Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dobra, dobra, od iluś tygodni czytamy, że to już TEN tydzień. :)
0
@polcza Dlatego zapytali też osobno o ostatni sezon. ;)
1
Nie wiem, przyznaję, jak to jest możliwe, że aż 30% nie oczekuje „aspirowania do wszystkich tytułów”. Jak dla mnie „aspirować” powinno nawet Leganés, bo taki jest sens sportu zawodowego.
Możliwości i poziom satysfakcji to swoją drogą. Gdyby było pytanie o to, które trofea (albo ile) zadowoliłyby socios, a które są „dodatkiem”, to inna sprawa...
5
Fikołki prasy są czasem dość zastawiające. Rok czy dwa lata temu warunki finansowe Sergiego R. były jego atutem. Teraz są problemem...
2
@David_Martin No to rok w tę czy w tamtą nie robi większej różnicy. ;)
0
Tym z Kolegów i Koleżanek, którzy wspominają Gaviego, chciałbym tylko przypomnieć, że równie dobrze może on wrócić dopiero późną jesienią albo zimą. Mieliby wybrać kapitana na pół sezonu?
0
@swiergol2 Jak dla mnie obaj korzystacie z wolności słowa...
0
@Joopiter A cóż takiego w sumie powiedział niby Xavi, że ponoć to miało rozsierdzić Laportę? Pewnie i to wymysł pismaków, albo rzeczywiście El Presidente jest wyjątkowo wyczulony...
5
A to tylko z czerwca. Gdyby liczyć od końca zimowego okienka, to Flick musiałby połowę tych pseudotransferów zarejestrować w rezerwach. :P
Ale spokojnie, EURO się toczy, więc zaraz będą nowe wynalazki pismaków, gdy tylko ktoś trzy razy prosto kopnie piłkę w 1/8 finału Słowenia-Rumunia...
1
@Emhyr Gabriel Sans sobie coś takiego naskrobał: https://www.fcbarca.com/118781-mundo-deportivo-barca-rozwazala-transfer-loica-bade-w-przypadku-odejscia-ronalda-araujo.html
1
@xavi890 Mam się podzielić, czy o co chodzi? :)
0
Nawet rejestracja – jak by nie patrzeć – kapitana stoi pod znakiem zapytania?!
0
O włos od przedłużenia kontraktu, ale... wciąż czeka na ofertę z klubu. Tradycyjne pismackie baśnie i bajeczki. :P
0
Jeśli Flick rzeczywiście myślał, ze po jego przyjściu produkcja plotek, domysłów, przecieków i zwykłych dziennikarskich wymysłów ograniczy się, to już chyba wie, że to niemożliwe.
Czasem chłop nie zdąży jeszcze wrócić do domu i zdjąć butów, a już wszystko wszystko „wiedzą”. :P
0
@negreanu Nie, nie chodzi o 2/3 uprawnionych do głosowania. To jest bardziej skomplikowane, trzeba spełnić dwa kryteria jednocześnie:
1) za wotum nieufności musi być co najmniej 2/3 z głosujących (nie uprawnionych),
2) za wotum nieufności zagłosować co najmniej 10% socios.
0
Niestety nie ma za to wpływu na „intruzów” w samych „klubowych biurach”. A tam to już nie wycieki, tylko solidne wylewy...
3
„Klub dalej nie jest pewny”, czy będzie miał możliwość zarejestrowania go, ale na szczęście to samo „Mundo Deportivo” sprowadziło już do Barcelony w tym okienku pół Europy, więc chyba nie ma się czym przejmować. :)
2
Czy w tym kraju są jeszcze jakiekolwiek tajemnice?
3
Ciekawe, czy Flick o tej decyzji już wie.
2
Laporta naprawdę mógłby już w sprawie Negreiry przyjąć taktykę milczenia zamiast „nigdy niczego nie było”. Tak byłoby chyba dla wszystkich lepiej.
8
Czyli nic nowego się w zasadzie nie dowiedział . :P
0
Już trochę minęło od słynnej wyprawy Laporty do Kataru, coś na tym odcinku jakoś cicho...
0
@19Macio93 Baraże o awans do Segunda División. :)
0
@KaroLOCO O tyle dziwne, że przecież historię o złym Xavim i Laporcie może też wyssać z palca, ale widocznie to inny „level”. :P
3
„Według Sportu, wydaje się”.
A, no to wszystko jasne, Flick nie ma już wyboru. :P
0
@lukkobe To aż się dziwię, że ktokolwiek gra na igrzyskach, skoro takie same problemy mieliby praktycznie wszyscy.
0
Mam wrażenie, że jakikolwiek ruch RFEF i sztabu reprezentacji byłby krytykowany. Niektórym już odwala, najlepiej pewnie zamknąć zawodników w Ciutat Esportiva i żeby nosa poza klub nie wyściubili...
1
Oj, coś przeczuwam, że niebawem Bori Fati wyjdzie znów z jaskini i udzieli kolejnego zabawnego wywiadu.
0
@KibicBarcy84 Bardziej całą drugą 25-osobową kadrę, a przecież do okienka jeszcze trochę. :)
0
@19Macio93 Tylko Romeu nie wygląda za bardzo na niezadowolonego z obecnej sytuacji. Wydaje się wręcz, że on ma świadomość, że dostał prezent od losu i cieszy się tym, ale nie będzie też zapierał się rękami i nogami, żeby odejść. Przygoda życia.