Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja rozumiem, gdyby te wszystkie rzeczy były gotowe w połowie czerwca i właśnie dlatego odpalaliby kampanię z powrotem na Puchar Gampera (choć i tak robienie tego bez jakichkolwiek zgód było grubym falstartem). Jeśli nie było nawet tego, to ja nie wiem, na co liczyli, nie pojmę tego nigdy.
Zresztą i teraz to jest „prawie”. Nawet krany w kiblach działają już po sześciu tygodniach od rzekomego powrotu, czad!
1
@kamiVeB Ja najpierw myślałem, że ten tytuł to po prostu jakiś cytat z treści artykułu, ale nigdzie takiego nie ma. Ani tu, ani w hiszpańskim oryginale.
0
Ogólnie panujący kult „liczb” jest momentami wręcz absurdalny.
Niestety idzie to w taką stronę, że nie wiem, co na przykład musiałoby się stać, żeby w grze o największe nagrody indywidualne był choćby jakikolwiek obrońca czy defensywny pomocnik. O bramkarzach nie mówię, bo to w ogóle poza skalą.
2
Hehe, ekspedycja to bardziej brzmi, jakby wyruszali na podbój Nowego Świata. :P
1
Typowa taktyka salami.
Najpierw powiedzą, że jeden czy drugi puchar wyprowadzili za granicę, to i przecież jakiś jeden czy dwa mecze ligowe też wyprowadzimy, bo to nie nowość.
Później przyjdzie czas na jakiś hitowy mecz ligowy za granicą (np. El Clásico, bo czemu niby wtedy nie?), bo przecież to też nie będzie nowość, skoro jakieś mecze ligowe już grano poza Hiszpanią.
A później w sumie można wywieźć więcej meczów, całą kolejkę itd., bo czemu nie, skoro już nawet ważniejsze mecze ligowe były za granicą. I tak można długo...
0
@Coveta A co mają odbiory do tempa prac?
0
@kejdzi O listopadzie 2024 jako terminie zakończenia pierwszej fazy prac z możliwością powrotu mówił akurat sam Laporta przy podpisywaniu umowy z Limakiem.
Więc albo to była bujda od początlu, albo już dawno to aneksowali. Tylko dziwne, że o tym nie ma zupełnie żadnych przecieków.
0
@Coveta Na jakie zgody czekał klub? Akurat prace ruszyły zgodnie z harmonogramem.
0
@ban_ash OK, tylko trochę Ci się liczby przesunęły. Laporta rządzi nie od 3,5 roku, tylko od 4,5 roku, a prace na stadionie już trwają od ponad 2 lat, więc powrót po 1,5 roku od dawna jest już niemożliwy. ;)
0
Absurdem samym w sobie jest uznawanie decyzji podjętych z pomocą VAR-u za jakieś decyzje „gorszego sortu” od tych podjętych bez niego.
Problemem nie jest to, czy sędziowie są bardziej beznadziejni w meczach Barcelony czy w meczach Realu, tylko to, że są beznadziejni ogółem, skoro aż tyle razy VAR musiał im ratować tyłek...
1
FC Barcelona to chyba jedyny klub na świecie, gdzie wyciekają nie tylko ploteczki z szatni, mniejsze lub większe dymy i smrody, ale też... przyszłe nominacje i reorganizacje klubowej biurokracji. :)
0
Szkoda się denerwować, lepiej przyjąć optymizm zarządu i kierować się złottym mottem wiceprezydent Fort – „wrócimy, gdy będziemy mogli”.
Nie można też zapominać, że patrzenie na postęp prac na Camp Nou to według Laporty „czysta przyjemność”. :)
0
Wróżbiarstwo katalońskich pismaków wchodzi na nowe poziomy.
Jeszcze warto przypomnieć, że ten nieszczęsny certyfikat z budowy, który klub ma przedstawić miastu, żeby ruszyć z pozwoleniem na powrót, według jednych pismaków klub otrzymał wczoraj, według innych jeszcze nie, według jeszcze innych bodaj w zeszłym tygodniu, a według jeszcze kogoś innego było to już... pod koniec sierpnia.
Totalny burdel organizacyjno-medialny.
19
Co trzeba mieć pod kopułą, żeby coś takiego wymyślić?
0
Pytanie, czy nie ma też w całej Primera División lepszych kanapeczek...
2
No, a do Madrytu i nie tylko docierały rok temu „sygnały”, że wygrał niejaki Vinicius Junior. Tak że tego.
2
Chciałbym naprawdę poznać słodką tajemnicę, dlaczego ktoś z mediów społecznościowych Barcelony wpadł na pomysł, żeby wrzucać grafiki ze składami bez numerów zawodników...
21
@aarroo76 Może tych, którzy są ciekawi, co u rywala, z którym przyjdzie zmierzyć się w 2. kolejce Ligi Mistrzów? :)
0
@severius A dlaczego mnie o to pytasz? :)
0
@severius No, chociaż z drugiej strony jakikolwiek tekst o sekcji żeńskiej ma o wiele więcej wspólnego z klubem niż jakikolwiek tekst o karnym Messiego. ;)
1
@gaq Ale tak szczerze to tu akurat wiesz od razu, że to o Messim i nie o Barcelonie, więc po co klikać? Co za różnica wtedy, czy to jest w jakiejś innej zakładce czy nie? :)
0
@slayer Tyle że on wrócił do klubu chyba już po tej sprawie. Może właśnie też i po to, na przyszłość. :P
1
Nikt w sztabie de la Fuente nie zna dobrze angielskiego i nikt w sztabie Flicka nie zna dobrze hiszpańskiego?
Mimo wszystko nie do końca kumam tę historię z „komunikacją”. Chyba żadna ze stron nie przyłożyła się do tego na 100%.
1
Dopiero co czytaliśmy tu i ówdzie o nadmiarze w środku pola, a Casadó był mniej lub bardziej wypychany, a teraz „ratuj, przyjacielu, twoja kolej, stawiamy na ciebie”. :)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 To niech się zgłoszą. ;)
0
Były Szwagier Laporty formalnie nie ma żadnej funkcji w zarządzie (a wiadomo, że jest właściwie prawą ręką Big Bossa), to i Thiago nie musi mieć formalnie żadnej funkcji w sztabie. :)
0
@slayer Przykład idzie z Polski, rezerwy Miedzi Legnica podejmują rywali w Parku Miejskim. Co prawda chodzi o boisko boczne w Parku Miejskim, ale brzmi dumnie. :)
0
Żeby nie skończyli na VIP-owskim krzesełku z pokrowcem na Kurniku Cruyffa. :)
0
A gdyby tak zagrać z Getafe na Montjuïc, a poźniej jakimś cudem z Realem Sociedad na Camp Nou, to byłby dopiero hat-trick!
Trzsch kolejnych meczów jako gospodarz na trzech różnych stadionach to chyba jeszcze Barça nie grała. :P
0
Najważniejsze, że nie przeciągali tego jeszcze przez kolejny dzień czy dwa, bo można jakoś ruszyć z biletami.
Co i tak będzie potężnym wyzwaniem, bo trybuny maluteńkie i trzeba wyselekcjonować potencjalnych widzów choćby z grona samych chętnych socios.