Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rupert_Haubica W listopadzie. ;)
2
I co, zarząd będzie przekonywał, że loże były gotowe, ale żaden z nabywców nie chciał pojawić się na meczu? :P
0
@slayer Niby tak, ale zupełnie tego nie kupuję.
0
@FloroFloro Ja się nie zdziwię, gdyby na taki wariant nie zgodziła się LaLiga. Nie ma w zasadzie obiektywnych powodów, żeby dalej mieli iść na rękę klubowi w sprawie stadionu i firmować tak „fenomenalny” produkt jak mecze przy pustych trybunach.
2
@Persempretito Najbezpieczniej byłoby zagrać mecz bez udziału zawodników, ale o tym jeszcze nie czytałem. ;)
5
Czyżby największy na świecie powrót na puste Camp Nou?
To się w pale nie mieści, że w ogóle takie warianty pojawiają się w mediach. Bo to znaczy, że chyba faktycznie coś jest na rzeczy. Masakra...
Aha, oczywiście ten cały certyfikat media zapowiadały na poniedziałek. Dziś jest czwartek.
4
Ale że tego problemu nie rozwiązała największa w dziejach ludzkości umowa z Nike? Nie do wiary...
Ktoś pamięta jeszcze, jak bardzo miała to być zbawcza umowa?
1
Kurde, brakuje mi w tych całych doniesieniach jednego wariantu – jaki plan ma klub, żeby ten jeden mecz z Valencią rozegrać gdziekolwiek poza Montjuïc, ale już kolejne miesiące na samym Montjuïc.
Chyba że jeszcze na tak zawiły plan nie wpadli.
0
Mam czasem wrażenie, że historia przedłużania kontraktu de Jonga trwa gdzieś od półtora roku. :P
1
@masik86 Obecny system tylko to betonuje. W Anglii podchodzą do sprawy inaczej i różnice zysków. Praw telewizyjnych między klubami są mniejsze. Bo mniejsi tez tworzą ligę.
Nikt z drugiej strony nie powie, że pół świata czeka na mecz Brentfordu z Sunderlandem, a jednak nie ma takich przepaści finansowych.
8
@Krzysztof1987 Nie osiem lat, tylko siedem. ;)
Grali razem w rezerwach, Rodado nie zmyśla. Gavi debiutował w rezerwach już jako 16-latek.
1
@Przystankers Całą fazę ligową trzeba grać na jednym, później można zmienić.
0
Kurna, dopiero co pismacy donosili, że priorytetem jest jednak Szczęsny. I bądź tu mądry. :)
0
Xavi też był rozchwytywany, a nadal ogląda futbol tylko z kanapy w swoim domu...
0
Czekam jeszcze na wariant gry na pustym Camp Nou, to znaczy nie do końca pustym, bo z oddanymi do użytku jedynie miejscami VIP. :)
1
@ACRAB95 Oficjalne informacje też niestety okazują się czasem głupotami i dyrdymałami, tu jest problem. :P
1
@panczo I teraz sobie pomyśl, że to był główny temat dzisiejszego wydania „Mundo Deportivo”. ;)
0
Liczyłem na to, że chodzi o plan wygrania wszystkich 38 meczów w lidze, ale jednak pismak bardziej się rozwinął. :P
0
Zwrot „klub wciąż mieści się w terminach” powinien być w sprawie przebudowy Camp Nou zakazany dla dobra wszystkich. :)
4
Czyli spodenki jednak w tym samym kolorze, co koszulka? To jaka tu niby zbieżność z Levante? :P
6
A skąd to Fati miałby mieć jakieś zaległości akurat z powodów zdrowotnych? Przecież jak na jego „standardy” poważniejsze problemy ze zdrowiem miał już naprawdę dawno.
1
@Kuchar Nike swoją drogą, daremni są, ale ktoś te stroje u nich zamawia i ktoś te projekty akceptuje.
Nie powiem kto, bo jak zwykle ktoś się obrazi, a i tak wiadomo.
17
Nie no, z tym łososiowym mylącym się niby z barwami Levante to ktoś musiałby odfrunąć.
Pewnie rzeczywiście jest tak, że i trzeci strój ma... granatowe spodenki.
6
Jak oni chcieli to wszystko zrobić przed Gamperem, Duch Święty chyba tylko wie.
0
On nie miał nawet wcześniej pewności, że Muriqi nie dotknął piłki? Panie miły, jak tam z terminami okulistów w tamtejszym NFZ?
0
@pasquda Skoro założeniem jest, że co do zasady sędzia podejmuje takie decyzje, jakby VAR nie istniał, to trudno, żeby nie oceniać wyżej tych, którzy podejmują prawidłowe decyzje bez jego udziału. ;)
0
@Guillegavira Ale ja piszę o zawodnikach Barcelony. Jeśli gdzieś tam mają bardziej irytujących gości, to niech już tam sobie z nimi radzą sami. ;)
1
@Guillegavira Nie no, jak dla mnie Araujo gra w innej lidze kłócenia się o każdą sytuację. Coś bardziej jak Alba, wiecznie pokrzywdzony.
0
@michal1899 Ma też wywalone na przepisy gry w piłkę nożną lub go one przerastają, ale to akurat od zawsze. ;)
1
Mogliby mu jeszcze zrobić zajęcia teoretyczne z Przepisów Gry, bo: 1) albo ich nie zna lub nie rozumie, 2) nie mieszczą mu się w głowie.
Najbardziej zdziwiony piłkarz Barcelony, raz chyba na 20 fauli się nie kłóci z oczywistymi przypadkami.