0

@Rupert_Haubica W listopadzie. ;)

2

I co, zarząd będzie przekonywał, że loże były gotowe, ale żaden z nabywców nie chciał pojawić się na meczu? :P

0

@slayer Niby tak, ale zupełnie tego nie kupuję.

0

@FloroFloro Ja się nie zdziwię, gdyby na taki wariant nie zgodziła się LaLiga. Nie ma w zasadzie obiektywnych powodów, żeby dalej mieli iść na rękę klubowi w sprawie stadionu i firmować tak „fenomenalny” produkt jak mecze przy pustych trybunach.

2

@Persempretito Najbezpieczniej byłoby zagrać mecz bez udziału zawodników, ale o tym jeszcze nie czytałem. ;)

5

Czyżby największy na świecie powrót na puste Camp Nou?

To się w pale nie mieści, że w ogóle takie warianty pojawiają się w mediach. Bo to znaczy, że chyba faktycznie coś jest na rzeczy. Masakra...

Aha, oczywiście ten cały certyfikat media zapowiadały na poniedziałek. Dziś jest czwartek.

4

Ale że tego problemu nie rozwiązała największa w dziejach ludzkości umowa z Nike? Nie do wiary...

Ktoś pamięta jeszcze, jak bardzo miała to być zbawcza umowa?

1

Kurde, brakuje mi w tych całych doniesieniach jednego wariantu – jaki plan ma klub, żeby ten jeden mecz z Valencią rozegrać gdziekolwiek poza Montjuïc, ale już kolejne miesiące na samym Montjuïc.

Chyba że jeszcze na tak zawiły plan nie wpadli.

0

Mam czasem wrażenie, że historia przedłużania kontraktu de Jonga trwa gdzieś od półtora roku. :P

1

@masik86 Obecny system tylko to betonuje. W Anglii podchodzą do sprawy inaczej i różnice zysków. Praw telewizyjnych między klubami są mniejsze. Bo mniejsi tez tworzą ligę.

Nikt z drugiej strony nie powie, że pół świata czeka na mecz Brentfordu z Sunderlandem, a jednak nie ma takich przepaści finansowych.

8

@Krzysztof1987 Nie osiem lat, tylko siedem. ;)
Grali razem w rezerwach, Rodado nie zmyśla. Gavi debiutował w rezerwach już jako 16-latek.

1

@Przystankers Całą fazę ligową trzeba grać na jednym, później można zmienić.

0

Kurna, dopiero co pismacy donosili, że priorytetem jest jednak Szczęsny. I bądź tu mądry. :)

0

Xavi też był rozchwytywany, a nadal ogląda futbol tylko z kanapy w swoim domu...

0

Czekam jeszcze na wariant gry na pustym Camp Nou, to znaczy nie do końca pustym, bo z oddanymi do użytku jedynie miejscami VIP. :)

1

@ACRAB95 Oficjalne informacje też niestety okazują się czasem głupotami i dyrdymałami, tu jest problem. :P

1

@panczo I teraz sobie pomyśl, że to był główny temat dzisiejszego wydania „Mundo Deportivo”. ;)

0

Liczyłem na to, że chodzi o plan wygrania wszystkich 38 meczów w lidze, ale jednak pismak bardziej się rozwinął. :P

0

Zwrot „klub wciąż mieści się w terminach” powinien być w sprawie przebudowy Camp Nou zakazany dla dobra wszystkich. :)

4

Czyli spodenki jednak w tym samym kolorze, co koszulka? To jaka tu niby zbieżność z Levante? :P

6

A skąd to Fati miałby mieć jakieś zaległości akurat z powodów zdrowotnych? Przecież jak na jego „standardy” poważniejsze problemy ze zdrowiem miał już naprawdę dawno.

1

@Kuchar Nike swoją drogą, daremni są, ale ktoś te stroje u nich zamawia i ktoś te projekty akceptuje.

Nie powiem kto, bo jak zwykle ktoś się obrazi, a i tak wiadomo.

17

Nie no, z tym łososiowym mylącym się niby z barwami Levante to ktoś musiałby odfrunąć.

Pewnie rzeczywiście jest tak, że i trzeci strój ma... granatowe spodenki.

6

Jak oni chcieli to wszystko zrobić przed Gamperem, Duch Święty chyba tylko wie.

0

On nie miał nawet wcześniej pewności, że Muriqi nie dotknął piłki? Panie miły, jak tam z terminami okulistów w tamtejszym NFZ?

0

@pasquda Skoro założeniem jest, że co do zasady sędzia podejmuje takie decyzje, jakby VAR nie istniał, to trudno, żeby nie oceniać wyżej tych, którzy podejmują prawidłowe decyzje bez jego udziału. ;)

0

@Guillegavira Ale ja piszę o zawodnikach Barcelony. Jeśli gdzieś tam mają bardziej irytujących gości, to niech już tam sobie z nimi radzą sami. ;)

1

@Guillegavira Nie no, jak dla mnie Araujo gra w innej lidze kłócenia się o każdą sytuację. Coś bardziej jak Alba, wiecznie pokrzywdzony.

0

@michal1899 Ma też wywalone na przepisy gry w piłkę nożną lub go one przerastają, ale to akurat od zawsze. ;)

1

Mogliby mu jeszcze zrobić zajęcia teoretyczne z Przepisów Gry, bo: 1) albo ich nie zna lub nie rozumie, 2) nie mieszczą mu się w głowie.

Najbardziej zdziwiony piłkarz Barcelony, raz chyba na 20 fauli się nie kłóci z oczywistymi przypadkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?