Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rupert_Haubica Nadal stawiam na 29 lutego. :)
0
@LukaszFan Bo tak, bo po to jest między innymi idea okienek transferowych, bo mogliby robić wypożyczenia dla picu na wybrane mecze, bo robiliby wałki z fikcyjnymi transferami dla fabrykowania przychodów itp. itd.
9
Padnę ze śmiechu, jeśli i tak zagra Peña i Flick zagra wszystkim pismakom na nosie. ;)
0
@narciarz Przecież większość (albo nawet ogromna większość) z tamtejszych pismaków też kija wie o przepisach, a już zwłaszcza o FFP. I udowadniają to niemal każdego dnia. :)
1
Nie wiem, czy bardziej rozśmiesza mnie szukanie tu „siły wyższej”, czy jednak argument o tym, że jakiś przepis jest niesprawiedliwy, więc nie ma co go stosować. Ale to uniwersum prawnicze i tam niemożliwe nie istnieje. :)
2
@AxelF Nie no, gdyby wpisał do protokołu dwie żółte kartki, nawet najwięksi kretyni z komisji dyscyplinarnej musieliby wyrzucić go do kosza, skoro akurat tę czerwoną widział „cały świat”. Są gdzieś granice kretynizmu.
A co tam sobie Flick mówił, to akurat mogą zmyślić, bo nie ma dowodu, że... tak nie było. :P
1
@kejdzi Ja to rozumiem tak, że wszelkie kary poniżej czterech meczów nie przechodzą na inne rozgrywki. Ale z tego artykułu nie wynika to wprost.
1
„(...) zwłaszcza że zdaniem dziennikarza nie będą w kadrze na jutrzejszy mecz z Barbastro”.
Nie zdaniem dziennikarza, tylko po prostu. Chyba że Flick dostanie cegłą w głowę i zgłosi niezarejestrowanych...
1
Najpierw do biur wjedzie pizza czy sushi?
0
29 lutego wszystko się wyjaśni. Więcej wiary!
0
@pasquda Pisałem to, zanim doszła aktualizacja. Inna sprawa, że w ogóle nie powinno być tematu powrotu chłopa przez sekundę.
6
Wisienka na torcie obecnego zarządu.
1
Pieprzenie barcelońskich pismaków o historiach z tyłka wziętych wybija poza skalę. Niepodrabialni są. :)
0
Gdzie jest Były Szwagier Laporty w tym wszystkim, ja się pytam?!
0
@DonCarletto Ale Olmo nie jest piłkarzem bez klubu. ;)
0
@OldMc84 Skrajnie prawicowe? Tam motorem napędowym separatyzmu jest raczej skrajna lewica. :P
0
News roku, choć dopiero 2 stycznia. :)
No i wreszcie się znów przewinął Były Szwagier!
0
@KrwawiaceoczyVEB On nie jest niestety zawodnikiem bez klubu. Kontrakt w końcu ma...
0
Chciałbym wierzyć, że to „tylko” 55 milionów. :P
3
@th@les Jedno jest wynagrodzeniem (z nowego klubu), drugie jest odszkodowaniem (z poprzedniego). To tak jak u całej masy trenerów, ciągną kasę z nowego klubu i odszkodowanie z poprzedniego (lub wręcz kilku poprzednich).
0
@platki_owsiane A, czyli skoro nie chciał pracować w rezerwach, to lepiej było mu dać pierwszą drużynę, dobrze rozumiem? :)
2
Wyższa to tu nastąpiła nie siła, tylko niekompetencja „pewnych osób” na skalę światowego pośmiewiska.
0
@Krystian1588 W tej konkretnej sprawie akurat raczej stawia, tyle że i bez obecnego cyrku większość poparła lub popierałaby słowa Xaviego już wtedy.
2
Ja mimo wszystko łudziłem się przez jakiś czas, że to niekoniecznie za to Xavi wyleciał. Ale gdy Laporta w jednym, drugim, trzecim wywiadzie nie podał żadnego konkretnego powodu, to uznałem, że chyba to jednak prawda. :P
2
@fenix1983 Świetnie, wiele rzeczy pewnie z tego ma ręce i nogi.
Tylko dlaczego mimo to pod koniec września Laporta mówił, że „pracują nad powrotem na Spotify Camp Nou pod koniec roku lub na początku następnego”, w połowie października Font zapewniała, że „na dziś nie ma żadnej informacji, która by mnie powstrzymywała od takiego myślenia, by zakończyło się to do końca roku”, a jeszcze wcześniej klub zaczął sprzedawać karnety na rundę wiosenną na Camp Nou?
Oni tych wszystkich czynników jeszcze wtedy nie brali pod uwagę? Co się jeszcze tak niespodziewanego wydarzyło? Trudno uwierzyć.
0
@Messner Kiedyś było już czekanie z kimś dosłownie niemal do ostatnich minut przed meczem (nawet nie wiem, czy nie... z OImo), więc to też nie to. :P
0
A ten 3 stycznia to tak po prawdzie skąd? Dlaczego nie 29 lutego albo 3 maja?
0
Co to w ogóle za pytanie?
To trochę tak, jakby zapytać, czy wolisz jechać autobusem, który rusza już z przystanku i włącza się do ruchu, czy jednak wolisz poczekać na ten, do którego być może jednak wsiądziesz, gdy poczekasz...
0
Dawniej Laporta „miał nadzieję”, że z miłości do klubu Messi będzie grał za darmo, teraz będzie musiał mieć widocznie nadzieję, że z miłości do klubu Dani O. będzie chciał jednak posiedzieć przez pół roku na trybunach (tyle że nie za darmo).
Zarząd Wielkiej Nadziei i Królestwa Optymizmu.
0
@HubertMlody Nie będą go pewnie mogli nawet fizycznie wpisać do prokotołu, chociaż w tym hiszpańskim cyrku nic mnie nie zdziwi. :P