0

@AlwaysBlaugrana Niejeden w szatni nie zna angielskiego.

0

Jeśli śmialiśmy się z ekipy Xaviego, że mają doświadczenie z ligi pasterzy i tylko Generałowi zawdzięczają obecność w sztabie Barcelony, to co dopiero powiedzieć o doświadczeniu tej trójki? :)

7

A treść rozmowy podyktowało pismakowi łóżko szpitalne.

0

@Hugo76 „Naprawdę dziwiłem się, że Laporta go nie wywalił wcześniej”.
O, w punkt. Trzeba było pożegnać się z Xavim w styczniu, a nie opowiadać durnot typu „zwolniłbym każdego, gdyby to nie był Xavi”.

0

@Hasszz A co to za różnica, jak przebiegało spotkanie, skoro syf trwał od iluś dni?

0

@Ptasior Obawiam się, że dzisiejszy Laporta wypieprzyłby też i Cruyffa. Albo przynajmniej zmusił go do odejścia swoim stylem „zarządzania”.

Całe szczęście, że nie mamy jak tego sprawdzić.

0

He, he, teraz to dopiero będzie wysyp przeróżnych wersji, ploteczek i wymysłów. :)

3

@Graczdari91 „Xavi w niedzielnym meczu z Sevillą poprowadzi swoje ostatnie spotkanie w roli szkoleniowca pierwszego zespołu”.

0

@FCBparasiempre Przecież klub wydał już komunikat o zwolnieniu Xaviego. I przecież jest on cytowany w tej relacji. ;)

0

@sebcanvas I po co miałby to teraz ukrywać, gdyby znowu to sam zdecydował, że odchodzi? Przecież to jest totalne pośmiewisko, co się odwala, a w taki sposób tylko przykładałby do niego rękę.

1

@Inmessionate10 Przecież Xavi miał kontrakt do 2025. :)

18

Nawet odejście Matheusa Fernandesa wzbudzało większe emocje.

0

Thank you and good luck, tylko na razie nie wiadomo dlaczego.

0

@Darek_Maruszczak Sugerowałbym jednak jakąś ankietę w tej sprawie, bo mam wrażenie, że wielu z nas wolałoby, żeby było jednolite. W tę czy w inną stronę.

1

Już było w miarę jednolicie, a teraz znowu raz aktualizacje idą chrologicznie, a raz odwrotnie. :)

2

Któryś raz czytamy o tych testach, a o ich wynikach coś mało słychać...

0

@Veraciter Zgadzam się, Laporta odleciał już w inną galaktykę. A to dopiero... połowa kadencji.

0

Szykują się kolejne ciekawe odcinki tej telenoweli, jeśli Deco ma „przekazać swoje wrażenia z wczorajszego spotkania z Hansim Flickem w Londynie”, o którym inni twierdzą, że się nie odbyło. Tak się żyje. :P

0

@Czarny_ck W sumie racja, osobiście też wolałbym „tuż przed”.

0

@Czarny_ck A to dlaczego?

3

Aż jestem ciekawy, jakie to środki podejmie klub, żeby nie prali się po pyskach. :)

9

Prawdziwy el Capitán!

3

@haures Ha, ha, to miałoby nawet ręce i nogi. :P

0

@preemo Tak, tyle że Laporta Koemana dostał w spadku. Tak czy tak dramat.

21

Jeśli to faktycznie wygląda tak, jaki obraz tworzą media, to – mimo całej jego „chwiejności” – potraktowano Xaviego niemal jak śmiecia.

To jest po prostu nie do wiary. Nic z tego nie rozumiem. Nawet jeśli media dodają sporo od siebie, to ewidentnie sposób rozwiązania tej sprawy jest żałosny. Aż się dziwię, że Flick chce się w to bawić, skoro Laporta postanowił tak pogrywać sobie nawet z taką legendą.

1

@adukla Najwyżej po meczu Xavi będzie miał ostatnią szansę na wygłoszenie w Barcelonie sloganu „byliśmy lepsi”. :P

2

@Pablozeusz Jeszcze „lepszy” był moment podejmowania i ogłaszania tej decyzji, czyli przed Gironą. Nie umiem tego sobie jakkolwiek poukładać logicznie.

8

Niezależnie od końca tej historii, to jest kabaret na skalę światową.

2

@Roni_10 Xavi sam chyba siebie też nie szanuje, więc też wypad? :)

1

Tak jak można było spodziewać – skoro według „Mundo Deportivo” nie było spotkania z Flickiem, to według „Sportu” takie spotkanie jednak się... odbyło. Niepodrabialni są. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?