3

@kejdzi Ale wtedy nie robiono takiej pompy. A teraz Lapcio najpierw wyprowadził jakąś grupkę ziomków na stadion, kazał dąć w trąby, sejsmografy uruchomił, a później zarzekał się, że on w sumie w tym klipie nawet nic nie mówił (bo nikt nic nie mówił zresztą). Niepodrabialny jest on i niepodrabialny jest „departament marketingu” obecnej Barcelony. :P

3

Wciąż nie rozumiem, jak oni chcieli grać tam Gampera. To już pozostanie słodką tajemnicą zarządu klubu.

Byle tę kuriozalną zapowiedź powrotu z czerwca udało się jakoś obrócić w żart, gdy już ten powrót zostanie ogłoszony ostatecznie i się spełni. Może coś uda się wymyślić...

4

@Iniesta19820815 Nie no, karawan to jednak trochę co innego niż karawana, tego to lepiej, żeby Laporta nie prowadził. :P

2

@Rifek W sumie po Gamperze miał przypływ szczerości, że właściwie ma wyrąbane na to, czy zarejestrują wszystkich przed pierwszym meczem, więc swoje życzenia spełnia. A przynajmniej się tym nie martwi. :P

2

@th@les Ja szczerze nie wiem, na co oni się powołują, bo piszą o artykule 19. regulaminu ligi, a on ma artykułów... 13. Chyba że mają na stronie nieaktualny.

Zresztą inni pismacy podawali i podają wymóg... 8000 miejsc. Taka jest rzetelność tamtejszych guru dziennikarstwa.

10

@luki9v W czwartej lidze. ;)

0

@pep71 Nie no, serio nie widzisz żadnej przestrzeni pomiędzy totalną biedą z nędzą i zapaścią klubu na wszelkich polach a notorycznym robieniem przez Laportę i towarzyszy z siebie i z klubu błazenady?

Big Boss wybrał strategię „niech się dzieje cokolwiek, źle, dobrze, jakkolwiek, byle o nas mówili, a nie o innych”. No to mu wychodzi, przyznaję. Tylko nie wiem, czy to słuszna droga.

4

Już zaraz pewnie ktoś wyskoczy z tym, że jak to Laporta znów zamknął gęby, psy szczekają, karawana jedzie dalej i inne tego typu durnoty.

Grunt, że w ogóle już Szczęsny jest. I lepiej tego cyrku nie rozwijać.

0

@pep71 Przecież w strategię „jest dobrze i uda się” od dawna wierzyć mogą już tylko skrajni ślepcy albo desperaci.

3

@zytko3 No choćby z graniem 2. kolejki na wyjeździe. ;)

0

@lako1992 Jedne trafiały, inne nie. Przecież poza Kazachstanem wszystkie inne dawne sowieckie republiki Azji Środkowej są w federacji azjatyckiej. Kazachstan zresztą też kiedyś był.

0

@Cules69 Abonamenty albo specjalne podatki na media publiczne są akurat w zdecydowanej większości państw Europy.

4

Nie da się już tego powoli czytać na trzeźwo.

Wszystko wydaje się składać w jedną całość – po prostu jeszcze kilka tygodni temu nikt chyba nie zakładał planu B w razie problemów z powrotem na Camp Nou, nie mówiąc już o planie C czy D.

Ale czego się spodziewać w sumie po ekipie, która jesienią zeszłego roku zaczęła sprzedawać karnety na powrót... wiosną 2025. Jak oni to sobie, do cholery, wyobrażali?

6

Myślę, że jeśli Laporta i spółka tak cieszą się na jednorazowy wylot na Florydę, to i jednorazowy wylot do Azji Środkowej nie będzie im straszny. ;)

5

@CurryTheGoat30 Układ jest, niewątpliwie. Izrael był oczywiście w federacji azjatyckiej, ale został z niej wykluczony na życzenie państw arabskich. Później był w strefie Oceanii (!!!), aż jakieś 30 lat temu wzięła ich UEFA.

2

Doleciał już? Bo aktualizacji brak, a chyba z Barcelony do Elche nie leci się tak długo...

1

@messiibra Jest po prostu zajęty na koncert w terminie meczu z Valencią.

4

@Gary Zamieszanie jest chyba na linii językowej. W Polsce trybuny boczne to te za bramkami, a w Hiszpanii te dłuższe.

0

Czy klub wytypował już zawodnika do długotrwałwgo połamania się, żeby tego chłopa zarejestrować?

2

@Romariofcb Problem z dupy to jest to, czy Yamal ma więcej czy mniej Vifona na głowie, a nie takie sprawy. ;)

0

@Zbyszard Niby w jaki sposób? :)

3

@Malcom Wybory muszą się odbyć między 15 marca i 15 czerwca, zasadniczo w dniu meczu na u siebie.

Kampania formalnie trwa... tydzień.

12

@Lisek Nie no, to akurat jakoś się kupy trzyma – po prostu na mecz z Getafe będzie już być może dostępne... Montjuïc. ;)

2

@CurryTheGoat30 Macie kompleks sportowy na 8000 miejsc? Bo tyle wymaga LaLiga. :P

11

Nie no, litości, dosyć tego.

0

@Guillegavira Szansą na co? Nie no, bez jaj. :)

0

@YETImaciek Czy ja wiem, czy nadmiar w środku pola? Przykładowo Bernal to wciąż wielka zagadka, a Olmo trzeba liczyć jako połowę piłkarza z jego legendarnym zdrowiem (tak, wiem, to nie do końca ta pozycja, ale jednak).

3

Diabeł tkwi w szczegółach. Czyli w tym, co raczą uznać za „kontrowersyjne decyzje” godne wyjaśnienia.

Tak czy tak to jakiś postęp jest. Jak na nich wręcz radykalny, bo jeszcze kilka miesięcy temu komitet sędziów uprawiał totalną propagandę sukcesu i bredził o „światowym punkcie odniesienia”.

0

@Tom111 Olmo swoją drogą (i mimo wszystko to był jego powrót), ale gdy przychodzili Raphinia, Kounde, Lewandowski nie było jeszcze tak rozwiniętej „tradycji” notorycznego cyrku z rejestracją kogokolwiek.

4

UEFA wprowadzi następujące warunki do losowania:
1) kluby z jednej federacji nie mogą trafić na siebie,
2) jeden klub może mieć maksymalnie dwóch rywali z jednej z pozostałych federacji,
3) FC Barcelona nie może rozegrać pierwszego meczu u siebie.

Już to widzę. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?