4

Dobra, dobra, od iluś tygodni czytamy, że to już TEN tydzień. :)

0

@polcza Dlatego zapytali też osobno o ostatni sezon. ;)

1

Nie wiem, przyznaję, jak to jest możliwe, że aż 30% nie oczekuje „aspirowania do wszystkich tytułów”. Jak dla mnie „aspirować” powinno nawet Leganés, bo taki jest sens sportu zawodowego.

Możliwości i poziom satysfakcji to swoją drogą. Gdyby było pytanie o to, które trofea (albo ile) zadowoliłyby socios, a które są „dodatkiem”, to inna sprawa...

5

Fikołki prasy są czasem dość zastawiające. Rok czy dwa lata temu warunki finansowe Sergiego R. były jego atutem. Teraz są problemem...

2

@David_Martin No to rok w tę czy w tamtą nie robi większej różnicy. ;)

0

Tym z Kolegów i Koleżanek, którzy wspominają Gaviego, chciałbym tylko przypomnieć, że równie dobrze może on wrócić dopiero późną jesienią albo zimą. Mieliby wybrać kapitana na pół sezonu?

0

@swiergol2 Jak dla mnie obaj korzystacie z wolności słowa...

0

@Joopiter A cóż takiego w sumie powiedział niby Xavi, że ponoć to miało rozsierdzić Laportę? Pewnie i to wymysł pismaków, albo rzeczywiście El Presidente jest wyjątkowo wyczulony...

5

A to tylko z czerwca. Gdyby liczyć od końca zimowego okienka, to Flick musiałby połowę tych pseudotransferów zarejestrować w rezerwach. :P

Ale spokojnie, EURO się toczy, więc zaraz będą nowe wynalazki pismaków, gdy tylko ktoś trzy razy prosto kopnie piłkę w 1/8 finału Słowenia-Rumunia...

1

@xavi890 Mam się podzielić, czy o co chodzi? :)

0

Nawet rejestracja – jak by nie patrzeć – kapitana stoi pod znakiem zapytania?!

0

O włos od przedłużenia kontraktu, ale... wciąż czeka na ofertę z klubu. Tradycyjne pismackie baśnie i bajeczki. :P

0

Jeśli Flick rzeczywiście myślał, ze po jego przyjściu produkcja plotek, domysłów, przecieków i zwykłych dziennikarskich wymysłów ograniczy się, to już chyba wie, że to niemożliwe.

Czasem chłop nie zdąży jeszcze wrócić do domu i zdjąć butów, a już wszystko wszystko „wiedzą”. :P

0

@negreanu Nie, nie chodzi o 2/3 uprawnionych do głosowania. To jest bardziej skomplikowane, trzeba spełnić dwa kryteria jednocześnie:
1) za wotum nieufności musi być co najmniej 2/3 z głosujących (nie uprawnionych),
2) za wotum nieufności zagłosować co najmniej 10% socios.

0

Niestety nie ma za to wpływu na „intruzów” w samych „klubowych biurach”. A tam to już nie wycieki, tylko solidne wylewy...

3

„Klub dalej nie jest pewny”, czy będzie miał możliwość zarejestrowania go, ale na szczęście to samo „Mundo Deportivo” sprowadziło już do Barcelony w tym okienku pół Europy, więc chyba nie ma się czym przejmować. :)

2

Czy w tym kraju są jeszcze jakiekolwiek tajemnice?

3

Ciekawe, czy Flick o tej decyzji już wie.

2

Laporta naprawdę mógłby już w sprawie Negreiry przyjąć taktykę milczenia zamiast „nigdy niczego nie było”. Tak byłoby chyba dla wszystkich lepiej.

8

Czyli nic nowego się w zasadzie nie dowiedział . :P

0

Już trochę minęło od słynnej wyprawy Laporty do Kataru, coś na tym odcinku jakoś cicho...

0

@19Macio93 Baraże o awans do Segunda División. :)

0

@KaroLOCO O tyle dziwne, że przecież historię o złym Xavim i Laporcie może też wyssać z palca, ale widocznie to inny „level”. :P

3

„Według Sportu, wydaje się”.
A, no to wszystko jasne, Flick nie ma już wyboru. :P

0

@lukkobe To aż się dziwię, że ktokolwiek gra na igrzyskach, skoro takie same problemy mieliby praktycznie wszyscy.

0

Mam wrażenie, że jakikolwiek ruch RFEF i sztabu reprezentacji byłby krytykowany. Niektórym już odwala, najlepiej pewnie zamknąć zawodników w Ciutat Esportiva i żeby nosa poza klub nie wyściubili...

1

Oj, coś przeczuwam, że niebawem Bori Fati wyjdzie znów z jaskini i udzieli kolejnego zabawnego wywiadu.

0

@KibicBarcy84 Bardziej całą drugą 25-osobową kadrę, a przecież do okienka jeszcze trochę. :)

0

@19Macio93 Tylko Romeu nie wygląda za bardzo na niezadowolonego z obecnej sytuacji. Wydaje się wręcz, że on ma świadomość, że dostał prezent od losu i cieszy się tym, ale nie będzie też zapierał się rękami i nogami, żeby odejść. Przygoda życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?