Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A, no to fajrant.
2
@DJ6 Jest chyba rzeczywiście mniej historyjek o tym, co kto tam w szatni niby opowiada i kto na kogo krzywo spojrzał, więc z samej szatni może wycieka mniej. Ale reszta klubu to jazda po staremu. :)
0
@Boss227 Ale bliżej 1 kwietnia niż 30 kwietnia. :P
7
„Barça zwróciła uwagę, że w przeddzień Nowego Roku niemożliwe jest dostarczenie całej dokumentacji, dlatego poprosiła o kilka dni roboczych na udokumentowanie płatności”.
A to jest niby problem federacji? :)
6
Dotychczas zaprzyjaźnione media nazywały „transferami Barcelony” jej własnych piłkarzy powracających po długich kontuzjach.
Teraz czas wejść na wyższy poziom i „transferami” będą nazywane rejestracje własnych piłkarzy. :)
3
Liczyłem na relację na żywo. :P
1
@korn234 No jak co ma? Nie chciałbyś jako trener wiedzieć, kim będziesz mógł grać? :P
1
Wiedzą w szczegółach, co mówił Laporta, ale nie wiedzą, co odpowiadał Flick. ;)
0
„Mercado de inscripción de sus jugadores”, chyba taki miał być tytuł w „Mundo”...
2
„Buta aragońskiej ekipy”, normalnie padnę. :P
0
To z Pedrim też jest jakiś problem?! Naprawdę można głowę stracić w tych szachach 5D Laporty i spółki...
0
@pasquda No ale to przecież nie on walczy o przedłużenie umowy, tylko klub. :)
0
@pasquda Jeśli klub przedłuża umowę z pracownikiem, to dlaczego pracownik ma mu za to płacić? :P
1
28 grudnia rozpoczął się dla red. Rojo zbyt wcześnie? Dowcipy dopiero jutro.
1
Jutro dzień dowcipów i kawałów w Hiszpanii, aż się boję, co w tej sprawie napiszą jutro tamtejsi pismacy i co w ogóle będzie można traktować jako żart...
0
@Lokusekpl O jaką nową posadę walczy Tebas? Wiceszefa RFEF? To został nim już wcześniej.
0
@Zielony55 Zarząd akurat pracuje za darmo. Nie żartuję.
7
A to wszystko kręci się głównie wokół gościa, który bynajmniej nie był Barcelonie niezbędny...
Przecież jeśli to się skończy odejściem Olmo za friko, będzie to kompromitacja instytucjonalna na miarę tej boiskowej przy 2:8 z Bayernem.
6
„Niemieckiego trenera czeka skomplikowana druga połowa sezonu”.
Tak jak pierwsza połowa tego sezonu i każda inna połowa jakiegokolwiek innego sezonu. Bo to FC Barcelona.
3
Wielki plan oparty na trytytkach.
0
@jarcy Na razie na młokosa w bramce akurat nie stawia. Peña niedługo skończy 26 lat. ;)
0
Flick nie zna widocznie na tyle hiszpańskiego, żeby udzielać wywiadów (ponoć od roku uczył się intensywnie, jak nieraz podawali w prasie), za to tamtejsi dziennikarze pewnie średnio z angielskim czy niemieckim...
0
W przerwie zimowej produkcja wszelkiej maści „niusów” lekko tylko ocierających się o prawdę rozkwita. Pan Miguelsanz ma w tym już spore doświadczenie...
4
Gdy widzę hasło „klub jest przekonany, że osiągnie zasadę 1:1 wtedy a wtedy”, to aż mnie skręca, bo ta zasada jest o krok przynajmniej od maja. :)
4
Beka beką, ale mimo wszystko trzeba pamiętać, że na Rekina zagłosowała tylko jedna osoba. Jakiś troll musi się czasem trafić. :P
8
@Kapitan9 Ale to chodzi o zarząd, a nie o sztab. ;)
0
@Maciej1078 I tak najważniejszy (może oprócz Yuste) jest Były Szwagier, a tego na liście członków zarządu próżno szukać. :P
1
@paquito88 Piłka przy tym sędziowskim słusznie wróciła do Atlético, bo to jego gracz nastrzelił sędziego, a przejął Lewandowski.
0
@ojWojtek Wcześniej lub później. :)
3
„Dani zostanie zarejestrowany w ten czy inny sposób”. :P