3

A, no to fajrant.

2

@DJ6 Jest chyba rzeczywiście mniej historyjek o tym, co kto tam w szatni niby opowiada i kto na kogo krzywo spojrzał, więc z samej szatni może wycieka mniej. Ale reszta klubu to jazda po staremu. :)

0

@Boss227 Ale bliżej 1 kwietnia niż 30 kwietnia. :P

7

„Barça zwróciła uwagę, że w przeddzień Nowego Roku niemożliwe jest dostarczenie całej dokumentacji, dlatego poprosiła o kilka dni roboczych na udokumentowanie płatności”.

A to jest niby problem federacji? :)

6

Dotychczas zaprzyjaźnione media nazywały „transferami Barcelony” jej własnych piłkarzy powracających po długich kontuzjach.

Teraz czas wejść na wyższy poziom i „transferami” będą nazywane rejestracje własnych piłkarzy. :)

3

Liczyłem na relację na żywo. :P

1

@korn234 No jak co ma? Nie chciałbyś jako trener wiedzieć, kim będziesz mógł grać? :P

1

Wiedzą w szczegółach, co mówił Laporta, ale nie wiedzą, co odpowiadał Flick. ;)

0

„Mercado de inscripción de sus jugadores”, chyba taki miał być tytuł w „Mundo”...

2

„Buta aragońskiej ekipy”, normalnie padnę. :P

0

To z Pedrim też jest jakiś problem?! Naprawdę można głowę stracić w tych szachach 5D Laporty i spółki...

0

@pasquda No ale to przecież nie on walczy o przedłużenie umowy, tylko klub. :)

0

@pasquda Jeśli klub przedłuża umowę z pracownikiem, to dlaczego pracownik ma mu za to płacić? :P

1

28 grudnia rozpoczął się dla red. Rojo zbyt wcześnie? Dowcipy dopiero jutro.

1

Jutro dzień dowcipów i kawałów w Hiszpanii, aż się boję, co w tej sprawie napiszą jutro tamtejsi pismacy i co w ogóle będzie można traktować jako żart...

0

@Lokusekpl O jaką nową posadę walczy Tebas? Wiceszefa RFEF? To został nim już wcześniej.

0

@Zielony55 Zarząd akurat pracuje za darmo. Nie żartuję.

7

A to wszystko kręci się głównie wokół gościa, który bynajmniej nie był Barcelonie niezbędny...

Przecież jeśli to się skończy odejściem Olmo za friko, będzie to kompromitacja instytucjonalna na miarę tej boiskowej przy 2:8 z Bayernem.

6

„Niemieckiego trenera czeka skomplikowana druga połowa sezonu”.

Tak jak pierwsza połowa tego sezonu i każda inna połowa jakiegokolwiek innego sezonu. Bo to FC Barcelona.

3

Wielki plan oparty na trytytkach.

0

@jarcy Na razie na młokosa w bramce akurat nie stawia. Peña niedługo skończy 26 lat. ;)

0

Flick nie zna widocznie na tyle hiszpańskiego, żeby udzielać wywiadów (ponoć od roku uczył się intensywnie, jak nieraz podawali w prasie), za to tamtejsi dziennikarze pewnie średnio z angielskim czy niemieckim...

0

W przerwie zimowej produkcja wszelkiej maści „niusów” lekko tylko ocierających się o prawdę rozkwita. Pan Miguelsanz ma w tym już spore doświadczenie...

4

Gdy widzę hasło „klub jest przekonany, że osiągnie zasadę 1:1 wtedy a wtedy”, to aż mnie skręca, bo ta zasada jest o krok przynajmniej od maja. :)

4

Beka beką, ale mimo wszystko trzeba pamiętać, że na Rekina zagłosowała tylko jedna osoba. Jakiś troll musi się czasem trafić. :P

8

@Kapitan9 Ale to chodzi o zarząd, a nie o sztab. ;)

0

@Maciej1078 I tak najważniejszy (może oprócz Yuste) jest Były Szwagier, a tego na liście członków zarządu próżno szukać. :P

1

@paquito88 Piłka przy tym sędziowskim słusznie wróciła do Atlético, bo to jego gracz nastrzelił sędziego, a przejął Lewandowski.

0

@ojWojtek Wcześniej lub później. :)

3

„Dani zostanie zarejestrowany w ten czy inny sposób”. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?