0

„Źródła z klubu miały potwierdzać, że logiczne w tej sytuacji jest odbycie rozmowy między prezydentem i szkoleniowcem, a nie ogłaszanie rozstania w mediach”.

Doprawdy urocze. Przecież to te same „źródła z klubu” wyniosły to do mediów. :)

0

@Veraciter Po czym jednak trzy tygodnie temu mu się odwidziało i już był w stanie zagryźć zęby na dziennikarzy, którzy i tak traktują go znacznie łagodniej niż większość poprzedników. Normalnie Mesjasz, cierpi za innych.

0

Nadal nie wierzę, że to miałby być powód. Jeśli tak, to kupa śmiechu, a jeśli nie, to... też kupa śmiechu. Obaj panowie doprowadzili Futbol Club Barcelona do stanu światowego pośmiewiska, to jest jakaś inna galaktyka beki.

0

@FCBCzarnuH I kto miałby zatrudnić nowy sztab? Znowu jakaś komisja Tusquetsa? Jeszcze tylko tego brakuje obecnie w FC Barcelonie.

3

@Pustelnik No to przecież on właśnie najbardziej narzeka na to, że inni potrafią wykorzystać swoje sytuacje, a oni nie. „Kiedy coś się powtarza, to nie jest pech”...

0

@RafaPL Łysy z FIFA nieraz domagał się zmniejszenia czołowych lig. Oczywiście tylko po to, żeby upchnąć swoje wynalazki. I tak to się kręci.

0

@sylweste.r To musi mieć chyba jeszcze inne dno, bo sprawa jest tak absurdalna, że aż nie do wiary. Klub się ośmiesza już niemal tydzień w tydzień, albo na jednym poziomie, albo na innym, albo na kilku naraz.

0

@szkudi7 Nani jest akurat wolny, więc siadłoby, ale zakusy na niego ma akurat Górnik Zabrze. Nie wiem, czy Deco jest w stanie przebić Podolskiego. :)

0

@katalonczyk0 Superpucharu Arabii, Xavineta była jedynie 90 minut od niego. A to, że Real sobie tych 90 minut popykał po swojemu, to już inna sprawa. :P

0

Jak Laporta może być zły na to, czym Xavi go przekonał, skoro... sam wręcz błagał Generała, żeby jednak został? Co tu się w ogóle odpala, to kto tu w końcu kogo przekonywał? :P

1

To nie jest nawet cyrk na kółkach, to jest ruchomy burdel. Gdyby ktoś powiedział mi kilka lat temu, że jego głównymi postaciami będą Laporta i Xavi, uznałbym go za wariata.

Wiedziałem, że nie obejrzę meczu wczoraj, nagrałem sobie, odtworzyłem rano. Myślałem sobie w trakcie – nic się szczególnego nie dzieje, Almería coś tam sobie pograła do przerwy, później już zwycięstwo było w drodze. 2:0, tak jak wypada.

A tu wchodzę na stronę i widzę, że jakiś kabaret zaczął się już przed meczem. :P

„Trudne sprawy Barcelony” od Footrolla wjadą chyba jeszcze w tym tygodniu...

0

Adamiakowa też się zmieściła na liście? Ta może przynajmniej nie jest kontuzjowana...

0

Gdyby Laporta kierował Wolverhampton, to głównym argumentem byłaby zabrana przez VAR „spontaniczność futbolu”. :)

Chociaż tu trochę coś w ten deseń nawet padło.

0

@Pawwwweeeell To niech to powie, a nie biadoli później, że jest niezrozumiany itp. :P

0

Wypadałoby już takie sprawy przyklepać, jak kluby mają dokładniej planować przygotowania?

1

Marzę o tym, że Xavi wyda kiedyś autorski słowniczek pojęć piłkarskich albo jakiś przewodnik po swojej wizji futbolu, żeby jakoś próbować wniknąć do jego umysłu.

„W tym roku graliśmy lepiej, ale rywalizowaliśmy gorzej” sugeruje nie po raz pierwszy, że gra i rywalizacja to są jakieś odrębne byty. Kuźwa, przecież rywalizacja na odpowiednim poziomie to wręcz KLUCZOWY element dobrej gry w piłkę, bo w piłkę gra się dla rywalizacji, a nie dla samego grania.

Ja naprawdę nie wiem, co on przez to myśli. Niech sobie idzie ładnie pokopać w dziadka i się rozpływać nad tym.

0

@Magicc89PL Oj tam, „przez, powiedziałbym, różne detale”.

1

@Pawlak1992 A widzisz, to jeszcze bardziej namieszałem, przepraszam. W każdym razie Xavi i tak miał być alfą i omegą w tym wszystkim, a wtedy dopiero by się okazało, jaka to mogła być pomyłka.

1

@Pawlak1992 Font chciał najpierw, żeby to Koeman pozostał trenerem, a Xavi kierował całym pionem sportowym. Ale później sam się w tym chyba pogubił.

0

@paulbruno Jeśli jest tak słaby, że nawet na te ogony prawie się nie łapie, to albo klub przepalił kupę siana, albo to jednak Xavi nie ma pomysłu, co z tym fantem zrobić.

Natomiast ja dziwię się Xaviemu, że... on się dziwi, że jest o tym głośno.

1

@quritto I dlatego chcą go wypchnąć z klubu? To jest bardziej krytyka klubu, który błądzi tu we mgle, Xavi dostaje tu bardziej rykoszetem.

2

Kabaret i dyletanctwo w „klubowych biurach”, jeśli to tak wygląda. Ramowy terminarz ligi koreańskiej ogłoszono... w styczniu, szczegółowy w lutym.

7

Ktoś rozumie, co na myśli Generał, gdy opowiada, jak to zdecydowali się sprowadzić Roque wcześniej, bo to i tamto, a na koniec stwierdza, że „dla niego nie ma to sensu”? :P

Ja wiem, że wiarygodność Xaviego szoruje po dnie, ale za tym słowotokiem ciężko logicznie nadążyć. Chyba że to tłumaczenie nie nadąża za jego wywodami.

0

@azysko No oczywiście, ale tu zamiast Remiro jest wymieniony błędnie Mamardaszwili.

0

Czy tam w klubie mają w ogóle jakąś spójną linię, czy decyzje kadrowe podejmują natychmiast, czy jednak po sezonie? Nie mam przekonania.

Przynajmniej nie trzeba szukać trenera. I nie zdziwiłbym się, gdyby faktycznie go i tak nie szukali wcześniej wcale, czekając na przebłaganie Xaviego...

4

Hmm, Remiro z Realu Sociedad ma 1,03 obecnie, grając w 33 meczach, więc jest drugi za Simónem. Jeszcze jego trzeba wyprzedzić.

4

Jeśli to jest prawda z tym, że w klubie „odkryli” właśnie terminarz ligi koreańskiej, to ja nie mam pytań. :)

14

Najlepsze jest to, że to właśnie Tebas od miesięcy pozostaje jedynym oficjelem, który ogłosił, że Mbappé przechodzi akurat do Madrytu. :P

0

„Manchester może być pierwszym zespołem, który wygrał cztery kolejne mistrzostwa Anglii”.

Aż nie do wiary, że nie dokonał tego ani Liverpool Paisleya i Fagana, ani United Fergusona (ci drudzy byli chyba o punkt od pięciu tytułów z rzędu). Taka to liga.

6

Ha, ha, czyli to rzeczywiście prawda z Vitorem R. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?