0

@mekston "Jak Yamal dorzuci nagrode gracza turnieju plus coś postrzela i poasystuje to z miejsca może mieć ZP."
Odnosiłem się do tego :)

0

@Lionel_Messi10 Jorginho wygrał wszystko, a nawet w top 2 nie był.

0

@FcPortoFan1999 Uważasz że upadłe Niemcy, Ukraina i Dania to nie są topowi rywale? Najtrudniejsza drabinka w historii Euro.

0

@mekston Poczekaj na hat tricka Gulera, wtedy mecz o pietruszkę zmieni się na mecz o wszystko.

0

@normasubiektywna Oczywiście że oglądałem tylko raczej z tymi topowymi drużynami, piłkarz zdecydowanie przereklamowany i warty max 60 mln ( Nawet Enrique nie chce nim grać a w Holandii go krytykują)

1

@normasubiektywna Simons się nie pokazuję jakoś genialnie, żeby płacić za niego 80mln, żadna okazja.

0

@slayer Chyba zapomniałeś wspomnieć o najlepszym pomocniku w historii: Romeu
To najlepszy transfer Barcy od transferu Cruyffa

0

@greedo Nikt nie obwinia Krychowiaka, każdy mu dziękuje.

0

@pt9 A kto zniszczył Japonię?
Tak właśnie myślałem, to jest nasz polski Baresi ( tylko bez nogi)

0

@emeu Proste że pan Piotrek Czech

0

@emeu Zbigniew Boniek

0

@Deeespacito Mogli by dać Iniestę np.

0

@Joe_Barbaro 3-0 Hiszpania hat-trick Yamalka

1

@norbi77 Uważam że z Węgrami wyglądali przeciętnie, kontrowersyjna pierwsza bramka, a na dodatek strzelili tylko 2 ( Uważam że to mało patrząc na formę Orbana) Węgrzy mieli wiele sytuacji np w 1 minucie, a sama Chorwacja nadal potrafi dobrze zagrać i jestem prawię pewien że na miejscu Niemców mieliby przynajmniej 4 punkty ( jak nie 6 ) Faktycznie fajnie u Niemców wygląda duo Gundo-Kroos i Wirtz-Musiala, ale uważam że nadal bez szału.

1

@Faro Tylko z Iranem dobrze zagrali, później z USA to już gówno kompletne.

0

@BorzyKrzys Kocham Borka

1

@norbi77 Weź pod uwagę to że zagrali na Chorwację, a Niemcy na Szkocję, z Węgrami to bym powiedział że wyglądali właśnie poprawnie, ale bez szału.

1

@norbi77 Hiszpania mnie zachwyciła.

0

No Anglia, to jeszcze tylko wpierdol od Słowenii i do domu.

0

@Culer9002 Wygrana Węgrów nie byłaby taka zła, patrząc na to że ich bilans bramkowy wynosi -4

1

@Faro Przypominam o meczu otwarcia, zresztą w porównaniu do meczu Anglii czy Portugalii ten nie jest taki zły.

3

@FcPortoFan1999 Więzadła krzyżowe to nic, kiedyś to ludzie nogi tracili na meczach, a nawet nie narzekali na ból..

1

@aspr1me Lukaku po prostu uczy innych jak się strzela na bramkę przeciwnika.

1

@fart Z Holandią może zagrać, nie dadzą go na Polskę bo boją się potężnego duo Betoniarek - Salamon

0

@marcin62 Wstawiła to "Aleksandra_tattoo" Więc może ona jest właścicielką kota i tautażystką?

2

@zodiak_10 Przynajmniej polubił XD

4

@zodiak_10 Komentarz można napisać po 3 dniach dopiero chyba.

8

@Bisz Najwidoczniej najlepszy trener w historii lubi.

3

@Kapitan hawk Będzie 5-3 dla Polski
(Róbcie screeny)

3

@Messibestplayerintheworld Wychowankowie + klienci Mendesa, a najlepiej to te dwie rzeczy połączyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?