0

Były Szwagier Laporty formalnie nie ma żadnej funkcji w zarządzie (a wiadomo, że jest właściwie prawą ręką Big Bossa), to i Thiago nie musi mieć formalnie żadnej funkcji w sztabie. :)

0

@slayer Przykład idzie z Polski, rezerwy Miedzi Legnica podejmują rywali w Parku Miejskim. Co prawda chodzi o boisko boczne w Parku Miejskim, ale brzmi dumnie. :)

0

Żeby nie skończyli na VIP-owskim krzesełku z pokrowcem na Kurniku Cruyffa. :)

0

A gdyby tak zagrać z Getafe na Montjuïc, a poźniej jakimś cudem z Realem Sociedad na Camp Nou, to byłby dopiero hat-trick!

Trzsch kolejnych meczów jako gospodarz na trzech różnych stadionach to chyba jeszcze Barça nie grała. :P

0

Najważniejsze, że nie przeciągali tego jeszcze przez kolejny dzień czy dwa, bo można jakoś ruszyć z biletami.

Co i tak będzie potężnym wyzwaniem, bo trybuny maluteńkie i trzeba wyselekcjonować potencjalnych widzów choćby z grona samych chętnych socios.

0

@Murazor Uwierz mi, byłoby „trochę” inaczej, gdyby Laporta i spółka sami tej beki nie nakręcali. A robią dosłownie co mogą, żeby ją nakręcać. Najgorsze jest to, że w zasadzie... nie wiadomo po co.

0

Co to za absurd, żeby karać kogoś za to, że ktoś próbuje wejść na stadion pod wpływem? Niech go po prostu nie wpuszczają na stadion.

Tam mają zakaz bycia pijanym na ulicy?

0

@addept Pewnie ich nawet nie zdejmowali. ;)

0

Pewnie powołają się na względy „historyczne”, bo nikt nie wie chyba, co to miałoby znaczyć. :P

0

Niech poproszą też o skreślenie ich nominacji. :)

4

„Intensywne działania przy instalacji kamery na wysokości linii bramkowej”.

Brzmi poważnie, normalnie budowa Linii Maginota czy innego Wału Atlantyckiego. :)

7

Pytanie, czy klub zdoła go zarejestrować? :P

0

Ich reprezentacja (tzn. Katalonii, bo dla „El Nacional” Hiszpania to bardziej okupant) w tej przerwie nie gra, więc muszą o czymś pisać. Cokolwiek i jakiejkolwiek „jakości”.

0

@slayer Niewątpliwie byłoby to huczne, to by się zgadzało. :P

0

Swoją drogą Laporta byłby oburzony, gdyby przeczytał, że on niby „hucznie ogłosił otwarcie Camp Nou na mecz Pucharu Gampera”.

On coś ogłosił? W życiu.

Taka jest prawda Laporty: „Gdy ogłoszono powrót, nie wiem, czy coś powiedziałem. Kazali mi położyć rękę na głośniku. Nie wiem, czy mówię coś w tym spocie”.

Co prawda rzeczywiście nikt w tym spocie nie powiedział ani słowa, tylko pokazali datę 10 sierpnia, ale przecież to nie Laporta, tylko jakieś bliżej nieokreślone „ogłoszono”. Jemu tylko kazali położyć rekę na głośniku i się uśmiechnąć. :P

5

@waletpl Po prostu założył widocznie dłuuuugi start w prawdziwą karierę profesjonalneggo sportowca.

Akurat na etap uczenia się podstaw trafiła mu się niestety Barcelona. :P

5

@Dejvo Gotowe to tam są może krzesełka, trybuny to jednak „trochę” więcej niż same krzesełka...

3

To tam nawet tego jeszcze nie było, a oni chcieli wpuścić 60 tysięcy ludzi? Każdego dnia można złapać się za głowę coraz bardziej.

0

@Pyrzo_Barca Być może. Ale myślę, że nie ma co normalizować spraw nienormalnych, a to, że nie możesz z powodów biurokratycznych grać wszystkimi swoimi zawodnikami, normalne nie jest. Nawet jeśli i niektórzy rywale mają podobne problemy

Naprawdę nie wiem, jak musiałbym uderzyć się w głowę, żeby powiedzieć, że Laporta tu „nie zawiódł”, a już zwłaszcza „jak zwykle”. To jest dla mnie jakiś inny wymiar, w który nie umiem wejść.

2

@Marcin199310 Gdzie i za co? Barcelona i okolice są zabudowane do bólu.

2

@RC28 Toż przecież niedawno mówił, że to „czysta przyjemność” patrzeć na postęp prac. Laporta ma taką nawijkę, że opchnąłby jakiejś grupce nomadów z Sahary tonę piasku.

0

@Pyrzo_Barca Ewidentnie nie, bo nie uważam za osiągnięcie celu sytuacji, w której część zawodników nie może grać od pierwszego meczu. Nie dam się przekonać, że celem jest 1 września. Celem jest to, żeby trener mógł w każdym meczu dysponować wszystkimi zdrowymi i niezawieszonymi zawodnikami.

2

@malypuzon Puścmy sobie jeszcze z tej okazji „Cieszmy się z małych rzeczy”. :)

0

Przynajmniej zdążyli ogłosić wcześniej odejście wielkiego Oriola. :)

0

To obywatel Szwecji potrzebuje wizy, żeby pracować w Hiszpanii?

1

@Pawlak1992 Haha, aż się boję, jak by to zapisali po hiszpańsku. :P
Chociaż i tak się dziwię, że Janosik, a nie Yanosik...

3

@Aquaman A ogłoszenie z czapy powrotu na Puchar Gampera, kompletne bajki o powrocie na jubileusz jesienią 2024 czy sprzedaż karnetów na wiosnę 2025 to też wina śLimaka?

0

@kochampiw0 Zapewne, tylko co innego twierdzili Laporta i spółka, więc trudno, żeby za to nie obrywali.

1

@Patry10 No to przecież im chodzi o to, że właśnie Laporta mydli oczy terminami z czapy, a nie o tempo budowy samo w sobie.

Tą pompą z powrotem na Puchar Gampera rozbił bank, tam była co najwyżej szansa na Puchar Gampera w e-sporcie, bo gniazdka jakieś pod konsole by się chyba znalazły.

1

@Pawlak1992 Prędzej bym się spodziewał tam Lenina czy Stalina (gość jest bodaj z Argentyny), ale wszystko widocznie jest możliwe. Czekam jeszcze na Gustlika. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?