Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie jest na sprzedaż, chyba że to sprzedaż za 70 milionów. Dobrze się tam bawią prasowi kabareciarze. :P
0
Z Xavim też się przytulali, rąsie podawali i inne żółwiki chodziły, a chłopa zaraz się pozbyli, więc ja tam bym się do zdjęć nie przywiązywał. :P
0
@David_Martin W jaki sposób inny miałoby wyglądać to „otrzymanie szansy”?
31
System Kontroli Finansowej LaLigi jest „podziwiany na poziomie międzynarodowym”? Gdzie, w Bhutanie, Gwatemali i Timorze Wschodnim?
2
@Bartex1981 No i tym „czymś”, co mogą osiągnąć, jest dla wielu (większości?) właśnie... kasa. ;)
0
Nie no, to, że zaraz może przegonić go w liczbie minut Szczęsny, to już przegięcie pały. Totalny upadek „dziesiątki Barcelony”.
3
Po zwycięstwie w finale Laporta przekaże nam przesłanie optymizmu, a po porażce przekaże nam przesłanie optymizmu. :)
0
@Swistus172 Tak po prawdzie nic, bajlando będzie trwać pewnie miesiące, jak nie lata.
1
Druga z rzędu spóźniona rejestracja na rympał tego samego grajka, który wcale jakoś klubowi nie był akurat niezbędny... no po prostu na kolana i bić pokłony wielkiemu trytykowemu Laporcie i spółce!
Oby nigdy więcej takich cyrków, dostateczna kompromitacja.
0
Przepotężna dwuosobowa grupa nacisku, Lapcio wypije pewnie szampana za ich zdrowie.
Chociaż w zasadzie jednoosobowa, widocznie pan Farré nie obiecał panu Cornetowi pizzy za poparcie wotum...
https://fcbarca.com/97725-jordi-farre-jesli-wygram-wybory-leo-messi-25-stycznia-przedluzy-umowe-z-barcelona,dyskusja-9362272.html
2
Powiem szczerze, że mogli zacząć rozmowy o sprzedaży lóż nawet w 1989, tylko to nie zmienia tego, że zakończyły się za pięć dwunasta. Do tego ktokolwiek z klubu wypowiada się oficjalnie o tak znaczącej umowie po ponad tygodniu, wciąż bez wielu konkretów.
A co do stadionu – widać, że nie ma się co przywiązywać do jakichkolwiek zapowiedzi. Jedynym pewnikiem jest to, że... zaczęli prace i kiedyś je skończą.
Nawet tę gadkę o powrocie w tym sezonie można traktować z przymrużeniem oka, bo jeśli się nie uda, to przecież pani Font zawsze może wyjść i powiedzieć, że „tak powiedziano, bo tak myślano w określonym momencie” i tyle. :)
Swoją drogą to dość zabawne, że miejscowi pismacy nie za bardzo nawet udają, że próbują wyciągnąć od klubu datę, od której Limak miałby płacić te sławne kary...
A, no i ten słynny powrót do zasady 1:1. Mogli wrócić wcześniej, ale nie chcieli, ale za to jak wrócili, to sądy i trybunały będą nad tym dumać, kiedy się to stało. Bomba.
2
@Technik Deco był w Barbastro, więc już chyba jednak wrócił. ;)
0
@tomd_16 Ja myślę, że Laporta i spółla liczyli na zbawienną rolę największego w dziejach kosmosu kontraktu z Nike. No i pyk, nie poszło.
2
A co innego miałby w sumie zrobić? Wystąpić o azyl polityczny w Arabii?
5
@ViscaelBarca2007 O nadziei. :)
0
@ACRAB95 Inne porzekadło głosi „historia lubi się powtarzać”, tak to już jest. ;)
4
Jeszcze wcześniej można sobie zadać – i chyba wręcz trzeba – inne pytanie: czy ten oto zawodnik był w ogóle wart takiego ryzyka?
Jak dla mnie odpowiedź jest dość jednoznaczna. Nie był.
0
Skoro Wyższa Rada, to i „wyższa siła”. :P
1
@Longo Być może ter Stegen lecieć nie chciał. Dla niego to żadna atrakcja, w przeciwieństwie do Bernala.
2
@626 Bernal na 99% nie będzie na ławce. To jest po prostu lista wszystkich, których biorą do samolotu. Flick będzie mógł zgłosić do meczu tylko 22 z 28.
0
@sevs No nie, przecież mógłby po prostu wziąć piłkarzy ogółem. ;)
0
A jeśli nie wyeliminuje Athleticu, to zagra 14 stycznia, czy jak?
1
Przynajmniej to oznacza mniejsze prawdopobieństwo tego durnego przekazywania opaski de Jongowi przez Raphinię...
0
Po zeszłym sezonie Casadó może im podać parę wskazówek, co robić na takiej wycieczce, gdy i tak się nie zagra. ;)
0
@Nightraider Ja nie mogę pojąć zwłaszcza tego, że chodziło akurat o Olmo. Przecież on nawet nie był jakimś wielkim życzeniem katalońskich „mas”...
Jeśli Olmo teraz odejdzie, każda SEKUNDA jego gry kosztowała Barçę ponad... 1100 euro.
12
Miał się ugiąć jeden sąd, później drugi sąd, później liga i federacja, pełne powody do potrójnego, a nawet poczwórnego optymizmu!
A piłkarze jaki gest mieliby wykonać w sumie? Koszulki z napisem w stylu „Jesteśmy z Wami, ale nasz zarząd Was nie zarejestował i w ogóle visca el Barça”? :P
0
@rafal314 Którego? :)
2
Ja przede wszystkim czekam na jakikolwiek komunikat z klubu o sprzedaży lóż. Przecież to jest żart, że nadal milczą.
Nawet kij z kwotami, tylko żeby cokolwiek podali, przecież to jest potężna transakcja, a nie podpisanie oficjalnego partnerstwa ws. kanapeczek i zmiany dostawcy wołowiny.
0
@Darek_Maruszczak Najważniejsze, że w ogóle znalazł dla nich wreszcie czas...
0
Chwila, chwila. Nie pojawi się w ratuszu w Barbastro, bo czas zajęło mu spotkanie na treningu, po którym drużyna jedzie do tego samego Barbastro? O to tu chodzi? :P