Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pasquda @Murazor Jeśli sędzia dostaje niższą ocenę od obserwatora z komitetu sędziów za decyzję podjętą dopiero po interwencji VAR-u, to dlaczego mieliby jej nie obniżać inni oceniający?
0
@Remi70 Dlaczego by nie odwołał czerwonej po analizie na monitorze? Przecież to w dwie strony działa. ;)
14
@th@les Nie wyzbył się łapania w pół i nie wyzbył się wiecznego zdziwienia, że tak nie wolno grać. ;)
5
Tebas może sobie wywozić LaLigę do Miami, do Dubaju, do Osaki, tylko co z tego, jak i tak zabierze tam ze sobą tych parodystów sędziowskich. ;)
1
@Campeon87 Kija ma tu do rzeczy, czy Muriqi chciał, czy nie. Był centymetry od trafienia go w krtań. Już pomijając, że nie miał cienia szansy na zagrania piłki bez zdemolowania Garcii.
Jestem w ciężkim szoku, że sędzia musiał to oglądać na monitorze. I to z wielokrotnym odtworzeniem.
3
Wytłumaczy co najwyżej, że mu zabrakło pary w płucach na gwizdnięcie. Bo innego powodu nie widzę.
Torresa nie obwiniam, że strzelił, mimo wszystko zadziałał instynkt. U sędziego działa jeszcze plaża i drinki, bo i sprawdzanie tego ataku na Garcię na monitorze też przechodzi pojęcie. Sytuacja bardzo łatwa do oceny, na widelcu.
1
@Pussy Patrol Miał kilka sekund na reakcję, trzymał gwizdek w ustach nie wiadomo po co, a chłop już przewracał się bez świadomości.
Refleks szachisty, błyskotliwa forma sędziego od pierwszej kolejki.
0
@Dawiddd1213 A gdzie ja mówię, że mam na cokolwiek wpływ? :P
Odszedł, bo mógł dzięki zarządowi. Nie wolno o tym mówić, czy jak? :)
0
@Chucky Jedni są, inni nie są. Serio widzisz jakiś postęp w rejestracjach w porównaniu z zeszłym rokiem? Wtedy też jedni byli zarejestrowani na starcie ligi, inni nie.
0
@rumek11 Prawo mógł mieć, ale równie dobrze mógł go też... nie mieć. Tak sobie wywalczył w klubie.
2
@Dawiddd1213 A kto mu to wpisał do kontraktu? Tebas, Čeferin czy Al-Khelaifi?
0
@joloskyy Nie, mają się odróżniać „kolory strojów”.
1
@patrykppp17 Serio? No to kolejne strategicznie wręcz genialne posunięcie zarządu, jeśli tak się to skończy.
4
@barejant Gdy klub wypuścił wcześniej ten łososiowy komplet, to nie byłoby tematu. Ale nie wypuścił. ;)
Poza tym robienie i stroju domowego, i wyjazdowego z niemal identycznymi spodenkami to krótkowzroczność, bo automatycznie wyklucza użycie obu z częścią rywali.
1
@Pablozeusz Cały strój ma się odróżniać, każdy z elementów musi być wyraźnie inny u jednej drużyny niż u drugiej.
0
@Shafiqua Chyba nie jest planowana jego rejestracja w pierwszym zespole.
0
@Rifek Nie, po prostu i Laporta, i miejscowe gazetki lubią zakrzywiać czasoprzestrzeń i pisać o potencjalnych (i nieraz tylko potencjalnych) zdarzeniach jako o faktach. ;)
0
@slayer Toż samemu Laporcie jakoś to wybitnie nie przeszkadza w razie czego, mówił przecież niedawno, że jak się tam kogoś nie uda zarejestrować przed startem ligi, to „mamy jeszcze trochę czasu”.
Nie wiem, ja myślałem, że jednak chodzi o to, że zawodników przed startem ligi sprowadza się po to, żeby mogli grać od początku ligi, ale choćby zeszłoroczne cyrki z Olmo pokazują, że to w sumie nie jest takie ważne. :)
0
@Rifek To niech mówi o faktach, gdy się wydarzą.
To samo w gazetach – w czwartek był medialny „dzień rejestracji Garcii”, zaczyna się sobota i musieliby te same okładki powtarzać po raz trzeci. ;)
0
@barceloniak_radom Jak to niedawno mówił sam Laporta: „pracować dużo, mówić jak najmniej”. Kupa śmiechu, przecież on jest jednym z ostatnich w hiszpańskiej piłce, który powinien rzucać takimi tekstami. :P
0
@Rifek Może i będą, ale nie są. ;)
0
@Ibunk Kiedyś był plan Premier League na granie całej dodatkowej kolejki za granicą w styczniu. Wyśmiano ten plan dość szybko i powszechnie.
4
Najlepsze jest to, że te kluby, które „dalej to akceptują, ponieważ stabilność jest najważniejsza”, jednocześnie wprost krytykują cyrk z rejestracjami, ale też czynnie (udzielając mu rekomendacji) lub biernie (nie wystawiając rywala) popierają samego Tebasa w kolejnych pseudowyborach na szefa ligi. :P
0
@SirChuck A dlaczego nie mieliby siedzieć na ławce obaj? :)
1
@Murazor Nie no, akurat w tym przypadku też uważam, że nie ma powodu do narzekania, ale też nie widzę tutaj żadnego innego scenariusza niż to, że Sporting chce go sprzedać dalej.
A niech go sobie zresztą sprzedaje, i tak udało się całkiem dobrze wybrnąć Laporcie i spółce z tym przereklamowanym grajkiem.
0
@Murazor To po co wykupili tych 50%, jeśli po to, że liczą się z jego sprzedażą?
3
Niech ten cały Xavi Hernández Navarro raczy zamknąć dziób, bo kilka godzin temu pisał, że rejestracja obu panów to... kwestia minut.
Minimum przyzwoitości chłop nie ma.
0
@Borneo Ale Peña nie ma już przyszłości w Barcelonie. Pewnego poziomu nie przeskoczy.
0
W sumie Laporta zapowiadał, że jak się uda na pierwszy mecz, to się uda, a jak się nie uda, to się... nie uda i w sumie jest czas. :)
0
Tu już chyba tylko chodzi o nadzieję na zdobyciu za niego jakichś groszy za rok przy ewentualnej sprzedaży, bo ja nie wiem, po co innego jeszcze się z Peñą bujać.