2

@MrCule_X „Ramos przyaktorzył kosmicznie przy tym zdarzeniu i to też nie powinno zostać bez echa przy ocenie”.
Nie znam przepisu, który kazałby brać pod uwagę stopień przyaktorzenia rywala przy orzekaniu o faulu lub jego braku.

1

@suissman No jak Casemiro nie wybił wtedy piłki? A co według Ciebie wtedy zrobił, skoro przy tym wślizgu piłka od nogi Casemiro odbiła się w stronę Varane'a?

0

On się może podać sam, resztę zarządu niech zostawi już w spokoju. ;)

0

@polcza Ponoć defensywny pomocnik.

1

E tam, najwyżej Busquetsa cofną. :P

0

@GolBarcaVamos Nie no, miesiąc temu to jeszcze nawet podpisów nie liczyli. ;)
Ale i tak mieli naprawdę dużo czasu, żeby to porządnie przygotować. Są chyba tylko trzy opcje: 1) są skończonymi melepetami, 2) nie chciało im się, 3) sabotują, ile wlezie. Do wyboru, do koloru.

3

„Tygodniowe opóźnienie”.
Szkoda, że nie wspomnieli, kto je spowodował i dlaczego akurat tylko tygodniowe, bo mnie się wydaje znacznie dłuższe...

1

Barceloński Łazarz wskrzeszony.

0

@Ramon Rozumiem, tylko w tekście jest mowa o jedynym lokalu wyborczym (czyli jednym i tylko jednym na Camp Nou) zaproponowanym przez klub. Chyba że to błąd w tłumaczeniu.

0

@Lupercal Internet sam w sobie nie zebrał 20 tysięcy podpisów...

1

Trzeba się wybrać do jego miasta i sprawdzić ewentualne sympatie i powiązania. Reporterzy „Sportu” już pewnie grzeją silniki.

0

@catalanian09 Ale do tego nie trzeba naciągać swojej redakcji na koszty wycieczki krajoznawczej w ramach „materiału śledczego”. ;)

4

Tym materiałem śledczym biją po prostu na głowę „Magazyn kryminalny 997” czy „Sprawę dla reportera”. Temat na okładkę made in Catalonia. :P

0

@MJW Też zadaję sobie pytanie. Na pierwszy rzut oka nic się nie zmieniło od, strzelam, 10 dni.

0

@pikass14 No od trzech lat to akurat już przesada, najwyżej od dwóch. A jeśli klub nie umie nic z tym na poważnie zrobić, to są siebie warci.

4

@Bobski A ja nadal trochę nie rozumiem tej bezkrytycznej wiary, że gdyby poszedł na taką czy inną operację, to na pewno wszystko byłoby w porządku. Ja taki pewny nie byłbym i nie jestem, różnie bywa.

0

To nie mogą zrobić więcej tych lokali wyborczych na terenie Camp Nou, La Masii, Palau Blaugrana, Ciutat Esportiva itd.? Tam jest w cholerę miejsca.

Ale oni pewnie nawet godziną policyjną mogą się zasłonic w akcie skrajnej desperacji, bo pewnie normalnie głosowaliby w nocy przecież...

12

Ha, ha, materiał śledczy godny tych pseudogazetek pokroju „Sportu”. Ten reportaż to pewnie na cztery strony. ;P

5

26 strat to mimo wszystko jest katastrofa. To nie był mecz Messiego, najłagodniej mówiąc, ale było też wczoraj paru słabszych.

Chociaż nie, przecież według „Mundo Deportivo” dominująca w meczu Barça została okradziona ze zwycięstwa, przepraszam i kajam się...

3

Nie rozumiem logiki niektórych komentujących, gdy piszą, że w meczu X z Y kiedyś tam w analogicznej sytuacji nie było karnego. No to skoro uznajemy, że wtedy sędzia zrobił błąd, to teraz inny sędzia... też ma ten sam błąd popełnić, żeby było „sprawiedliwie”? Mają dalej do końca świata powielać błędy innych sędziów lub nawet dawne swoje?

0

@Statistics Na pewno tak jest? Może w Hiszpanii, bo w Polsce to chyba jednak ostatecznie sam sędzia główny decyduje, czy jednak chce to zobaczyć, czy nie (zwykle nie idzie, bo nie ma po co).

1

Rozumiem różne punkty widzenia, ale żeby mówić, że piłka nie zmierzała wtedy w stronę Ramosa, to już trzeba się uprzeć.

0

@pauletaa Tak po prawdzie to jest Ferencwarosz. ;)

0

@mat32 Pewnie dlatego, że nikt go o to nie pytał. A oni tak mają zwykle, że jak ktoś nie zapyta, to nic nie powiedzą.

1

@Tales_Omletu Chyba coś pomieszałeś, i to solidnie. Różnica jest taka, że Piqué jako jeden z niewielu powiedział swoje tuż po meczu z Bayernem. Messi raczył w jakikolwiek sposób wyrazić się jakieś trzy tygodnie później, już po tym całym faksie itd.

0

O, to będą mieli łatwiej grać na jak najniższą frekwencję i jakoś się uratować.

1

Jątrzą, jątrzą, spiski węszą. A przecież Bartomeu powiedział, że sprawa jest zamknięta i wszystko cacy, no to musi tak być! Nawet „Mundo Deportivo” to potwierdza, to musi być prawda.

1

@Scross Statut nie pozwala, ale widzimy w ostatnich dniach, że statutem to sobie można czasem podetrzeć...

0

@Peciak Za sześć, jeśli już. ;)

0

„Wygrać mecz, który może być kluczowy dla ostatecznego układu w tabeli” – ha, ha, trochę jednak odpłynęli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?