1

@Rupert_Haubica Nadal stawiam na 29 lutego. :)

0

@LukaszFan Bo tak, bo po to jest między innymi idea okienek transferowych, bo mogliby robić wypożyczenia dla picu na wybrane mecze, bo robiliby wałki z fikcyjnymi transferami dla fabrykowania przychodów itp. itd.

9

Padnę ze śmiechu, jeśli i tak zagra Peña i Flick zagra wszystkim pismakom na nosie. ;)

0

@narciarz Przecież większość (albo nawet ogromna większość) z tamtejszych pismaków też kija wie o przepisach, a już zwłaszcza o FFP. I udowadniają to niemal każdego dnia. :)

1

Nie wiem, czy bardziej rozśmiesza mnie szukanie tu „siły wyższej”, czy jednak argument o tym, że jakiś przepis jest niesprawiedliwy, więc nie ma co go stosować. Ale to uniwersum prawnicze i tam niemożliwe nie istnieje. :)

2

@AxelF Nie no, gdyby wpisał do protokołu dwie żółte kartki, nawet najwięksi kretyni z komisji dyscyplinarnej musieliby wyrzucić go do kosza, skoro akurat tę czerwoną widział „cały świat”. Są gdzieś granice kretynizmu.

A co tam sobie Flick mówił, to akurat mogą zmyślić, bo nie ma dowodu, że... tak nie było. :P

1

@kejdzi Ja to rozumiem tak, że wszelkie kary poniżej czterech meczów nie przechodzą na inne rozgrywki. Ale z tego artykułu nie wynika to wprost.

1

„(...) zwłaszcza że zdaniem dziennikarza nie będą w kadrze na jutrzejszy mecz z Barbastro”.

Nie zdaniem dziennikarza, tylko po prostu. Chyba że Flick dostanie cegłą w głowę i zgłosi niezarejestrowanych...

1

Najpierw do biur wjedzie pizza czy sushi?

0

29 lutego wszystko się wyjaśni. Więcej wiary!

0

@pasquda Pisałem to, zanim doszła aktualizacja. Inna sprawa, że w ogóle nie powinno być tematu powrotu chłopa przez sekundę.

6

Wisienka na torcie obecnego zarządu.

1

Pieprzenie barcelońskich pismaków o historiach z tyłka wziętych wybija poza skalę. Niepodrabialni są. :)

0

Gdzie jest Były Szwagier Laporty w tym wszystkim, ja się pytam?!

0

@DonCarletto Ale Olmo nie jest piłkarzem bez klubu. ;)

0

@OldMc84 Skrajnie prawicowe? Tam motorem napędowym separatyzmu jest raczej skrajna lewica. :P

0

News roku, choć dopiero 2 stycznia. :)

No i wreszcie się znów przewinął Były Szwagier!

0

@KrwawiaceoczyVEB On nie jest niestety zawodnikiem bez klubu. Kontrakt w końcu ma...

0

Chciałbym wierzyć, że to „tylko” 55 milionów. :P

3

@th@les Jedno jest wynagrodzeniem (z nowego klubu), drugie jest odszkodowaniem (z poprzedniego). To tak jak u całej masy trenerów, ciągną kasę z nowego klubu i odszkodowanie z poprzedniego (lub wręcz kilku poprzednich).

0

@platki_owsiane A, czyli skoro nie chciał pracować w rezerwach, to lepiej było mu dać pierwszą drużynę, dobrze rozumiem? :)

2

Wyższa to tu nastąpiła nie siła, tylko niekompetencja „pewnych osób” na skalę światowego pośmiewiska.

0

@Krystian1588 W tej konkretnej sprawie akurat raczej stawia, tyle że i bez obecnego cyrku większość poparła lub popierałaby słowa Xaviego już wtedy.

2

Ja mimo wszystko łudziłem się przez jakiś czas, że to niekoniecznie za to Xavi wyleciał. Ale gdy Laporta w jednym, drugim, trzecim wywiadzie nie podał żadnego konkretnego powodu, to uznałem, że chyba to jednak prawda. :P

2

@fenix1983 Świetnie, wiele rzeczy pewnie z tego ma ręce i nogi.

Tylko dlaczego mimo to pod koniec września Laporta mówił, że „pracują nad powrotem na Spotify Camp Nou pod koniec roku lub na początku następnego”, w połowie października Font zapewniała, że „na dziś nie ma żadnej informacji, która by mnie powstrzymywała od takiego myślenia, by zakończyło się to do końca roku”, a jeszcze wcześniej klub zaczął sprzedawać karnety na rundę wiosenną na Camp Nou?

Oni tych wszystkich czynników jeszcze wtedy nie brali pod uwagę? Co się jeszcze tak niespodziewanego wydarzyło? Trudno uwierzyć.

0

@Messner Kiedyś było już czekanie z kimś dosłownie niemal do ostatnich minut przed meczem (nawet nie wiem, czy nie... z OImo), więc to też nie to. :P

0

A ten 3 stycznia to tak po prawdzie skąd? Dlaczego nie 29 lutego albo 3 maja?

0

Co to w ogóle za pytanie?

To trochę tak, jakby zapytać, czy wolisz jechać autobusem, który rusza już z przystanku i włącza się do ruchu, czy jednak wolisz poczekać na ten, do którego być może jednak wsiądziesz, gdy poczekasz...

0

Dawniej Laporta „miał nadzieję”, że z miłości do klubu Messi będzie grał za darmo, teraz będzie musiał mieć widocznie nadzieję, że z miłości do klubu Dani O. będzie chciał jednak posiedzieć przez pół roku na trybunach (tyle że nie za darmo).

Zarząd Wielkiej Nadziei i Królestwa Optymizmu.

0

@HubertMlody Nie będą go pewnie mogli nawet fizycznie wpisać do prokotołu, chociaż w tym hiszpańskim cyrku nic mnie nie zdziwi. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?