0

@Culer9002 Tak samo dobrym jak Enzo, Mudryk i Lavia

1

@Jakchcesz Mają go chyba na początku lipca podpisać

1

@Arden Formacja 4-2-4
Cash Orban Gvardiol Grimaldo
Griezmann Fermin
B. Silva Mbappe Lukaku Doku


Z Polski to pewnie Szymański i Kiwior

0

@Szklaner Arnold nie gra nawet na prawej w Anglii..

0

@RoberDzik Zrób ranking z tych 3 piłkarzy: Olmo, Urabński, Messi
I dlaczego zgodziłeś się na upokorzenie w stylu zostania redaktorem tutaj?
Czy masz jakąś normalną zwykła pracę?

0

@barcakamil Da się zimportować save'a z fm23 do fm24
Ale tak to nie wiem.

3

@Szklaner Laporta za to był wszystko Messi, alleluja i do przodu.

6

@Popitek12 Przynajmniej w tym Ronaldo jest najlepszy!

0

@BORO_12 5-8mln za mało, ale jak już zaoferują koło 20mln to powinniśmy brać bez zastanowienia, Mika nie jest najlepszy z piłką przy nodze, natomiast ciekawi mnie jakby sobie poradził w ustawieniu z wahadłowymi gdzie grałby w 3 obrońców.

3

@kejdzi Haaland to nie Messi, wystarczy średni obrońca żeby go zatrzymać.

0

@OldMc84 Barca zaoferowała mu lepszy kontrakt, ale nie fortunę którą może mu zaoferować m.in Bayern czy kluby z Premier League. Na dodatek Araujo ma jeszcze 2 lata kontraktu 90mln jest jak najbardziej realne.

0

@Arden Nadal jest ulubieńcem Portugalczyków, kibice byli wściekli na siwego bajeranta v2 że posadził Mentala na ławcę.

0

@Arden Jak Martinez nie będzie wystawiał Ronaldo, bardzo szybko zakończy swoją przygodę w tej reprezentacji.

1

@Faro Szczęścia

0

3

@Kgorecki2500 Do domu

2

@zadafcb Na mundialu była wyrównana, szkoda tylko że Hiszpania i Portugalia przegrały z Maroko, a Brazylia z Chorwacją.

0

@DragonxNF Ci w czerwonych

1

@cymanski15 Rumunia też ma tyle samo punktów ale wygrali 3:0 z Ukrainą, teraz decyduje bilans bramkowy.
Wszyscy mają tyle samo punktów
Słowacja wygrała z Belgią
Belgia wygrała z Rumunią
Ukraina wygrała z Słowacją
A więc można powiedzieć że każdy wygrał z innym rywalem więc mecze bezpośrednie nie mają znaczenia tylko bilans bramkowy

9

Wizerunek Barcelony od 2013 już się tylko pogarsza, to dużo nie zmieni.

0

@mekston Anglia klasycznie najłatwiejsza drabinka (jak na każdym turnieju co dwa lata)

1

@Comentateiro No ale ja się z tym zgadzam akurat.

2

@Danny Gaucho Czasem też mu się zdarzało, jak np z ajaxem minuta
2:50 i 4:25

0

@MesQueUnClub_87 Szavi go zmusił do zmiany techniki

0

@Kgorecki2500 Przynajmniej poszło naszym lepiej od Pique

1

@CuleLbn Lecz się jak myślisz że wstawianie zdjęć na instagrama i cytowanie biblii to coś dziwnego.

0

@emeu
2008 2012 łatwe

0

@emeu Florian Wirtz

1

@smiatuniu 5zł
Jestem załamany

0

@BORO_12 Tak?
To jest trener, a nie podnóżek taki jak m.in Deco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?