0

A co z odpowiedzią Laporty na te całkiem konkretne pytania grup kibicowskich sprzed miesiąca? Poleconym poszły i jeszcze nie dotarły? Czy może nie dotarła odpowiedź? A może tej odpowiedzi zwyczajnie nie ma i nie będzie?

https://www.fcbarca.com/118236-mas-que-pelotas-socios-wyslali-list-do-klubu-z-50-pytaniami-na-temat-dzialan-obecnego-zarzadu.html

0

@Emhyr Do hejtu tu bardzo, bardzo daleko...

0

@Wiktor91 Sekcja żeńska też?!

0

@Cvzx Kto wie, może Były Szwagier Laporty ma jakąś szwalnię. :P

2

@19Macio93 Plotką nie jest za to fakt, że Barcelona współpracuje z nimi od pięciu lat.

0

@judaszowe_srebrniki Borek pieprzy różne głupoty, ale to z Piekarskim i Roberto Carlosem akurat jest możliwe. Grali przeciw sobie w sparingu reprezentacji olimpijskich, którego oczywiście nikt w Polsce nie pokazywał, więc cholera tam wie.

0

Skoro nawet połamany Gavi był w szerokiej kadrze Hiszpanii na EURO, to i Barça widocznie jest w jakimś podobnie szerokim gronie klubów z ofertą dla Kimmicha...

2

@Michal4 Jeszcze chyba nie przyzwyczaiłem się do tego, że mimo takiego cyrku większość klubów Primera i Segunda División całuje Tebasa po nogach. :P

2

Czy w jakimkolwiek innym kraju z piłką nożną na poważnym poziomie dzieją się takie jaja, żeby na mniej niż tydzień przed letnim okienkiem transferowym klub nie wiedział, jakie ma pole manewru?

0

Ansu tak wygląda? Na tym zdjęciu wydaje się, jakby miał kończyć karierę...

0

@kejdzi Przecież tak jest od początku wprowadzenia VAR...

0

@BISHBASHBOSH A czy ja w ogóle pisałem coś, że zwolnienie tempa to zwód? :)

1

@kanver_ Co do zasady twórcy obecnej wersji VAR ubzdurali sobie, że ten VAR ma naprawiać tylko tak oczywiste błędy, jak np. asysta ręką czy piłka 30 cm za linią bramką, które sędzia główny przeoczył i potrzebuje „dodatkowych oczu”.

To jest absurd, ale takie są podstawy „rozumowania” decydentów z FIFA i IFAB. Oczywiście sędziowie mają często te wytyczne w nosie.

0

@dawidlampa Nie widziałem jeszcze chyba nigdy karnego Lewandowskiego, w którym robiłby jakiekolwiek zwody po dobiegnięciu do piłki. Zawsze po – nazwijmy to – zatrzymaniu robi jeszcze jeden krok.

Przepis mówi: „wykonywanie zwodów w trakcie dobiegania do piłki jest dozwolone”. Trudno mówić, że Lewandowski dobiegł już do piłki, skoro stawia przed nią jeszcze jeden dodatkowy krok. On „zatrzymuje się” w przedostatnim kroku.

2

A gdzie te arabskie kontrakty, gdzie te rozliczne owoce bliskowschodnich wojaży kochanego Laporty?

0

„Lewandowski robi to jednak zgodnie z przepisami, gdyż zabraniają one jedynie całkowitego zatrzymania”.

Nie do końca. Przepisy mówią o tym, że nie można robić zwodów po dobiegnięciu do piłki. Wcześniej można zatrzymywać się w zasadzie do woli.

3

Deco obrywa zupełnie już za cokolwiek, niedługo będzie odpowiedzialny za brak mydła w klubowej toalecie czy awarię prądu w Ciutat Esportiva.

Inna sprawa, że i tak niewiele dobrego o jego pracy można chyba powiedzieć.

A co do Guiu – trudno, po prostu. Klub niewiele mógł zrobić, a klauzula była, jaka była, bo Guiu niedawno był niemal nikim. I tyle. Thank you and good luck!

1

@AxelF Tak, jest pięć grup. Katalońskie ekipy grają z grubsza z Walencją i Balearami, ewentualnie ktoś z Aragonii.

1

@AxelF Okręgówka katalońska to jest teraz piąta liga, jeszcze niżej. ;)

0

@krzak82 Jak pierwsi w historii bez punktów? :P

0

@prodigy Michniewiczowi przynajmniej po prostu kończył się kontrakt. ;)

2

@prodigy Ale Ty tak na serio? Naprawdę myślisz, że odszedł z przyczyn piłkarskich? :)

2

Żeby to nie było jak z Xavim, że przed rewanżem z Gironą po rączkach go całowali i nie wiadomo po co ogłaszali, że jednak zostaje, a po tym jednym meczu nagle niektórzy „zaczęli mieć wątpliwości”.

A już na serio – naprawdę tych zmian wystarczy na jakiś czas. Pięciu selekcjonerów od MŚ 2018 to już wystarczający cyrk.

0

@adukla Ale tak po prawdzie co klub miał zrobić? Gość nawet na starcie tego sezonu był praktycznie jeszcze nikim, to skąd miałaby się wziąć wyższa klauzula?

0

@xavi890 Miesiąc poślizgu z umową to mało? A kto komu kazał w ogóle rzucać jakimiś terminami, kiedy umowa jest do 2028? :)

Edit: A, Ty pewnie mówisz o stadionie, nie o Nike. Tylko ja się nie śmieję z poślizgu, ja się śmieję z tego, że styczeń to już przecież nie ten rok. :P

0

Ten „końcowy etap” nowej umowy z Nike już nawet nie jest śmieszny. Pytanie, czy to przecieki z klubu były takim falstartem, czy to pismacy zaczęli strzelać ślepakami. Byle było to dopięte.

Chociaż w sumie czego się spodziewać, gdy sam Szef Wszystkich Szefów opowiada, że nie wie czy powrót na Camp Nou nastąpi w grudniu czy w styczniu, ale w każdym razie... w tym roku (styczeń już w tym roku był, tak mi się zdaje). Podejście do terminów jest dość luźne. :P

7

Jak dla mnie to dobry przykład piłkarza, który w odpowiednim momencie zdał sobie sprawę, że karierę zdołała rozwinąć poza Barceloną.

I zrobił krok w dobrą stronę, a wielu tego nie potrafi lub się boi.

1

Ostatni raz byłem tak zaskoczony, gdy po maju przyszedł czerwiec. Niebywałe odkrycie red. Luisa Rojo.

0

Śmichy-chichy, a ile mistrzostw na wrotkach ma Real? ZERO.

Co prawda tej sekcji nie mają od kilku dekad, ale prawda jest dla nich bolesna...

12

Można się śmiać, że to czy tamto pismacy wymyślają, ale tej nowej umowy nie ma i to jest fakt niepodważalny. Tylko przecież ta dotychczasowa i tak nie wygasała, więc o co chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?