0

Jeszcze się jedno okienko letnie nie zaczęło, „Sport” rozpoczyna już to z 2025 roku...

0

@slayer Szczerze to białą piłkę dla Ligi Mistrzów z czarnymi gwiazdami spokojnie nazwałbym już „klasyczną”. To już ponad 30 lat historii.

1

@Bartas7VeB Trochę szacunku. Nie jakiś tam „były szwagier”, ale Były Szwagier.

19

Nie no, to są już jaja zupełne. Mam nadzieję, że to wymysły Miguela, chociaż nic w tym cyrku nie zdziwi.

0

Dementujący się wzajemnie bajkopisarze ze „Sportu” i „Mundo Deportivo” zawsze poprawiają humor. :)

0

Jeszcze Lewandowski przecież. :)

Zabawnie wyszło, bo tutaj rzeczywiście jest wymienionych dziewięciu, za to w oryginalnym artykule piszą o dziesięciu, ale... też bez Lewandowskiego. :P

0

Chwila, to Xavi i Miguel nie są już na wojennej ścieżce? Pogubić się już można, ale w sumie u Xaviego też już nic by mnie nie zdziwiło. :)

0

@partymaker Bardziej myślałem o jego roli w Barcelonie przed wypożyczeniem, gdy kojarzył się chyba tylko z różowymi włosami, strzelaniem fotek na celebracjach trofeów i łatką kolejnego Douglasa. ;)

2

@kacperFCB_ Na jedno wychodzi. Co mi z tego, że mam tysiące na koncie, skoro zajmie mi je komornik?

0

@szymonekk Przecież czeka kasa z Superligi. :P

0

@Azrik Siłą rzeczy muszą to ujawniać potencjalnym chętnym, bo skąd klub X miałby wiedzieć, czy w ogóle ma po co ruszać po takiego zawodnika?

0

„[...] o ile Barça ma jeszcze opcję wykupu piłkarza Girony (niektóre informacje wskazują, że wygasła w kwietniu)”.

Dlaczego takie rzeczy nie są jawne?

2

@slayer No, no, tylko zabawa z redukcją do 25 dopiero się w klubie rozkręci na dobre. :)

3

O, kurna, jeszcze Julian Araujo, o tym ananasie to już w ogóle zapomniałem. Tylko powrotu złamanego Desta brakuje, żeby jeszcze wrócił Fati, Lenglet z Garcíą do kompletu i 30-osobowa kadra w drodze. :P

0

@Faro Kojarzę je aż za dobrze, ale nie wiem, co z tych konferencji miałoby to potwierdzać. ;)

0

@Faro Ale kiedy się zapierał? Przecież to ludzie z klubu wprost mówili przez ileś tygodni, zanim ogłoszono, że zostaje, że chcą go przekonać, żeby został. Do tego media w kółko drążyły temat i było ewidentnie widać, że Xavi ma dość powracania do sprawy.

Zupełnie kupy mi się nie trzyma wersja, że to Xavi miałby wymusić pozostanie. Inna sprawa, że i Xavi, i Laporta swoją wiarygodność sprowadzili do poziomu gruntu.

0

@scorpion93 Laporta nie wybrał Messiemu drogi prosto do Miami, a chyba to ma na myśli @elrubio. ;)

0

@Matheu12 To pozostanie dla mnie jedną z największych zagadek w najnowszej historii FC Barcelony, cały ten cyrk w kwietniu. I sam moment, i w ogóle pomysł, po co to było robić. Absurd jakiś.

0

@Matheu12 Kiedy, w kwietniu? Przecież w ten sposób Laporta dołożył od siebie kolejną potężną cegłę (nie cegiełkę) do robienia z klubu pośmiewiska na skalę światową.

1

Coroczny „cel klubu na to lato” i jak co roku „wiele rzeczy musiałoby się wydarzyć”. :P

2

To może być saga jeszcze dłuższa niż pozostanie/odejście Sergiego Roberto...

5

Czymś gazetki katalońskie muszą przysłonić przyjście Mekambe do Realu, więc o wymyślanych naprędce „ofensywach transferowych Barcelony” trochę sobie w najbliższych dniach poczytamy...

1

„Nowy trener nie może zagwarantować mu minut”.
Za to w ostatnim sezonie to się nagrał, że ho, ho...

0

„To nie jest byle jaki dzieciak. To dzieciak, który wyszedł z La Masii. Ansu zasługuje na znacznie więcej, mówimy o "dziesiątce" Barcelony!”.

0

Nie za bardzo rozumiem, dlaczego „mistrzostwo” ligi w cudzysłowie. Mistrzostwo to mistrzostwo.

9

@Mati23 Przecież tego jeszcze nie wiadomo. :P

0

Ale zrobił to przed swoim wyrzuceniem, czy dopiero teraz? Być może to był kluczowy moment, który doprowadził do tego, że Były Szwagier Laporty zdecydował o pozbyciu się Xaviego raz na zawsze...

A już tak serio, to skąd niby jakiś Iwan i Delfin ze „Sportu” wie, kto ma kogo w grupie na WhatsAppie? Szanujmy się.

0

@Muhitos Niepoważna jest cała otoczka. W zasadzie do tej pory chyba nie wiedzą, po co go sprowadzili, każdy umywa ręce. A za grosze nie był.

14

Z jednej strony cała sprawa Vitora R. i jego traktowania w klubie jest cokolwiek niepoważna, z drugiej strony señor Cury ma tyle za uszami i tak bogatą przeszłość różnych „dziwnych” interesów z Barçą, że trudno traktować go serio. A najlepiej, gdyby zbyt wielu związków z klubem już nie miał.

2

@kejdzi Z grubsza to, że był czynnym zawodnikiem, i to biorącym udział w samych rozgrywkach, których format ustawiał pod swoją drużynę, a prowizja szła niby na firmę, choć śledczy są zdania, że dostawał ją bezpośrednio Piqué.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?