Przykład idzie z Polski, rezerwy Miedzi Legnica podejmują rywali w Parku Miejskim. Co prawda chodzi o boisko boczne w Parku Miejskim, ale brzmi dumnie. :)
0
Żeby nie skończyli na VIP-owskim krzesełku z pokrowcem na Kurniku Cruyffa. :)
0
A gdyby tak zagrać z Getafe na Montjuïc, a poźniej jakimś cudem z Realem Sociedad na Camp Nou, to byłby dopiero hat-trick!
Trzsch kolejnych meczów jako gospodarz na trzech różnych stadionach to chyba jeszcze Barça nie grała. :P
0
Najważniejsze, że nie przeciągali tego jeszcze przez kolejny dzień czy dwa, bo można jakoś ruszyć z biletami.
Co i tak będzie potężnym wyzwaniem, bo trybuny maluteńkie i trzeba wyselekcjonować potencjalnych widzów choćby z grona samych chętnych socios.
0
@Murazor Uwierz mi, byłoby „trochę” inaczej, gdyby Laporta i spółka sami tej beki nie nakręcali. A robią dosłownie co mogą, żeby ją nakręcać. Najgorsze jest to, że w zasadzie... nie wiadomo po co.
0
Co to za absurd, żeby karać kogoś za to, że ktoś próbuje wejść na stadion pod wpływem? Niech go po prostu nie wpuszczają na stadion.
Tam mają zakaz bycia pijanym na ulicy?
0
@addept Pewnie ich nawet nie zdejmowali. ;)
0
Pewnie powołają się na względy „historyczne”, bo nikt nie wie chyba, co to miałoby znaczyć. :P
0
Niech poproszą też o skreślenie ich nominacji. :)
4
„Intensywne działania przy instalacji kamery na wysokości linii bramkowej”.
Brzmi poważnie, normalnie budowa Linii Maginota czy innego Wału Atlantyckiego. :)
7
Pytanie, czy klub zdoła go zarejestrować? :P
0
Ich reprezentacja (tzn. Katalonii, bo dla „El Nacional” Hiszpania to bardziej okupant) w tej przerwie nie gra, więc muszą o czymś pisać. Cokolwiek i jakiejkolwiek „jakości”.
0
@slayer Niewątpliwie byłoby to huczne, to by się zgadzało. :P
0
Swoją drogą Laporta byłby oburzony, gdyby przeczytał, że on niby „hucznie ogłosił otwarcie Camp Nou na mecz Pucharu Gampera”.
On coś ogłosił? W życiu.
Taka jest prawda Laporty: „Gdy ogłoszono powrót, nie wiem, czy coś powiedziałem. Kazali mi położyć rękę na głośniku. Nie wiem, czy mówię coś w tym spocie”.
Co prawda rzeczywiście nikt w tym spocie nie powiedział ani słowa, tylko pokazali datę 10 sierpnia, ale przecież to nie Laporta, tylko jakieś bliżej nieokreślone „ogłoszono”. Jemu tylko kazali położyć rekę na głośniku i się uśmiechnąć. :P
5
@waletpl Po prostu założył widocznie dłuuuugi start w prawdziwą karierę profesjonalneggo sportowca.
Akurat na etap uczenia się podstaw trafiła mu się niestety Barcelona. :P
5
@Dejvo Gotowe to tam są może krzesełka, trybuny to jednak „trochę” więcej niż same krzesełka...
3
To tam nawet tego jeszcze nie było, a oni chcieli wpuścić 60 tysięcy ludzi? Każdego dnia można złapać się za głowę coraz bardziej.
0
@Pyrzo_Barca Być może. Ale myślę, że nie ma co normalizować spraw nienormalnych, a to, że nie możesz z powodów biurokratycznych grać wszystkimi swoimi zawodnikami, normalne nie jest. Nawet jeśli i niektórzy rywale mają podobne problemy
Naprawdę nie wiem, jak musiałbym uderzyć się w głowę, żeby powiedzieć, że Laporta tu „nie zawiódł”, a już zwłaszcza „jak zwykle”. To jest dla mnie jakiś inny wymiar, w który nie umiem wejść.
2
@Marcin199310 Gdzie i za co? Barcelona i okolice są zabudowane do bólu.
2
@RC28 Toż przecież niedawno mówił, że to „czysta przyjemność” patrzeć na postęp prac. Laporta ma taką nawijkę, że opchnąłby jakiejś grupce nomadów z Sahary tonę piasku.
0
@Pyrzo_Barca Ewidentnie nie, bo nie uważam za osiągnięcie celu sytuacji, w której część zawodników nie może grać od pierwszego meczu. Nie dam się przekonać, że celem jest 1 września. Celem jest to, żeby trener mógł w każdym meczu dysponować wszystkimi zdrowymi i niezawieszonymi zawodnikami.
2
@malypuzon Puścmy sobie jeszcze z tej okazji „Cieszmy się z małych rzeczy”. :)
0
Przynajmniej zdążyli ogłosić wcześniej odejście wielkiego Oriola. :)
0
To obywatel Szwecji potrzebuje wizy, żeby pracować w Hiszpanii?
1
@Pawlak1992 Haha, aż się boję, jak by to zapisali po hiszpańsku. :P
Chociaż i tak się dziwię, że Janosik, a nie Yanosik...
3
@Aquaman A ogłoszenie z czapy powrotu na Puchar Gampera, kompletne bajki o powrocie na jubileusz jesienią 2024 czy sprzedaż karnetów na wiosnę 2025 to też wina śLimaka?
0
@kochampiw0 Zapewne, tylko co innego twierdzili Laporta i spółka, więc trudno, żeby za to nie obrywali.
1
@Patry10 No to przecież im chodzi o to, że właśnie Laporta mydli oczy terminami z czapy, a nie o tempo budowy samo w sobie.
Tą pompą z powrotem na Puchar Gampera rozbił bank, tam była co najwyżej szansa na Puchar Gampera w e-sporcie, bo gniazdka jakieś pod konsole by się chyba znalazły.
1
@Pawlak1992 Prędzej bym się spodziewał tam Lenina czy Stalina (gość jest bodaj z Argentyny), ale wszystko widocznie jest możliwe. Czekam jeszcze na Gustlika. :)