1

@jonnhiewalker Skąd ten powrót po 14 latach?

1

@Faro To nie pierwszy raz, w reprezentacji często mu się to zdarza np Kiedy grali z Walią w katarze i po stracie darł mordę " You fucking cunt"

7

@BORO_12 ??? Chłop się z tobą zgodził, a ty się do niego dowalasz..
Myślę że ty tutaj masz problemy z czytaniem.

0

@supraomnes1 Widać właśnie
Dziękujemy panu za eksperckie przewidywania!

0

@sewciu50 Asysta Pedriego

1

Koniec!
Przynajmniej Pedri z asystą

0

@Comfortable_ Mówisz co najmniej jakby Chorwaci dominowali.

2

@FabianekMrozek Wyłącz w takim razie
Komentarz top

0

Zwycięzca EURO: Hiszpania
MVP turnieju: Mbappe/Nico
Najlepszy piłkarz Barcelony: Lamine Yamal

Pozytywna niespodzianka: Węgry
Rozczarowanie turnieju: Niemcy/Anglia

0

@TheCule Czesio tak robił i Szwedów zniszczył.

0

@BISHBASHBOSH Spokojnie! Została jeszcze Liga Narodów.
@Andy83 Szczególnie widać to było po jego zejściu, kiedy to zostaliśmy zdominowani przez rywala.

1

@Wieniutek W 1 meczu wszedł z ławki, a w drugim zagrał 30 minut, ale Probierz przecież zajeżdża.

16

@Sapos93 Czy ktoś tutaj wspominał Arde Gulera, albo real?
Zresztą Guler w tej LM rozegrał równiutko 0 minut.
Prosiłbym o leczenie swoich kompleksów/obsesji gdzieś indziej dziękuje
~Hindus

0

@Barcasub Bo Astralis jest gówniane, ludzie uwierzyli że jeden dobry turniej Device'a robi z niego IGL'a światowej klasy.

1

@Adddi Bardzo dużo zarabia jak na "rezerwowego"

0

@Tibu Szczerze? Tak, De Jong to kompletne dno jeśli chodzi o obronę, pokazał to m.in świetnie w dwumeczu z P$G kiedy to świetnie pokrył Vitinhe

0

@Tibu Różnica jest taka że jak i Thiago jak i Goretzka potrafili chociaż szczątkowo bronić.

1

@BISHBASHBOSH Na odwrót raczej

0

@zaky274 Super, Rijkaard też wygrał LM, to samo Di Matteo czy też uważasz że obecnie są lepszymi trenerami od Motty?

0

@pax Zdecydowanie najlepszy od dołączenia do Barcelony.

0

@Radioactive9705 Ta informacja odmieniła moje życie.

0

@MaFCB De Ligt akurat gra bardzo dobrze..
Frenkie poprzedni sezon miał bardzo dobry.
Ziyech też po odejściu nie grał najgorzej.
Van de Beek nie był uważany za taką młodą gwiazdę.

0

@BORO_12 Jak Puig przyszedł z rezerw był uważany za jeden z największych talentów?
Fati - To samo, kontuzje go zahamowały, znowu brak argumentów
Balde - ????
Gavi - Bo się tak świetnie pokazał w rezerwach u Pimienty
Nadal czekam aż wymienisz kogoś od Marqueza
Albo chociaż weź leki proszę
Widać że pseudoekspert który wiedzę bierze od niejakiego JarkaS

0

@BORO_12 Puig, Fati, Balde, Gavi

0

@BORO_12 Nadal nie udowodniłeś tego że nie potrafi rozwijać talentów, też sobie mogę napisać że Marquez nikogo nie rozwinął.

0

@BORO_12 Nie, nie potrafie czytać, nie udawaj że nie pisałeś jaki to trener który dba tylko o wynik, a rozwijać młodzieży nie potrafi tak samo jak grać z stylem.
Argumenty podparte niczym jak zwykle zresztą...
Bo przecież to nie od barcy B Pimienty wyszły takie talenty jak Gavi, Balde, Fati, Puig czy nawet Simons.

0

@sevs @BORO_12 Może wreszcie uwierzy w umiejętności Pimienty..

1

Przecież ten Francuz nie dostaje wielkiemu Nico do pięt, łatwe mistrzostwo dla nas.

0

Dlaczego akurat on?

0

@mekston Super, dziękuje za tą informację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?