0

Przecież mieli mieć trzy dni wolnego. :P

Pismaki też w gazie, jak widać...

0

Cyrk przemienia się w latający cyrk. :P

0

@Greenalley Laporta po 17 maja coś powiedział publicznie? To przegapiłem.

0

@tbas Być może nawet Jordi Cruyff nie mógł wytrzymać rodzinno-kumpelskiego modelu zarządzania Laporty. Alemany tym bardziej.

0

@Greenalley Dlaczego więc nikt tego nie zdementował?

0

@michasfcb89 Wybory będą w 2026.

2

„Jesteśmy na czwartym miejscu w LaLidze, ale nie siedem punktów za Realem Madryt i Gironą, ale cztery, ponieważ wygramy na Bernabéu i na Montilivi”

– Joan Gaspart, 30 grudnia 2023.

9

Jedna z ostatnich rzeczy, jakie mógłbym powiedzieć dziś o Xavim, to „wie, co mówi”...

4

Nawet jeśli to nie jest prawda, to zalatuje takimi typowymi Rubialesowymi interesikami i jego gadką. Taki gość spod znaku „nie ma rzeczy nie do załatwienia”. :)

1

Ha, ha, no trochę pytajników tu jest. :)

Czy tego typu klauzule i inne wynalazki nie powinny być jawne? Jak dla mnie powinny.

2

@LukaszFan Pajor jest w obiegu już bardzo długo. W naszej lidze strzelała już jako 15-latka, w reprezentacji jako 16-latka, jeszcze jako nastolatka wyjechała do Wolfsburga.

A tu nadal ma jeszcze sporo przed sobą.

0

@creativeopinion Najlepsze jest to, że według słów Xaviego wszyscy oni mają przedłużone kontrakty tylko dlatego, że sam Xavi zdecydował się przedłużyć umowę, której i tak nie chciał wypełnić. :P

Przecież to jest takie zamotanie, że mózg wysiada.

1

„Bezpośredni awans niemożliwy”.
No nie. Tytuł tej zajawki o Espanyolu brzmi właśnie, że ich bezpośredni awans nadal jest możliwy. ;)

0

„W przypadku Argentyńczyka tylko kłopoty z finansowym fair play mogłyby uniemożliwić jego dołączenie do Barçy”.

Tylko? Przecież to właśnie jest największy kłopot klubu...

0

A ten to skąd niby wie, co Xavi powiedział w domu szefa wszystkich szefów? Pluskwę miał?

1

Bardziej byłbym zaniepokojony, gdyby przy takim cyrku w szatni panował... spokój.

3

@adukla Sevilla zostanie potężnie rozjechana 1:0, czym ter Stegen rzutem na taśmę zdobędzie Trofeum Zamory. :)

3

„Joan Laporta chce Hansiego Flicka lub Thomasa Tuchela; Deco woli Rafę Márqueza lub Thiago Mottę, a wiceprezydent Rafa Yuste stawia na pozostanie Xaviego”.

No dobra, tylko kogo chce były szwagier Laporty?

3

Pewnie będą odpoczywać dłużej, bo z Sewilli lecą prosto na meczyk do Korei...

...a nie, przepraszam, „okazało się”, że terminarz się nie spiął. :P

0

@MateuszDoniec Pytanie, dlaczego praktycznie nikt inny tego nie robi, bo też raczej nie jest przypadek. Chciałbym wierzyć, że Tebas ma to przynajmniej jakoś wyliczone.

W każdym razie mało gdzie jak w Hiszpanii tak robi się pod górkę miejscowym kibicom.

1

@Lisek I jednocześnie wywalone na tych, którzy planują z wyprzedzeniem pojechać/polecieć na ostatnią kolejkę, bo nawet w niej robią szacher-macher. Chociaż w sumie niespodzianka mała, od lat LaLiga i RFEF mają w czterech literach i miejscowych kibiców, i tych, którzy idą na same stadiony (o ile nie są z Arabii czy innych Stanów).

0

Co to oni mają za hopla z tym przekładaniem meczów „o nic” w ostatniej kolejce na inne terminy? W każdym innym poważnym piłkarsko kraju wszyscy grają o tej samej godzinie, ewentualnie cokolwiek przekładają z powodu finału LM czy LE.

1

Rozumiem, że tego typu wyrazy wsparcia Xaviego to tak naprawdę wyrazy dezaprobaty wobec Laporty. Inaczej wytłumaczyć sobie tego nie mogę.

I nie chodzi tu nawet o wyniki czy styl gry, tylko po prostu trudno w tym momencie uznawać Xaviego za czlowieka stabilnego emocjonalnie (tak to łagodnie ujmę). Jeśli tylu kibicom to odpowiada, to nie mam pytań.

0

„W środku burzy pojedynek z Rayo o drugie miejsce może być punktem zwrotnym”.

Ale to będzie punkt zwrotny w kierunku odejścia Xaviego, czy jego pozostania? Można się już do reszty pogubić. :P

9

Ale przynajmniej RFEF walczy o prawa kobiet w Arabii Saudyjskiej. :)

1

@slayer Nie no, trochę jednak dorabiał, sztućców na łańcuchu i talerzy przywiercanych do stołu to jednak w PRL-u (raczej) nie było. :P

Ale fakt faktem, że to były co najwyżej smaczki, a fabuła zwykle była całkiem realistyczna...

8

Jestem szczęśliwy, ale nigdy nie będę tu doceniony, dlatego odchodzę, ale zostaję. Tak w skrócie można podsumować totalne rozklekotanie przekazu Xaviego Hernándeza.

Gdyby nie był wielkim piłkarzem, chyba prawie każdy w szatni miałby z niego polew albo uważał go za niestabilnego emocjonalnie. A tak przynajmniej jeszcze swoją karierą piłkarską ratuje resztki autorytetu.

0

@ArcziArtt Pod czyją wodzą? :P

8

@Natwill Przecież ewidentnie coś się dzieje. Poszedł przeciek z klubu, ludzie z zarządu nie dementują tego, nikt nie poparł Xaviego publicznie przez te dwa dni. Tam jest burdel i tyle.

6

Pokłosie przedłużania kontraktu jesienią. Do tej pory nie rozumiem powodów akurat wyboru akurat tamtego momentu. Ale z dzisiejszej perspektywy nic w tym cyrku już nie dziwi, a logiki i myślenia cokolwiek wprzód trudno się doszukiwać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?