Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odnaleźli papier z rozwiązaniem umowy, brawo! Pewnie wpadł pod drukarkę w klubowych biurach. :)
1
@RoberDzik Czyli i tak wychodzi 30 mln, bo co za różnica, kiedy się je wyda? :)
0
Jaki to jest cyrk, w pale się nie mieści. Inni pismacy z pełnym przekonaniem donosili, że klub otrzymał certyfikat zakończenia budowy... 25 sierpnia. Teraz ci twierdzą, że... nadal go nie ma.
Niby wiadomo, że większość tamtejszych pseudodziennikarzy nie ma wstydu, ale i tak podnoszą sobie poprzeczkę coraz wyżej.
A, oczywiście nie można zapomnieć, że w czerwcu klub ogłosił powrót na 10 sierpnia, choć – jak wiele na to wskazuje – nawet po ponad dwóch miesiącach (i prawie miesiącu od „powrotu”) wciąż nie ma podstawowego papierka do rozpoczęcia jakichkolwiek procedur biurokratycznych.
To się nie dzieje.
1
Kara dla Holandii za frajerstwo, czyli brak dobicia naprawdę przeciętnego rywala.
Tyle że im to pewnie nic nie zmieni ostatecznie.
0
Nie ma już faktycznie po co dopisywać „stadion jeszcze nieznany”. ;)
0
@Baranek163 Ale to też trzeba jakoś obsadzić, zdecydować, kto z karnetowiczów ma prawo wejść na ten mecz. Nie mogą zresztą puścić wszystkiego karnetowiczom.
0
Czy klub znajdzie może „stosowny” moment, żeby podać do publicznej wiadomości stadion na Ligę Mistrzów?
15
Nawet na „thank you and good luck” według klubu widocznie nie zasłużył. Żenada.
0
@Coutinho007 Najważniejsze, żeby zagrać ligę w Miami...
0
Degrengolada Sevilli jest kosmiczna. Za większe pieniądze niż oni wydali w tym okienku, średniaków z Segunda División wyciągają kluby Ekstraklasy...
0
@PietrasCoelho Na początku w tekście był chochlik – 20% zamiast 10%. ;)
0
Przychód, zysk, brutto, netto, dla pismaków jeden czort...
Tak to jest, gdy tego typu zapisy nie są jawne.
0
@4Fabregas4 Jeśli uważasz, że potencjalnie mniejsza szansa na błąd sędziego choćby i przez 15 minut to „wypaczenie”, to... tak, wolę to.
1
@4Fabregas4 Ja wolę, żeby ewentualnie VAR pomógł sędziemu popełnić choćby o jeden błąd mniej.
0
Nie podzielam jego zdania o VAR-ze. Trochę tak, jakby powiedział, że lepiej biegać cały mecz w lepszych butach, albo w gorszych butach też cały mecz, nawet jeśli te lepsze są w pewnym momencie dostępne.
14
Fenomenalne relacje tam się w szatni szykują. Peron mu odjechał solidnie.
0
Matko Bosko, jaki to jest burdel.
1
@Camilo93 To wiem, ale katalońskie media piszą różne rzeczy. Czekam na stanowisko klubu.
0
@Nightraider Pewnie tak, ale media już zapomniały chyba nawet o tym, że tego odejścia nikt nie ogłosił...
1
Pismacy katalońscy są niepodrabialni. Najpierw pompowanie nadchodzącego wielkiego oświadczenia Fermína, a teraz, gdy go nie ma, „okazuje się”, że przeciez w sumie nie ma takiego obowiązku i go nie planuje. :)
4
Kilka lat temu nie uwierzyłbym, że saga stadionowa będzie ciekawsza od większości sag transferowych Barcelony. :P
6
A co z odejściem Romeu? Jego szlachetna łysina gdzieś ginie w tej mgle...
0
@slayer Wariant pesymistyczny to MŚ 2030. :P
9
„Klub ma nadzieję, że będzie to dziś lub ewentualnie we wtorek. Środa to ostateczny termin, jeśli coś się przeciągnie. Najgorszy przypadek zakłada, że powrót przeciągnie się o tydzień”.
Typowy hiszpańsko-kataloński tekst w stylu wiecznej maniany – w zasadzie w poniedziałek, ale w sumie są jeszcze trzy inne warianty. :P
1
@slayer Chyba nie przedłużył jednak, a przynajmniej nikt tego oficjalnie nie powiedział. Albo zupełnie przegapiłem.
9
Tego pana to pogoniłoby wielu miejscowych, tak że tego. :)
0
A ja trochę nie rozumiem, czemu przywiązuje się do tego aż tak dużą wagę. Równie dobrze ktoś zarejestrowany w rezerwach może odpalić we wrześniu i od tego czasu bez przerwy grać i trenować z pierwszym zespołem.
I co to zmienia, gdzie jest zarejestrowany czy jaki ma numer? Mam wrażenie, że czasem tym „prestiżem” bardziej żyją pismacy niż sami zainteresowani.
0
Szkoda Waszej pracy. Dajcie znać, gdy się w tej kadrze meczowej znajdzie, to będzie dopiero jakieś wydarzenie...
1
@Messiasz2 Jak dla mnie „bardzo dobrze” to spora przesada, ale jeszcze większą przesadą jest udawanie, że wszystkie problemy klubu to wyłącznie spuścizna Bartomeu. Mam wrażenie, że niektórzy będą odwoływać się do niego jeszcze przez jakieś 25 lat.
2
Nieobecny decyzją trenera: Oriol Romeu. :P
O ile on w ogóle jest jeszcze pracownikiem FC Barcelony, bo tego to chyba nikt do końca nie wie.